Opinie o PIVEXIN TECHNOLOGY Sp. z o.o. w Nędza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PIVEXIN TECHNOLOGY Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PIVEXIN TECHNOLOGY Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIVEXIN TECHNOLOGY Sp. z o.o. w Nędza

aplikator

Aplikowałem tam, dziwne podejście w rekrutacji, równolegle zatrudniają 2-3 osoby i zostawiają (tak twierdzą) pasujące ogniwo, ale nie wiadomo na jakich zasadach by to miało być, bo jeżeli biuro ma zdecydować kto jest sympatyczniejszy to trochę lipa, a to całkiem możliwe przy budowaniu zespołu projektowego, na taki ruch i zawodnictwo to tylko się zdecyduje desperat lub świeżak, potem zdziwko, że ktoś nie podoła lub się nie nadaje, dziwne to dla mnie podejście. A oferta jak wisi tak wisiała i nie można nikogo kompetentnego znaleźć.

Kiedyś
@aplikator

To prawda. Kiedyś już też tak było. Wtedy było całe biuro nowych, chyba 5 osób. Nikt nie został a potem jeszcze było kilku znajomych i też nikt nie został. Nie było szkoleń, ale robili jakieś dziwne testy wiedzy - sprawdziany. Atmosfera tam była fatalna. Wyścig szczurów.

aplikator

@aplikator

Każda firma ma własny sposób czy też system rekrutacji, istotne jest, aby był skuteczny. O gustach też się nie rozmawia ???? W pracy spędzamy sporo czasu stąd też bardzo istotne jest, aby osoby umiały się ze sobą dogadywać, ponieważ wynik to składowa wielu czynników między innymi umiejętności, skuteczności danej osoby w prowadzeniu projektów, jak i współpracy z różnymi osobami w firmie czy też pracownikami klienta. Wszyscy wiemy, że papier dużo przyjmie, natomiast praktyka weryfikuje każdego od strony umiejętności i skuteczności w działaniu, charakteru czy też umiejętności komunikacyjnych. Każda osoba szuka swojego miejsca w życiu prywatnym, jak i zawodowym, więc może wato wybrać miejsce, które jest zgodne z naszymi ideami i przekonaniami i to tylko tyle albo aż tyle.

Kiedyś Nowy wpis

Kandydat Nowy wpis

Dzień dobry, chciałabym aplikować na stanowisko doradcy technicznego? Czy ktoś może napisać jakie są warunki pracy? Czy jest swoboda w działaniu? Czy liczą się efekty czy statystyki odbytych spotkań ? Czy plany są realne do zrobienia ? Na jakie narzędzia można liczyć na początku? Dziękuję za odpowiedź

Konstruktor Nowy wpis

Czy w firmie Pivexin są potrzebni konstruktorzy? Bo z chęcią bym zmienił pracę, ale nie ma w ofertach.

Pracownik Nowy wpis
@Konstruktor

Proszę o przesłanie CV na maila rekrutacja@pivexin-tech.pl. Aktualnie nie ma takiej oferty pracy, ale osoba odpowiedzialna za dział techniczny po zapoznaniu się z CV się z Panem skontaktuje. Proszę w wiadomości zawrzeć informację "Kontakt z gowork".

Czy w firmie PIVEXIN TECHNOLOGY Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Tak. Szkolenia produktowe oraz z technik sprzedaży.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie PIVEXIN TECHNOLOGY Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Czy nowo zatrudnione osoby w PIVEXIN TECHNOLOGY Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

ktos

tak

Czy w PIVEXIN TECHNOLOGY Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Tak.

Takie pytania nie biorą się z nikąd. Jest przykro, że wylewa się poza murami firmy. Chciałem do nich zaaplikować...

@Kandydat

Nie bardzo rozumiem i nie potrafię się odnieść do sytuacji ;) Padło pytanie, czy jest skuteczna reakcja na problemy zgłaszane przez pracowników - ze swojego doświadczenia moge powiedzieć, że tak. Zachęcam do aplikowania, trzeba sie przekonać na własnym przykladzie, gdzie sie czujemy dobrze i co nam odpowiada bądź nie w środowisku pracy.

Jolanta

Bardzo zachęcające są niektóre Wasze wpisy o firmie, zwłaszcza te o tym ze firma inwestuje w benefity dla pracownika. Czy mozecie zdradzic ile mniej wiecej wynosi miesiecznie premia ?

@Jolanta

Premia zależy od obejmowanego stanowiska i zaangażowania w wykonywaną pracę, więc nie da się jednoznacznie określić kwoty, nawet w przybliżeniu. System premiowania jest omawiany na rozmowach rekrutacyjnych.

Luiza

Czy w firmie Pivexin Technology pracują kobiety ? Jestem zainteresowana nawet jako sprzątaczka lub inne stanowiska.

@Luiza

Tak, pracują ;) Proszę sobie przejrzeć aktualne oferty pracy na stronie firmy. https://pivexin-tech.com/pl/oferta-pracy

Sylwia
@pracownik

no to skoro tam pracujesz to napisz coś od siebie, na jakim jesteś stanowisku? bo ja też szukam lekkiej i przyjemnej pracy :)

@Sylwia

Pani Sylwio, wszystkie kobiety zatrudnione w naszej firmie pracują na stanowiskach biurowych, ja również. Niestety nie wiem, co dokładnie rozumie Pani pod pojęciem "lekka i przyjemna", więc nie mogę przewidzieć, czy praca w naszej firmie byłaby dla Pani właśnie taka... Pracować i wykonywać swoje obowiązki trzeba - jak wszędzie, z tym, że u nas raczej w rodzinnej i spokojnej atmosferze a nie jak w "korpo". Na krótką przerwę z kawą i pogaduchami zawsze czas się znajdzie. ;) Można zerknąć na profil firmy na Facebooku - oprócz merytorycznej tematyki czasami pojawiają się tam bardziej luźne posty, takie z "codziennego życia". ;) (usunięte przez administratora)

Czy w PIVEXIN TECHNOLOGY Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Tak - premie, nagrody jubileuszowe, dodatki stażowe.

Sylwia
@pracownik

super sprawa! a takie premie to często wpadają czy tylko raz na rok? to mega zachęca do pracy :)

Czy PIVEXIN TECHNOLOGY Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Tak, studenci mogą otrzymać zatrudnienie w formie stażu, praktyk lub na umowę o pracę. W niektórych przypadkach istnieje możliwość zatrudnienia np. na niepełny wymiar czasu pracy. Oczywiście wszystko zależy od aktualnego zapotrzebowania na konkretne stanowiska itd. Jeżeli jesteś studentem / studentką najlepiej skontaktować się w firmą, wysłać zapytanie na mail info@pivexin-tech.pl, które zostanie przekierowane do odpowiedniej osoby.

potencjalnypracownik

Widzę, że firma poszukuje kogoś na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży internetowej. Czy są ustalone na to stanowisko jakieś widełki płacowe? Na jakie wynagrodzenie (średnio) można liczyć na owym stanowisku? Czy firma posiada jakieś benefity dodatkowe?

@potencjalnypracownik

Do tematu wynagrodzeń firma podchodzi każdorazowo indywidualnie, w zależności od oczekiwań osoby zainteresowanej stanowiskiem oraz doświadczenia zawodowego, kompetencji itd. Co do benefitów - na stronie www.pivexin-tech.pl w zakładce "PRACA" można znaleźć info na ten temat.

Krzysztof

Skoro kwestia wynagrodzeń to indywidualna sprawa to ja mam nieco inne pytanie związane z warunkami zatrudnienia. Mianowicie chciałbym ustalić, czy od pierwszego dnia pracy można liczyć na pełną umowę o pracę, czy raczej początkowe zatrudnienie jest na podstawie umowy zlecenie?

@Krzysztof

Początkowo firma zatrudnia na umowę o pracę na okres próbny, która ma na celu sprawdzić kwalifikacje pracownika w praktyce. Od strony pracownika wygląda to tak, że może dzięki temu zapoznać się z warunkami i organizacją pracy :) Następnie, pracownicy są zatrudniani na umowy o pracę na czas określony lub nieokreślony - wg indywidualnych ustaleń.

Czy PIVEXIN TECHNOLOGY Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Tak, organizuje.

Rajmund

Wszystko zależy od oczekiwań i starań - jak chcesz się wybić i będziesz harować, to masz i dobrą kasę, i status + pewną pracę na długą perspektywę, ale jak chcesz coś lekkiego, to zdecydowanie nie tutaj. Firma non-stop dobiera ludzi i decyduje się na tych, co chcą pracować na lata. Lojalnych i efektywnych employów dobrze wynagradza (jak na tutejsze realia nawet bardzo dobrze). Jak chcesz pracować 8-16 i pić kawę, to lepiej jakiś urząd, serio. Kasa 2-3 razy mniejsza, ale spokój. Tutaj ciągle rozjazdy, podróże po Polsce (a Ci menadżerowie to latają nawet na Tajwan), presja na wynik (a to wiadomo, samo Ci z nieba nie spadnie), ciągle szkolenia techniczne i handlowe (teraz nawet co tydzień), jakby nie wiadomo jakich Einsteinów chcieli zrobić ze zwykłych ludzi. Coś za coś. Zależy, czego chcesz. Jest to na pewno miejsce, żeby się wybić, bo się da, ale za darmo nic nie ma.

juzek
@Rajmund

harować? A kiedy żyć??

zadowolony

Firma jest generalnie bardzo dobrym pracodawcą dlatego spokojnie polecam pracę

Jak jest z pakietem medycznym w PIVEXIN TECHNOLOGY Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Firma nie ma umowy z żadną z sieci świadczących usługi prywatnej opieki medycznej, co za tym idzie, pracownicy nie są objęci pakietami medycznymi. Istnieje natomiast możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, na dobrych i korzystnych warunkach.

Olga

o super to na naukę języków za jakieś mniejsze ceny też tutaj można liczyć?

W 99% tak :) Pełne finansowanie dotyczy zewnętrznych i wewnętrznych szkoleń produktowych, handlowych itp. Szkolenia językowe są natomiast przez pracodawcę dofinansowywane.

Arek

Firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy ,a tu takie bzdury wypisują niektórzy!!

Marcin Czarnecki

Ogólnie nie polecam straszni kombinatorzy,sprawdzić dokładnie żeby później nie było

Pnick
@Marcin Czarnecki

Witam, w jakim sensie kombinatorzy? Pracowałeś tam?

Bartosz

Bardzo dobry pracodawca do tego firma dobrze oceniana w różnych forach w internecie!!

Zostaw merytoryczną opinię o PIVEXIN TECHNOLOGY Sp. z o.o. - Nędza

• Jak się pracuje w PIVEXIN TECHNOLOGY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PIVEXIN TECHNOLOGY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

PIVEXIN TECHNOLOGY Sp. z o.o.