Elektromontaż Poznań S.A

Poznań

Opinie o Elektromontaż Poznań S.A

również podwykonawca

odradzam jakiejkolwiek współpracy z tą firmą oszukują każdego podwykonawcę w szczególności odradzam kontaktów z Panem Januszem K. ogólnie podczas negocjacji kontraktu przedstawiają sytuację że za wszystko płaca w tej firmie nie ma takiego czegoś jak roboty dodatkowe a jeszcze szukają i robią wszystko aby obciążyć podwykonawcę dziwnymi kosztami

podwykonawca

Witam Współpracowałem z Elektromontażem jako podwykonawca doprowadziła mnie ta współpraca na skraj bankructwa. Nie wypłacono mi żadnych pieniędzy za prace dodatkowe. Podpisałem w jednym terminie trzy kontrakty na wszystkich poniosłem straty związane z robotami dodatkowymi. Z tego co słyszałem w tym roku na jednej budowie poległy 4 firmy, które do wyceny miały zaniżony zakres prac a za roboty dodatkowe nie wypłacone z tego co wiem kierownikiem był Pan Janusz K. W elektromontażu panuje jedna zasada oszukać

Maja

Pracujesz w Elektromontaż Poznań S.A? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

Total

Sprawa juz jest w służbach państwowych czytajcie dobrze to co piszą u góry

Były Uczeń

Kończyłem szkołę elektromontaz poznań jako jeden z ostatnich roczników, szkoła ta dużo mnie nauczyła warunki praktyk super, dużo dawały, ostatnio byłem na terenie firmy. Z tego co pamiętałem nic nie zostało,z największej hali gdzie była główna produkcja rozdzielić itp.dzis ponoć tam spawaja solorisy. Masakra upadek totalny

Oprawca.

Pracowałem niestety w tej firmie. Obiecują świetne warunki a w rzeczywistości każdy przymyka oko na mobbing. Kierownik J.Korcz nie robi nic po za zarzucaniem każdemu kłamstwa.

saławek

Specjalista ds. Ofertowania Instalacji Teletechnicznych - Słaboprądowych jest obecnie u nich poszukiwany z tego co widze i zastanawiam się jak u nich wygląda praca na nadgodzinach no i czy takie sie zdażają w ogóle?

Poznań

Znów jest oferta na stanowisko księgowa, ostatnio była w kwietniu, dlaczego tak często jest rotacja pracowników w tej firmie? Jak się pracuje w dziale księgowości w Elektromontaż Poznań, ktoś wie? dajcie znać

aaa

Witam jak wygląda praca w tej firmie jako elektromonter jestem studentem i chciałbym tam pracować w wakacje mam technika elektryka i SEP do 1 kV , jak kształtują się zarobki jako elektromonter?

temo13

Witam! Pracowałem u podwykonawcy (p.Rafał Zalewski)firmy "Elektromontaż Poznań" S.A. na budowie fabryki samochodowej "VW" od sierpnia do końca października. Dwa razy dostałem wypłatę terminowo ale później się zaczęło: brak wypłaty, brak kontaktu telefonicznego za miesiąc październik nie dostałem a ni grosza (3600 zl). Tylko odpowiedz od p.Rafała Zalewskiego, że mogę się skarżyć komy tylko chce, i tak nic to nie da.Nikogo nie obchodzi to, że wypłaty nie są wypłacane terminowo albo w ogóle nie wypłacane.

podwykonawca

Nie powinienem tego pisać bo to nie w moim interesie ostrzegać konkurencję, ale uważajcie podwykonawcy. Termin płatności to jakiś kosmicznie odległy czas od daty wykonania robót w szczególności jak to są roboty dodatkowe nie przewidziane w kontrakcie. Jak będziecie mieli szczęście i traficie na obrotnego kierownika to poczekacie sobie minimum miesiąc zanim otrzymacie aneks umowy później kilka tygodni za protokołem no i jeszcze termin płatności przeważnie więcej niż miesiąc no i słynne pierwsze i trzecie czwartki miesiąca płatności, także robicie coś w styczniu to kasy możecie się spodziewać w kwietniu. Uważajcie na zapisy w umowie i jak wam coś nie pasuje to po prostu nie podpisujcie i kropka nikt was nie zmusi to podpisania czegoś czego nie chcecie a jak nikt nie będzie chciał takich zapisów niejasnych podpisać to w końcu nie będzie chętnych aby z nimi współpracować na takich warunkach i zmienią swoje postępowanie. Ogólnie mówiąc po zakończeniu tego kontraktu trzeba szukać innego bardziej stabilnego finansowo zleceniodawcy.

miszka

Jestem monterem w tej firmie i mysle ze zadowolenie z pracy i finansow zalezy od tego pod jakiego kierownika traficie bo on ustala premie,gdyz sama podstawa to nedza.Premia zalezy od ilosci przepracowanch godzin bo oficjalnie w tej firmie pracuje sie tylko 8h;)prawie zawsze robi sie 10-14h.Ogolnie nie polecam firmy,sam szukam zmiany.Duza nerwowka,nidy nie wiesz o ktorej bedziesz w domu i ile zarobisz.jedyny plus to wyplata zawsze 10-tego na koncie.Podwykonawcow szczerze ostrzegam,podstawa to dobrze spisana umowa bo ta firma was wydoi!

s

powiem ci że nie jest źle , ale zobaczysz jak bedziesz pracował

Jan

Elektromontaz Poznan to firma nie dbajaca o swych emerytow dzieki ktorym istnieje gdyz budowali ja z wlasnych srodkow finansowych za to dzisiaj nawet grosza im nie daje.To haniebne przedsiebiorstwo!!!!

lolo

A dokładniej bo mam zamiar nawiązać współpracę?

elektryk
@lolo 14.11.2010 21:22
A dokładniej bo mam zamiar nawiązać współpracę?

nie poleca problemy z zapłatą ,lepiej siedzieć w domu niż pracować za darmo

oszukany

Nie polecam współpracy z firmą Elektromontaż poznań. Zostałem [usunięte przez moderatora] i zponiewierany.

XXXXX

bylam w sezonie i skladam skarge na osrodek w karpicku mianowicie na pania [usunięte przez moderatora] jest nie mila pyskata arogancka pokoj po niej posprzatany tragicznie brud skandal taka osoba nie powinna tam pracowac. za to [usunięte przez moderatora]bardzo mile uprzejme a pokoj posprzatany po pani [usunięte przez moderatora]i bez zastrzezen szysciutko pachnaco rewelacja taka osoba to skarb!!!! jak beda te dwie panie to mozna znow w sezonie jechac ale jak bedzie pani [usunięte przez moderatora] to odradzam.

Zostaw opinię o Elektromontaż Poznań S.A - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektromontaż Poznań S.A