Opinie o Triada W.Z So.Z.O.O. w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Triada W.Z So.Z.O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Triada W.Z So.Z.O.O. o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Triada W.Z So.Z.O.O. w Zielona Góra

Zobaczymy panie bartku kto wygra nie długo

Bartus

Spółka została założona w 2007r. Obecnie jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem działającym w branży mięsnej. Działalność spółki koncentruje się w przeważającej części na przemyśle mięsnym (ubój, rozbiór, przetwórstwo i handel). W kraju i zagranicą zatrudniamy najwybitniejszych fachowców: rzeźników i wykrawaczy półtusz wieprzowych i ćwierci wołowych przy rozbiorze zasadniczym i szczegółowym. Wysoko wykwalifikowana kadra kierownicza gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług oraz profesjonalną obsługę partnerów handlowych. Spółka Triada WZ posiada także oddział zarejestrowany w Niemczech (Düsseldorf). W Polsce dysponuje własnym zakładem mięsnym oraz współpracuje z kilkoma zakładami w kraju w zakresie uboju, rozbioru i handlu. Firmę Triada WZ Sp. z o. o. reprezentuje Prezes Zarządu Spółki Maciej Filipowski.Zlodze,,je,jeebame co wy nie macie,uha ha macie to co ukradniecie.banda wiesmakow .

kontrakt

1. Pracujesz po 12 godz. przez cały tydzień niedziele, soboty a często święta czy inne dni wolne albo jedziesz i pracy nie ma, wtedy zabierają Ci dzień z urlopu. Zapomnij o kasie za nadgodziny. Jak nie ma pracy siedzisz na kantynie i też za to nie płacą tak samo jak za wcześniejsze rozpoczynanie pracy bo musisz być pół godzi przed rozpoczęciem twojej zmiany. W taki sposób zapieprzasz po kilkanaście nawet kilkadziesiąt godz w miesiącu za darmo. Kary finansowe za wszystko jak tylko chcą upierdzielić to zawsze znajdzie się powód. 2. Ludzi traktuje się tak jak matki traktują pampersy - do śmieci po zużyciu. Psychika siada. 3. Nie śpisz bo nie ma warunków - pijaństwo, złodziejstwo i (usunięte przez administratora) jest na porządku dziennym. Brud smród i robactwo to są fakty. Na hotelach masz pralki z opcją wrzuć monetę bo inaczej pierzesz ręcznie. Pokoje jak przeludnione nie licz na dwójkę czy trójkę spodziewaj się piętrówek do spania. Chyba że będziesz pociotkiem jakiejś pseudo szychy. 4. Jeśli 8 do 10 km dla Ciebie to blisko to masz blisko jeśli daleko to albo wracasz po kilku dniach do polski bo nie masz czym dojechać do pracy albo śmierdzący, zmęczony drałujesz aż dotrzesz na hotel. 5. Umowa jest na rok. Ilość polaków mocno maleje przyjazdy są raz w tygodniu z 50 osób może 5 klientów wytrzymuje dłużej niż miesiąc. To mówi samo za siebie. Wcześniej umowy i kasa była inna, to trzymało. Jedź zobacz ale zabierz kasę na powrót, albo nastaw się tak żeby dało Ci się TAK żyć. Jak znasz podstawy niemieckiego to przy dużym szczęściu znajdziesz na miejscu coś innego. Nie rozmawiaj o tym z nikim, trzymaj się z dala, pilnuj pieniędzy i innych cennych przedmiotów, a najlepiej ich nie zabieraj. Na hotelach jest - zakaz - zamykania pokoi. Jeśli nie wiesz lub nie pamiętasz to przypomnę - Polak polakowi... Powodzenia.

Peter

Podpiszesz wszystkie umowy,aneksy i dalsze ich zabezpieczenia inblanco,na przyklad ze dostajesz 8,50euro na godzine.Swoje zwolnienie z pracy tez musisz podpisac inblanco, jak rowniez minimum 2 karty urlopow bezplatnych,ktore sobie szef wypelnia i nie zaplaca zusu w polsce za Ciebie.Na start max 6euro netto,ale chodza sluchy ze jak ludzie juz przyjada to 5 albo nawet4 euro na godzine.Cala liczba osob zatrudnionych W Triada,Walpol,jest dzielona po trzydziesci osob i bez wiedzy pracownikow kazda trzydziestka po kolei ma wypisywane 2 tyg.urlopu bezplatnego i te karty zawozone sa do zus i nie placa skladek,a ludzie normalnie pracuja.Mozesz tez pojechac na falszywej A1 bo podrabiaja w Zielonej w biurze i te falszywe jada do Tönnies jako prawdziwe.Wiele ludzi cale dwa lata tak przepracowalo nie majac swiadomosci.Najgorszy jest fraj,,er B.W. Zrobi wszystko aby kazdemy obciac godziny pracy.Niech ukradnie po trzy godziny razy ilosc pracownikow.sredia 7euro razy 200 ludzi.to sa drobne na trawe, wina,panie i kolacyjki dla majstrow.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Triada W.Z So.Z.O.O., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Peter

Ludzie nie bojcie sie pisac na temat zlodziejskich firm z polski,Wy i tak tam zostaniecie,wyleca firmy a Tönnies wezmie Was pod siebie.A wtedy wszystkich dupolizow i czopow zalatwicie,bo juz Was nikt nie zwolni.To jest takie proste zeby wyeliminowac polskie firmy,by pracownicy mieli lepiej.Przeciez te firmy zabieraja 50 procent z tego co placi Tönnies dla siebie.Na co Wy czekacie.Pod tönnies stac Was na prywatny wynajem mieszkania ,bez alkoholikow i zlodzieji.Ate polskie szefy,koordynatory,opiekunowie i reszta tego g...a zostaje bez pracy.Ci co Was oszukiwali sa skonczeni.Pozdrawiam.PETER.

lp

i po kontrakcie w szwajcarii.lucarna macara nie lubi zlo.dzieji z walpol.zostalo comeco,walpol uk i Tönnies,ale po kolej nic nie zostanie wiesmakom z Z.G.

kol

Aby zostać objętym wynagrodzeniem minimalnym, pracownik musi być czynny zawodowo na terytorium Niemiec. Bez znaczenia pozostaje miejsce siedziby pracodawcy, może ona znajdować się zarówno w Niemczech, jak i za granicą. Pracownicy zatrudnieni przez polską firmę a wykonujący pracę tylko na terytorium Niemiec mają zatem prawo do wypłaty wynagrodzenia minimalnego według przepisów niemieckiej ustawy.8,50brutto od 01.01.2015

waliłko

Kiedy Pan zatorski pracował w tunisie,pani joasia,ile ludzi na czarno było zatrudnianych miedzy innymi.Fijałkowki,Kulhawik,drożdzyński,Feąckowiak,Rotenstrauch,Pertyniak,Sobczak,I 200innych pracowali na czarno w tunisie.A są i tacy którzy pracują na czarno cały czas na skanowanych A101 innych pracowników

zwyklyczlowieczek
@waliłko

Czemu nie byles taki madry jak pracowales? Sponiewierales ludzi a pozniej sponiewierali Ciebie,NA KAZDEGO PRZYJDZIE CZAS. im wyzej wejdziesz tym nizej spadniesz :-)

Triada.Jakie wy macie zakłady mięsne w PL.Kantujecie ludzi na każdym kroku,kto podrabiał A101 żeby pracownicy na czarno robili w weissenfels,kto ubezpieczał tiry z mięsem z tonniesa a póżniej tiry gineły a wszystko chodzi o godność dla zus w PL bo musi być 25%.Jakie macie urlopy i heimfarty płacone dla pracowników?dobrze wiadomo że urlopy bezpłatne są a płacicie na godzine a nie od przerobu jak jest w umowie że 15%ma pracownik od przerobu.dlaczego pobieracie za mieszkania jak w umowie macie wy pokrywać koszty a pracownicy płacą bo to wpisane jest w dniówki.Który pracownik był zatrudniony w niemczech a wcześniej pracował u was w polsce?żaden bo nie macie zakładu w polsce a ludzi łapiecie z łapanki,no oprócz słupów które zatrudniacie jak między innymi męża i syna pani prokyrator w zielonej górze lub słupy które nigdy nie widziały tunisa a są na liście płac z kwotą minimum2500euro netto,są też tacy którzy mają 3500euro netto.Przecież te listy prosto sprawdzić i już niedługo niemiecka skarbówka się weżmie za wasze tyłki.A Wy ludzie przestancie się bać tego ćpuna Bartusia i domagajcie się swoich praw.

Pe.ały

Panie Bartku,będziemy dla pana pracować nawet za 2euro,dlatego że jesteśmy nierozumni swojej pozycji,nie możemy zrozumieć że możemy zmienić swoje życie i pracę i być niezależnym od Pana.Mamy za mało odwagi zmienić pracodawcę bo jesteśmy głąbami i nie umiemy niemieckiego i nikt tak jak Pan und Frau Patrycja nam nie pomoże.Triada only you.

ktos kto sr.a na was

chlopcy ze wsi przynajmniej maja KLASE KULTURE I CZŁOWIECZEŃSTWO a ty bartek wraz ze swoja zaloga jestescie zwyklymi śmieciami prostakami kawal hu..mi kurwiarz...i alkonami cpunami i h.j co wie jeszcze-skurwysy..y zajeb..e.przyjdzie na was czas juz nie dlugo ha ha ha ha i to wtedy MY bedziemy wam sie w morde smiac smieciuchy jeba..e pierdo...e kuta..y bez jakichkolwiek watrtosci wyzuci ze wszystkiego szmaciarze

pomoc

Może znjdzie sie kilka osób wreszcie i zrobią porządek z rumunem.Pytam czy wszyscy tacy jesteście osr.ni?Przecież to zwykły macior który was poniża bo włazi w dupe Bartusiowi.Fama ten Hu,,j jeszcze robi?Frajerzyna z Łodzi,zresztą jak adam{kolorowy}Tamtemu już w pini polonia szykują jazdę,a tych co wyzywał w niemczech już mu pokazali że ma zakaz wjazdu na DE.Teraz reszte pogonić niech się Frajerzy w Pini spotkają.

Bartuś

a wypadać z okien możecie częściej i za to taż będą kary po 500euro,bo nie mam litości dla chłopków ze wsi.

Bartuś

Komu nie pasuje praca w soboty to wynocha,przyjadż inni i będą dla mnie robić a ja będe ćpał i pił.A wieśniaki będą zasuwać.Od nowego roku podniosę za mieszkania po 150 euro a i tak będzieta robić,moje psy majstry wywalą tych co nie pasuje.Banda kretynów którą okradam a oni dalej robią dla mnie złodzie a.

Walilko

Znów Będe pijany płacił wypłaty w przyszły wt.a sami się ustawicie po zapomoge i grzecznie ją odbierzecie.Jesteście zwykłym dzia..dostwem z którego mam kase,śmierdi od was a ja muszę to znosić.Proszę was umyjcie się przed wypłatami bo rzygać się chce.a majstry też muszą d..pe mi lizać bo to fraje...y za kase i myślą że moi koledzy.Na kolacje zaproszę dziad..w niech liżą mi d..pe dalej.Bartuś

miki

Idż na ministra będziesz najlepszy,a szukasz pracy na portalu dla biedaków rzeżników co ich szefowie okradają.No chyba że lubisz włoskie wina,palić trawe i okradać ludzi,ale takiego jednego już mamy,także dwóch to za dużo.

persil

Taka jest prawda,ten co płaci wypłaty to okaz chamstwa, arogancji i pokazanie wyższości nad innymi,a przeciesz jest to zwykły burak z kasą któremu brak jakiej kolwiek kultury osobistej i szacunku do innych.Jaki tatuś taki synek,przyjdzie pora na każdego i na majsterków rumunka,grzenia też.będzie się działo i znowu nocy będzie mało,będzie głośno i nie radośnie.a dom trzeba utrzymać rumunku nieprawdasz?

waliłko

Piję bo lubie,trzeżwy przy wypłatach nigdy nie byłem i nie będe.Patrycja jest panią do mojego towarzystwa a nie dla was.Jak mi braknie to wam godziny obetne a i tak bedziecie pracowac,a stawki dla nowych to 4 euro na godzine.Mam was w d....e liczy się kasa co płaci tonnies,a płaci 15euro za godzine dla mnie, takze milego wekendu zycze i w pon.wszyscy w pracy bo po 300euro kary za nieobecność.PS.Patrycja ma wielkie długi w polsce i komorników przez męża także dorabia u nas na lewo,a że nie odmawia szefowi to fajnie jest być w weissenfels.

tunnis

Pan xxx ma rację niestety ale tak własnie jest. A chołota się już kruszy i nie będzie zarządów bo nie będzie kim rządzić więcej ludzi odchodzi niż przychodzi. Ludzie są poniżani tylko za to ze pracują na człowieka który nie umie szanować osób co na niego zarabiają,do tego opieka medyczna do bani bo kto ma cie zawieść do lekarza jak pani Patrycja nigdy nie mam czasu i twierdzi że to do niej nie należy.Pracodawca ani razu nie był trzezwy podczas wypłacania wypłat,nie raz ledwie na oczy widział może dlatego ze nie chce widzieć co dzieje się na halach. Gdyby wiedział jaka jest prawda to może zaragował by i zmienił zarzadzanie i nie dziwił by się dlaczego ciągle brak ludzi.Kasa mała a wymagania duże.Radziła bym się zastanowić 5 razy zanim podejmiesz tam prace.

waliłko

Witam.Przykro mi bardzo że wpisuję w listy wypłat że płacę za urlopy,że daje Wam pieniądze na dojazdy do Polski tzw.Heimfart,ale taka jest demokracja bo to ja żądze w firmie a nie chołota,jak nie pasuje to wypad.

Zostaw merytoryczną opinię o Triada W.Z So.Z.O.O. - Zielona Góra

Triada W.Z So.Z.O.O.
2.4/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Wyszyńskiego 32 A lok. 1
    65-536 Zielona Góra