Opinie o Kupiec Sp. z o.o.

Joanna

Widzę, że ostatnie wpisy to w większości opinie osób, które w firmie już nie pracują, bądź nie posiadają osobistych doświadczeń z pracy w Kupiec. Czy jest tu może osoba, która jest zatrudniona w tej firmie obecnie i może odnieść się do ostatnich informacji jakie tu padały? @Pracownica rozmiar s wspominasz o zmianach jakie zaszły w ostatnim czasie. Co masz na myśli mówiąc o tym, że od pracowników wymaga się rzeczy niemożliwych? Możesz też powiedzieć też pracy w jakim dziale dotyczy Twój wpis? Może to być istotna klaryfikacja, która pomoże innym w odniesieniu się do poruszanych przez Ciebie kwestii.

Pracownica rozmiar s

Kiedyś to była fajna rodzinna firma. Szkoda ze zatrudnili "doradców" bo chcielibyście się potęga i wielka korporacja , niestety cierpią na tym pracownicy o których wymaga się bardzo wiele , często rzeczy nierealnych do zrobienia . Nikt tam nie wytrzyma jeżeli nie zmienia polityki firmy .

Aleale
@Pracownica rozmiar s 22.06.2017 22:18

Też pracowałem i pamiętam stare dobre czasy, super atmosfera i czuć było rodzinny klimat. Na szczęście odszedłem jeszcze przed zmianami, ale z tego co słyszę od znajomych to zrobiło się nieciekawie.

Prawda boli bo prawdziwa

Nigdy do pracy w Kupcu !

BYLY@ 2015

Pracowałem w tej firmie ponad 2 lata w jako handlowiec, Było pracowicie, ale czy gdzieś jest inaczej???

Nie wiem

Podobno bardzo ciężko się tam pracuje . Duży stres za niewielkie pieniądze . Tak słyszałam od znajomych .

Joanna

@frania Maj co sprawia, że nie polecasz pracy w Kupiec Sp. z o.o.? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach z pracy w firmie oraz tego co uważasz, że sprawia iż firma nie jest godna polecenia. @Pani Prozumiem, że ostatnio praca wiąże się ze zwiększeniem liczby obowiązków. Mogłabyś powiedzieć o pracy w jakim dziale/na jakim stanowisku piszesz?

Sante

Witam, po przeczytaniu opinii i z tego co się dowiedziałem , faktycznie firma nie za ciekawa . Jednakże skoro wszyscy z regionu odchodzą może problem leży w kierownictwie ... I to tam powinny nastąpić zmiany personalne. Pozdrawiam

kandydatka

Firma poszukuje PH na region Gdynia, czy ktoś może napisać jak wygląda praca w tej firmie, jak wyglada sprzedaż, jakie kierownictwo jest na regionie. Będę wdzięczna za informacje.

frania Maj
@kandydatka 24.04.2017 10:44

Kobieto nie idz tam. Jesli ci jest zycie miłe i masz choc odrobine checi na swoje zycie

Joanna

@ABC czyli firma Kupiec Sp. z o.o. to dobre miejsce na początek kariery zawodowej? Mógłbyś opowiedzieć coś więcej o projektach rozwojowych firmy?

ABC

Dobra szkoła! Udział w projektach rozwojowych firmy. Jeśli ktoś ma ochotę popracować, śmiało może podejmować wyzwanie.

Seeker

(usunięte przez administratora) Zastanawiam się czy aplikować i czy moje doświadczenie 8 lat w biznesie FMCG nie zderzy się z głupotą.

Muchal

Gościu był bardzo ok miał wiedzę i trzeźwe spojrzenie na to co tu się dzieje. Cały czas zazdroszcze sposobu którym opuscił te mury. Wspominamy go czasem

Wiktor

Witam czy zna ktoś powód pojawiania się co pewien czas ogłoszeń pracy na stanowisku Manager ds. Trade Marketing'u? I ogolnie jaką jest atmosfera w biurze...

Macha
@Wiktor 11.12.2016 21:40

Ostatni wytrzymał chyba 1,5 miesiąca ;) A ten fakt, trochę może Ci powiedzieć panującej atmosferze w tej dezorganizacji.

Macha

Wszystko się zgadza, choć ujełaś/ująłeś to bardzo delikatnie ;-)

XYZ

Dla mnie mało poważna firma.Zatrudniają a potem zaraz zwalniają. Jak nie ma sie tam "dobrych znajomosci" to wylatujesz pierwszy.W Kupcu niestety nie liczy się Twoja praca tylko szerokosc pleców, jakie masz w tej firmie.

tośka

@ Pop - ammoże choć odrobine wiecej szczegółów - co konkretnie ci sie nie podoba? pytam, bo poszukują na trzy stanowiska aktualnie, wiec warto to wiedzieć

Pop

FIRMA DRAMAT. Jestem pewien, że na jej podstawie kiedyś powstanie książka "Jak nie zarządzać ludźmi i przedsiębiorstwem".

Azazam

Wysłałem mimo wszystko CV, może w razie razie rozmowy kwalifikacyjnej uda się czegoś dowiedzieć, lub podam swoją kwotę. Najwyżej mnie nie przyjmą ;) Ponawiam pytanie powyżej a propos zarobków w Kupcu. W sumie jak komuś się dobrze pracuje to nie przyzna się że jest dobrze ;) tylko powie że słabo, po co komu konkurencja :)

Szic45

@tolka kiedyś pracowałem przy ryżu więc coś wiem o tym a jaką kasa?

tolka

@Szpic45 jak to na produkcji duzo pracy, mało czasu

Szic45

Witam czy może mi ktoś powiedzieć jak jest na produkcji jaką atmosfera no i kasa

ExKupiec

@Rockymarciani- podstawa jest jakaś symboliczna- 1600zł netto? 3000zł z premiami jest kwotą pozostającą w sferze marzeń.

Rockymarciani

@nodion hmmm 3tyś to ja potrzebuję netto podstawy - do spłacania kredyt na dom/auto + podstawowe wydatki i tak mam w obecnej pracy, tylko produkt przestaje się sprzedawać więc premie kiepskie i dlatego szukam zmian. @ExKupiec - jakie podstawowe warunki wynagrodzenia oferuje ta firma?

ExKupiec

Kiedyś była to fajna firma rodzinna- a teraz zamieniła się niestety w folwark. Nie pracuję już, ale mam znajomych i ponoć jest jeszcze gorzej niż kiedy pracowałam. Orwell wiecznie żywy :D

Rockymarciani

Jakieś opinię NT pracy jako key account manager w dziale exportu?zarobki?atmosfera?byłbym wdzięczny, pozdrawiam

Gall Anonim

Należy się spodziewać wysypu ogłoszeń w najbliższym czasie, gdyż pracownicy Kupca albo zaczynają szukać pracy, albo też już aktywnie jej poszukują. Polecam wszystkim którzy lubią fatalna atmosferę w pracy, brak perspektyw i niskie pensje :)

klecha
@Gall Anonim 12.01.2016 10:19

@gall anonim moim zdaniem zdecydowanie przesadzasz, zwłaszcza , że rozmawiałem ostatnio ze znajomym z kupca i mówił ,że on sobie robotę chwali, a siedzi tu już parę lat

Anonim

Dajcie większe wypłaty pracownikom bo gdyby nie oni to ta firma nawet w połowie niebylaby tak rozwinięta jak teraz .

dejox

Wiadomo przecież, że nie będą się pchać do pomocy, w Twoim interesie jest żeby to samemu się pytać kiedy masz jakieś problemy. A sama praca nie jest zła, o czym mogą świadczyć pozytywne opinie tutaj na forum. No i jeżeli zapytasz się jakiegoś pracownika to raczej to samo wam powie, tylko trzeba mieć stosunkowo dobre wyniki.

alla

Ani jednej opinii dobrej:-( Załamałam się..

smutny

Parszywa atmosfera .PH mają niską kaśę z premią ok. 2200-2400 max.Plany zajebiste trudne do zrobienia.No i jeszcze półka to jest masakra przypieprzają się do wszystkiego.Nie polecam ale stanowczo odradzam.KUPIEC=KOŁCHOZ

Inna

Nie pchają się, stanowczo nie polecam

CVCC

Jako PH Dostajesz 1200zl na poczatek, 1400zl po 2 przepracowanych latach w tej firme +600 zł za zrobione plany na 130%,

lisek

pracowałem firma beznadziejna pracuja sami imbecyle nawet kierownicy (usunięte przez administratora) atmosfera jak na jarmarku

pracujący

Firma OK praca jak praca a z swojego doświadczenia powiem ze jest to dobra firma i jak jest coś obiecane , powiedziane to tak jest !!!

handlowiec

jestem ciekaw jak wam się pracuje jako ph w firmie kupiec? jaka atmosfera, zarobki oraz jakie godziny pracy? czy jest duże parcie na wyniki? będę wdzięczny pozdrawiam

J

Nie polecam tej firmy !!! Marne pieniądze i zła atmosfera pracy!!!

Zostaw opinię o Kupiec Sp. z o.o. - Paprotnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kupiec Sp. z o.o.