Kupiec Sp. z o.o.

Opinie o Kupiec Sp. z o.o.

Azazam

Wysłałem mimo wszystko CV, może w razie razie rozmowy kwalifikacyjnej uda się czegoś dowiedzieć, lub podam swoją kwotę. Najwyżej mnie nie przyjmą ;) Ponawiam pytanie powyżej a propos zarobków w Kupcu. W sumie jak komuś się dobrze pracuje to nie przyzna się że jest dobrze ;) tylko powie że słabo, po co komu konkurencja :)

Szic45

@tolka kiedyś pracowałem przy ryżu więc coś wiem o tym a jaką kasa?

tolka

@Szpic45 jak to na produkcji duzo pracy, mało czasu

Szic45

Witam czy może mi ktoś powiedzieć jak jest na produkcji jaką atmosfera no i kasa

Firma Kupiec Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds Obsługi Klienta Eksportowego. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
ExKupiec

@Rockymarciani- podstawa jest jakaś symboliczna- 1600zł netto? 3000zł z premiami jest kwotą pozostającą w sferze marzeń.

Rockymarciani

@nodion hmmm 3tyś to ja potrzebuję netto podstawy - do spłacania kredyt na dom/auto + podstawowe wydatki i tak mam w obecnej pracy, tylko produkt przestaje się sprzedawać więc premie kiepskie i dlatego szukam zmian. @ExKupiec - jakie podstawowe warunki wynagrodzenia oferuje ta firma?

ExKupiec

Kiedyś była to fajna firma rodzinna- a teraz zamieniła się niestety w folwark. Nie pracuję już, ale mam znajomych i ponoć jest jeszcze gorzej niż kiedy pracowałam. Orwell wiecznie żywy :D

Rockymarciani

Jakieś opinię NT pracy jako key account manager w dziale exportu?zarobki?atmosfera?byłbym wdzięczny, pozdrawiam

Gall Anonim

Należy się spodziewać wysypu ogłoszeń w najbliższym czasie, gdyż pracownicy Kupca albo zaczynają szukać pracy, albo też już aktywnie jej poszukują. Polecam wszystkim którzy lubią fatalna atmosferę w pracy, brak perspektyw i niskie pensje :)

klecha
@Gall Anonim

@gall anonim moim zdaniem zdecydowanie przesadzasz, zwłaszcza , że rozmawiałem ostatnio ze znajomym z kupca i mówił ,że on sobie robotę chwali, a siedzi tu już parę lat

Dajcie większe wypłaty pracownikom bo gdyby nie oni to ta firma nawet w połowie niebylaby tak rozwinięta jak teraz .

dejox

Wiadomo przecież, że nie będą się pchać do pomocy, w Twoim interesie jest żeby to samemu się pytać kiedy masz jakieś problemy. A sama praca nie jest zła, o czym mogą świadczyć pozytywne opinie tutaj na forum. No i jeżeli zapytasz się jakiegoś pracownika to raczej to samo wam powie, tylko trzeba mieć stosunkowo dobre wyniki.

alla

Ani jednej opinii dobrej:-( Załamałam się..

smutny

Parszywa atmosfera .PH mają niską kaśę z premią ok. 2200-2400 max.Plany zajebiste trudne do zrobienia.No i jeszcze półka to jest masakra przypieprzają się do wszystkiego.Nie polecam ale stanowczo odradzam.KUPIEC=KOŁCHOZ

Inna

Nie pchają się, stanowczo nie polecam

CVCC

Jako PH Dostajesz 1200zl na poczatek, 1400zl po 2 przepracowanych latach w tej firme +600 zł za zrobione plany na 130%,

lisek

pracowałem firma beznadziejna pracuja sami imbecyle nawet kierownicy (usunięte przez administratora) atmosfera jak na jarmarku

pracujący

Firma OK praca jak praca a z swojego doświadczenia powiem ze jest to dobra firma i jak jest coś obiecane , powiedziane to tak jest !!!

handlowiec

jestem ciekaw jak wam się pracuje jako ph w firmie kupiec? jaka atmosfera, zarobki oraz jakie godziny pracy? czy jest duże parcie na wyniki? będę wdzięczny pozdrawiam

J

Nie polecam tej firmy !!! Marne pieniądze i zła atmosfera pracy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kupiec Sp. z o.o. - Paprotnia

• Jak się pracuje w Kupiec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kupiec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kupiec Sp. z o.o.?

Kupiec Sp. z o.o.