KPG Spółka Akcyjna

Kraków

Opinie o KPG Spółka Akcyjna

niunia

Jestem wieloletnim pracownikiem KPG. W delegacji pracuję już ponad 12 lat. KPG to solidna firma o bardzo długiej tradycji. Pracownicy tej firmy są postrzegani jako najlepsi specjaliści na rynku oraz cieszą się uznaniem i renomą w środowisku geodezyjnym. Podczas pracy w delegacji firma zapewnia mi wszystkie potrzebne do pracy narzędzia oraz gwarantuje wynikające z kodeksu pracy przywileje: służbowe mieszkanie, diety, ekwiwalent na odzież służbową w ramach BHP, napoje chłodzące w okresie letnim oraz bony (10zł dziennie) na posiłki regeneracyjne w okresie zimowym etc. Pensje są na przyzwoitym poziomie. Dodając do tego stałe premie w zależności od obsługiwanego kontraktu, miesięczna wypłata jest znacznie powyżej średniej krajowej w tej branży. KPG to świetna firma dla osób, które chcą się rozwijać i dokształcać. Firma dba o podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników i gwarantuje im np. zwrot kosztów kursu i egzaminu na uprawnienia geodezyjne.

Zostaw opinię o KPG Spółka Akcyjna - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KPG Spółka Akcyjna