2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 78 90 5 1

Opinie o Kupiec Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis

Czy pracodawca Kupiec Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Edgar Nowy wpis
@Pytanie

Nie.

Izabela Nowy wpis
@Edgar

Krótko i zwięźle. Nawet na początku pracy w Kupcu nie ma przeszkolenia, żeby wiedzieć, jak prawidłowo wykonywać obowiązki? Wygląda, że sam pracujesz w firmie, może wiesz, jak jest tutaj na praktykach. Piszą, że są takie, ale poza tym żadnych szczegółów, czy można się czegoś nauczyć https://kupiec.pl/pl/content/8-kariera

Egon123 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 113 dni.

Witam, a czy dalej jest kierownikiem produkcji taki przy kości facet ? Przepraszam za określenie, ale imienia i nazwiska nie pamiętam.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 184 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Kupiec Sp. z o.o.?

Markus
Użytkownicy czekają na odpowiedź 260 dni.
Kandydat

Na północno wschodnie Polsce znowu zwolnił się człowiek. O co chodzi, że tak często w tych okolicach odchodzą ludzie, pojawiają się ogłoszenia ? Czy to faktycznie chodzi o przełożoną, która sprawuje nad ludźmi pieczę na tamtych terenach ? bo opinie są nieciekawe. Jeśli tak, to SZOK ! przez 1,5 roku tylu ludzi się przewinęło. Miałem składać cv, ale chyba w tym przypadku sobie odpuszczę. Czy wierchuszka tego nie zauważa ? Czy nie chce zauważać problemu ? Możecie coś się wypowiedzieć ?

Marta
Użytkownicy czekają na odpowiedź 270 dni.
Kandydat

Zauważyłam, że znów szukają kogoś na stanowisko fakturzystki, ale jak się wczytać w zakres obowiązków i oczekiwania, to bardzo dużo tego, znacznie więcej niż wystawianie dokumentów. Zwykle pracownicy z takimi obowiązkami pracują w dzialach handlowych i obsługują klienta, znają asortyment, przynajmniej doraźnie negocjują różne warunki handlowe, sporządzają podsumowania sprzedaży i w jakiejś części za nią odpowiadają. I na pewno zarabiają znacznie więcej niż fakturzystka. Ktoś może wie na czym polega to w Kupcu? Czy to tylko kwestia nazewnictwa, żeby chociaż na jakiś czas znaleźć (usunięte przez administratora), którzy zgodzą się to robić za niską pensję ?(usunięte przez administratora) Jak jest w Kupcu? Jeśli nie tak źle to dlaczego co jakiś czas pojawia się ta sama oferta ? Tak szybko ludzie awansują czy tak szybko stamtąd uciekają ? Wiem, że około 10 lat temu firma cieszyła się opinią solidnego pracodawcy, później bardzo się to zmieniło na złe. Niemniej jednak większość tutejszych firm bardzo złe opinie ma i teraz i miało wcześniej. Może ktoś da znać czy warto tam aplikować i czy można być względnie spokojną, że to w miarę uczciwa oferta ?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 286 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

ewa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 362 dni.

witam, widzę ze w firmie są obecnie przyjęcia na stanowisko pakowacz. Czy jest szansa na dłuższą wspołpracę czy to tylko doraźne przyjęcia? jak wygląda kwestia rotacji?

Wiktor

Witam czy zna ktoś powód pojawiania się co pewien czas ogłoszeń pracy na stanowisku Manager ds. Trade Marketing'u? I ogolnie jaką jest atmosfera w biurze...

Macha
@Wiktor

Ostatni wytrzymał chyba 1,5 miesiąca ;) A ten fakt, trochę może Ci powiedzieć panującej atmosferze w tej dezorganizacji.

Macha

Wszystko się zgadza, choć ujełaś/ująłeś to bardzo delikatnie ;-)

Matek
@Macha

Co mi możesz powiedzieć o kupcy

zoli
Użytkownicy czekają na odpowiedź 381 dni.

Jak się pracuje z kierownikiem lean? Macie duże zmiany?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 387 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kupiec Sp. z o.o.?

zainteresowany

Podpowiedzcie czy teraz firma potrzebuje nowych pracowników i czy w ogóle prowadzi rekrutacje?

Magdalena

Czy rotacja w firmie jest duża, czy można zostać na stałe ?

Alfred
@Magdalena

Niema dużej rotacji , można zostać na stałe

Użytkownicy czekają na odpowiedź 488 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Kupiec Sp. z o.o.?

DIDO

Witajcie. Ukazało się ogłoszenie na stanowisko Dyrektora Handlowego - rynek tradycyjny. Zastanawiam się nad wysłaniem aplikacji. Może mi ktoś podrzucić jak wygląda struktura działu handlowego w firmie Kupiec? ( DH-RKS-PH itd. ) Jak w ogóle pracuje się w firmie? ( rotacja produktów, podejście właściciela do ludzi itp. ) Pozdrawiam DIDO

Paulina
@DIDO

Dzień dobry, pojawiły się też inne oferty pracy, gdyby ktoś z Was był zainteresowany (https://kupiec.pl/kariera/). Dido, gdybyś zdecydował się na wysłanie aplikacji do Kupiec i udało Ci się otrzymać zaproszenie na rozmowę, to koniecznie daj znać, jakie warunki oferują. Pozdrawiam serdecznie

Była pracownica
@DIDO

Struktura tak jak piszesz Prezes-Dyrektor Handlowy-Dyrektor regionalny- Koordynator działu sprzedaży - Ph. Jeśli lubisz korporacje to polecam. Produkty bardzo dobre rotujace. Duża konkurencja. (usunięte przez administratora)

Karol
@Była pracownica

Skoro produkty są bardzo dobre, to przekłada się to również na ułatwienie pracy przedstawiciela handlowego? Często zdarza się tak, że produkty nie są zbyt dobre, dlatego osoby pracujące na tym stanowisku mają problemy z ich odpowiednią sprzedażą. Zastanawia mnie, czy w tym przypadku wygląda to zupełnie inaczej.

Kandydat

Jak się teraz pracuje w Kupcu??? Kiedyś ponoć było całkiem nieźle, dalej dobrze płacą?

Kazimierz
@Kandydat

Jesteś zainteresowany pracą w firmie? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/kupiec-sp-z-o-o,23959 są nowe oferty pracy, więc może znajdziesz coś dla siebie. Nie znam obecnych stawek wynagrodzenia, ale są premie i możliwość rozwoju zawodowego. Napisz jeżeli zdecydujesz się na pracę.

happylife

Jakie są zarobki na stanowisku technologa ds. wdrożeń?

Zainteresowany

Hej! Mozecie mi powiedzieć cos o pracy w firmie Kupiec jako ph? Jaki standard pracy? ile wizyt? czy towar rotuje? czy warto tam iść?

Uczeń 1

Hej czy ktoś wie jak można odbyć staż w tej firmie i czy jest możliwość zostać później na stałe ?

Joanna
@Uczeń 1

Tak, jest możliwość odbycia stażu i istnieje perspektywa dalszej współpracy, jeśli ocena obu stron będzie pozytywna a w firmie będą stanowiska do obsadzenia :) Skieruj swoje kroki do działu kadr!

Joanna

Kupiec oferuje także możliwość przygotowania do rozpoczęcia kariery zawodowej pod postacią praktyk i staży. Czy osoby, które je w tej firmie odbyły mogłyby podzielić się z innymi swoimi wrażeniami z ich przebiegu? Czy można oczekiwać na przedłużenie współpracy z tym pracodawcą?

Kaśka

Sklep świetny, a ceny niskie (:

Zostaw merytoryczną opinię o Kupiec Sp. z o.o. - Paprotnia