2 Dodaj opinię
2 78 74 5 1

Opinie o Kupiec Sp. z o.o.

DIDO Nowy wpis

Witajcie. Ukazało się ogłoszenie na stanowisko Dyrektora Handlowego - rynek tradycyjny. Zastanawiam się nad wysłaniem aplikacji. Może mi ktoś podrzucić jak wygląda struktura działu handlowego w firmie Kupiec? ( DH-RKS-PH itd. ) Jak w ogóle pracuje się w firmie? ( rotacja produktów, podejście właściciela do ludzi itp. ) Pozdrawiam DIDO

TakNie3
Paulina Nowy wpis
@DIDO

Dzień dobry, pojawiły się też inne oferty pracy, gdyby ktoś z Was był zainteresowany (https://kupiec.pl/kariera/). Dido, gdybyś zdecydował się na wysłanie aplikacji do Kupiec i udało Ci się otrzymać zaproszenie na rozmowę, to koniecznie daj znać, jakie warunki oferują. Pozdrawiam serdecznie

TakNie1
Była pracownica Nowy wpis
@DIDO

Struktura tak jak piszesz Prezes-Dyrektor Handlowy-Dyrektor regionalny- Koordynator działu sprzedaży - Ph. Jeśli lubisz korporacje to polecam. Produkty bardzo dobre rotujace. Duża konkurencja. (usunięte przez administratora)

Karol Nowy wpis
@Była pracownica

Skoro produkty są bardzo dobre, to przekłada się to również na ułatwienie pracy przedstawiciela handlowego? Często zdarza się tak, że produkty nie są zbyt dobre, dlatego osoby pracujące na tym stanowisku mają problemy z ich odpowiednią sprzedażą. Zastanawia mnie, czy w tym przypadku wygląda to zupełnie inaczej.

Kandydat
Nazwa działu: Handlowy

Jak się teraz pracuje w Kupcu??? Kiedyś ponoć było całkiem nieźle, dalej dobrze płacą?

Kazimierz
@Kandydat

Jesteś zainteresowany pracą w firmie? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/kupiec-sp-z-o-o,23959 są nowe oferty pracy, więc może znajdziesz coś dla siebie. Nie znam obecnych stawek wynagrodzenia, ale są premie i możliwość rozwoju zawodowego. Napisz jeżeli zdecydujesz się na pracę.

happylife

Jakie są zarobki na stanowisku technologa ds. wdrożeń?

Zainteresowany

Hej! Mozecie mi powiedzieć cos o pracy w firmie Kupiec jako ph? Jaki standard pracy? ile wizyt? czy towar rotuje? czy warto tam iść?

Tak29Nie5
Uczeń 1

Hej czy ktoś wie jak można odbyć staż w tej firmie i czy jest możliwość zostać później na stałe ?

@Uczeń 1

Tak, jest możliwość odbycia stażu i istnieje perspektywa dalszej współpracy, jeśli ocena obu stron będzie pozytywna a w firmie będą stanowiska do obsadzenia :) Skieruj swoje kroki do działu kadr!

Tak2Nie1

Joanna

Kupiec oferuje także możliwość przygotowania do rozpoczęcia kariery zawodowej pod postacią praktyk i staży. Czy osoby, które je w tej firmie odbyły mogłyby podzielić się z innymi swoimi wrażeniami z ich przebiegu? Czy można oczekiwać na przedłużenie współpracy z tym pracodawcą?

Kaśka

Sklep świetny, a ceny niskie (:

Joanna

@ciekawy pracy Z Twojego postu wynika, że chciałbyś podjąć pracę w Kupcu na stanowisku mechanika utrzymania ruchu. Czy znalazłeś oferty odnoszące się konkretnie do tego rodzaju pracy? Jeśli nie, to polecam śledzenie aktualnych propozycji na ich oficjalnej stronie https://kupiec.pl/kariera/ Informuj innych użytkowników forum o swoich działaniach.

ciekawy pracy

Czy pracuje ktoś z was na stanowisku mechanika utrzymania ruchu?jakie obowiazki? jakie zarobki? jaka atmosfera w pracy? pozdrawiam

zainteresowany praca

moglibyście cos powiedzieć o pracy mechanika utrzymania ruchu?? zastanawiam sie nad pracą tam i jestem ciekaw jakie zarobki i czy warto??i jaka atmosfera w pracy? pozdrawiam

Jeszcze obecny

Dramat ludzie uciekają z firmy i nikt tym się nie martwi. Dyrektorzy to dział HR non stop rekrutacja i szukanie nowych, których zatrudniają i obiecują cuda :) a kasa mizerna. Ale jedno wiadomo nowy dostaje więcej jak ten co pracuje od lat !!! Wakatów jest sporo wiec jak ktoś chce się zmierzyć z wyzwaniami Kupca zapraszam :) ale na marginesie nie polecam.

Tak15Nie
zainteresowany praca
@Jeszcze obecny

Dlaczego dramat pod jakim wzgledem ? dlaczego ludzie uciekaja??

TakNie

Co najbardziej podobało Wam się w pracy w Kupiec Sp. z o.o.? Możecie się tym podzielić na forum?

Dominika

Idealnych firm nie ma a wszędzie zdarzają się gorsze chwile.

Tadziu

a co się stało że PH z Kalisza się zwolniła, tyle lat pracowała Kupiec to dobra firma, może było za dobrze i teraz im się to nie podoba

Tak1Nie
Pracownica
@Tadziu

Poszla po rozum do głowy i przeszła na lepszych warunkach do innej firmy. (usunięte przez administratora)Zreszta kto chętny niech przyjdzie zobaczy jak jest i potem ocenia.

Kierownik
@Tadziu

Nie pierwsza nie ostatnia osoba się zwolniła . Nowe osoby wniosą więcej do organizacji !!!

Pracownica

Nie polecam nikomu. Nie rozumiem przebudowy tej firmy nie służy to nikomu i niczemu. Każdy z nas wykładał w tą firmę serce ale nikt tego nie docenił. Ci co zostali od dawna szukają pracy. Ci co odeszli oddychają z ulgą. Konkurencja zaciera ręce bo rotacja na stanowiskach bardzo duża. Klienci bardzo zawiedzeni. Żal....

Tak18Nie
Zainteresowany
@Pracownica

Tutaj nie ma czego rozumieć. Firma odpowiada na potrzeby rynku i dokonuje zmian, tak się dzieje w wielu firmach. Pytanie, czego te zmiany dotyczą ???

Sum tak zwany Olimpiczyk
@Zainteresowany

Biorąc pod uwagę wyniki sprzedażowe, to chyba tak nie do końca odpowiada na potrzeby rynku ;)

...

Witam jaka aura panują na magazynie ? Jak są traktowani pracownicy. ? Czy stawki są w miarę zadowalające ? Jak wygląda praca na takim magazynie ?

Anka
@...

Też bym chciała wiedzieć

Pracujący

Ogólnie firma w przebudowie. Polityka zmieniła się o 180% jeden wielki haos. Przez dwa lata super atmosfera i spoko praca. Ciśnienie jak wszędzie w handlu. Na dzień dzisiejszy nie polecam !!!

TakNie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Kupiec Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Salamandra
@Administrator

Kiedyś było Ok. Pracowali tam ludzie wiele lat którzy tworzyli te firmę . Teraz weszła nowa kadra zarządzająca i skrupulatnie pozbywa się starych pracowników . Zatrudniają nowych na kiepskich warunkach, obiecują świetne premie ale niestety zrealizować zadania potrafiłby tylko Harry Potter za pomocą swojej magicznej różdżki

Tak7Nie
Tomasz
@Salamandra

To jest DOBRA ZMIANA idziemy w dobrym kierunku!!!

Salamandra
@Tomasz

Nie sądzę ! W dobrym kierunku ? Na sklepach kupiec ginie , to ten dobry kierunek ? Współczuje szczerze ludziom którzy zostaną zatrudnieni w kupcu .

Kandydat na PH

Mam pytanie jak wygląda praca PH jakie zarobki? ,czas pracy? , rozliczenie czasu pracy ? dziękuję za info

Tak15Nie

Handlowy

Witam, Czy oprócz dziwnych opinii typu nie idź tam... Może ktoś podać jakieś konkrety? Ostatnio pojawiło się ogłoszenie na pH jaki standard pracy ? Jaka flota ( fabia kombi ?) ? Jak z korzystaniem auta ? Jakie mniej więcej widełki podstawy ? Ewentualnie jak wyglada sprawa z premia ? Ilość klientów / ilość wizyt dziennie ? Z góry dziękuje za wszelkie racjonalne opinie...

Tak34Nie

Joanna

Widzę, że ostatnie wpisy to w większości opinie osób, które w firmie już nie pracują, bądź nie posiadają osobistych doświadczeń z pracy w Kupiec. Czy jest tu może osoba, która jest zatrudniona w tej firmie obecnie i może odnieść się do ostatnich informacji jakie tu padały? @Pracownica rozmiar s wspominasz o zmianach jakie zaszły w ostatnim czasie. Co masz na myśli mówiąc o tym, że od pracowników wymaga się rzeczy niemożliwych? Możesz też powiedzieć też pracy w jakim dziale dotyczy Twój wpis? Może to być istotna klaryfikacja, która pomoże innym w odniesieniu się do poruszanych przez Ciebie kwestii.

Tak16Nie

Pracownica rozmiar s

Kiedyś to była fajna rodzinna firma. Szkoda ze zatrudnili "doradców" bo chcielibyście się potęga i wielka korporacja , niestety cierpią na tym pracownicy o których wymaga się bardzo wiele , często rzeczy nierealnych do zrobienia . Nikt tam nie wytrzyma jeżeli nie zmienia polityki firmy .

Tak26Nie
Aleale
@Pracownica rozmiar s

Też pracowałem i pamiętam stare dobre czasy, super atmosfera i czuć było rodzinny klimat. Na szczęście odszedłem jeszcze przed zmianami, ale z tego co słyszę od znajomych to zrobiło się nieciekawie.

Prawda boli bo prawdziwa

Nigdy do pracy w Kupcu !

Tak10Nie
BYLY@ 2015

Pracowałem w tej firmie ponad 2 lata w jako handlowiec, Było pracowicie, ale czy gdzieś jest inaczej???

Tak6Nie

Nie wiem

Podobno bardzo ciężko się tam pracuje . Duży stres za niewielkie pieniądze . Tak słyszałam od znajomych .

Tak11Nie

Joanna

@frania Maj co sprawia, że nie polecasz pracy w Kupiec Sp. z o.o.? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach z pracy w firmie oraz tego co uważasz, że sprawia iż firma nie jest godna polecenia. @Pani Prozumiem, że ostatnio praca wiąże się ze zwiększeniem liczby obowiązków. Mogłabyś powiedzieć o pracy w jakim dziale/na jakim stanowisku piszesz?

Sante

Witam, po przeczytaniu opinii i z tego co się dowiedziałem , faktycznie firma nie za ciekawa . Jednakże skoro wszyscy z regionu odchodzą może problem leży w kierownictwie ... I to tam powinny nastąpić zmiany personalne. Pozdrawiam

Tak14Nie
kandydatka

Firma poszukuje PH na region Gdynia, czy ktoś może napisać jak wygląda praca w tej firmie, jak wyglada sprzedaż, jakie kierownictwo jest na regionie. Będę wdzięczna za informacje.

frania Maj
@kandydatka

Kobieto nie idz tam. Jesli ci jest zycie miłe i masz choc odrobine checi na swoje zycie

Tak11Nie

Joanna

@ABC czyli firma Kupiec Sp. z o.o. to dobre miejsce na początek kariery zawodowej? Mógłbyś opowiedzieć coś więcej o projektach rozwojowych firmy?

ABC

Dobra szkoła! Udział w projektach rozwojowych firmy. Jeśli ktoś ma ochotę popracować, śmiało może podejmować wyzwanie.

Zostaw opinię o Kupiec Sp. z o.o. - Paprotnia

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie