Międzynarodowy Sąd Arbitrażowy Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Międzynarodowy Sąd Arbitrażowy Sp. z o.o.

Tomek

Nie polecam. Firma, która nie rozliczyła się z pracownikami. Z racji długu otworzyła Międzynarodowy Sąd Arbitrażowy S.A., aby uniknąć zapłaty. Na dzień dzisiejszy nikt tam nie pracuje. Wszystko przechodzi przez prokurenta, który za nic nie odpowiada i nie ma nawet tytułu zawodowego. Zazwyczaj współpraca kończy się pozwaniem własnych klientów i pracowników.

Opinie z pierwszej ręki są dla nas szczególnie cenne! Bądź pierwszy i podziel się swoim zdaniem z innymi użytkownikami.

Zostaw opinię o Międzynarodowy Sąd Arbitrażowy Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Międzynarodowy Sąd Arbitrażowy Sp. z o.o.