Centrum Edukacji ERUDIO

Łódź

Opinie o Centrum Edukacji ERUDIO

Karolina

@Men a na jakim stanowisku pracujesz? Jesteś szkoleniowcem w Centrum Edukacji ERUDIO? Skoro jesteś zadowolony, to pewne poleciłbyś pracę innym, tylko nigdzie nie widzę ofert pracy. Nie ma ich, czy po prostu źle szukam? Możesz mi powiedzieć czy szukają nowych pracowników?

Men

Wiesz co z tą praca marzeń to może nie, ale ogólnie spoko

były pracownik

Praca w Erudio nie rozwija. Wynagrodzenie poniżej przeciętnej. Kadra zarządzająca na bardzo niskim poziomie - brak kompetencji managerskich. Brak szacunku do czasu pracy pracowników. Nie polecam.

Kury kosmetyczne są fajne ponieważ prowadząca daje rade to wszystko dźwignąć, problem polega na całej reszcie...Ktoś powinien zainteresować się tą szkołą bo jak dla mnie to oszuści i cwaniaki.

zażenowana

kiepska szkoła, dużo się płaci i nic z tego nie ma.

polecam

Polecam. Szkoła bardzo dobra najciekawsze kursy Wizażu i Stylizacji. Z tego co wiem to teraz po tym kursie są darmowe sesje zdjeciowe i warsztaty z autoprezentacji także przegapiłam, ale ogólnie POLECAM GORĄCO!

true

Nie polecam. Poszłam tam na jeden, pierwszy i ostatni kurs. Zdecydowane NIE.

gość

w erudio uczą tacy wykładowcy jak (usunięte przez administratora) od wizażu i makijażu lub(usunięte przez administratora) od fotografii. Bardzo fajna szkoła ciekawy sposób prowadzenia zajęć i dobra kadra.

absolwent

Byłam w erudio na kursie kosmetycznym, polecam bardzo fajny sposób prowadzenia zajęc można coś wynieść z tych warsztatów. Przede wszystkim mowią o rzeczach o ktorych do tej pory nie miałam pojęcia a teraz widzę że są dość ważne. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Centrum Edukacji ERUDIO - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Edukacji ERUDIO