PIVEXIN TECHNOLOGY Sp. z o.o.

Nędza

Opinie o PIVEXIN TECHNOLOGY Sp. z o.o.

anton
użytkownik zarejestrowany

aktualnie poszukują na stanowisko Key Account Manager @max, oferta na stronie firmy. Oferują dobre warunki zatrudnienia i szkolenie produkcyjne, produktowe i coaching sprzedażowy, wynagrodzenie zaś adekwatne do wyników pracy

henry
użytkownik zarejestrowany

@szerif, hej, to może w takim wypadku poproś tego znajomego by napisał tutaj kilka słów albo sam sie dowiedz od niego i nam napisz, bo najwyraźniej jesteś tak samo jak ja zainteresowany praca w pivexin. Dlaczego w ogóle ten Twój znajomy już nie pracuje tutaj w firmie? Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.

mf

Spiny może i nie ma ale jak ktoś chce pozostać zdrowym psychicznie to odradzam pracę w tej firmie. Menadżerowie to jedna wielka hołota bez wykształcenia. Sami troglodyci, którzy uważają, że Boga za nogi złapali i godzą się na wszystko co wyjąka prezes, tylko po to by nie stracić pracy. Mimo, że pracowałem tam krótko widziałem wszystko co się tam dzieje dokładnie. Obłuda i na pozór "normalna" firma.

dd

Jak człowiek chce, to zawsze da radę. Takiej spiny i presji jak np. w bankowości czy większych korporacjach to tutaj nie ma w każdym razie. Bez porównania.

Rajmund

(usunięte przez administratora) Są nawet i kobitki, co dzieciaki mają małe, a dają radę i są na stanowiskach, i zarabiają znacznie więcej niż średnia krajowa. To wszystko tylko kwestia zorganizowania i oleju w głowie. Jak nie ma jednego i drugiego, to nawet ziarnko grochu pod perzyną będzie w tyłek uwierać. ;)

sorry

"CHCESZ PRACOWAĆ W P I W E X I N I E TO ZAPOMNIJ O RODZINIE"-sorry ale taki rymek jest o waszej wspanialej firmie

Rajmund

Wszystko zależy od oczekiwań i starań - jak chcesz się wybić i będziesz harować, to masz i dobrą kasę, i status + pewną pracę na długą perspektywę, ale jak chcesz coś lekkiego, to zdecydowanie nie tutaj. Firma non-stop dobiera ludzi i decyduje się na tych, co chcą pracować na lata. Lojalnych i efektywnych employów dobrze wynagradza (jak na tutejsze realia nawet bardzo dobrze). Jak chcesz pracować 8-16 i pić kawę, to lepiej jakiś urząd, serio. Kasa 2-3 razy mniejsza, ale spokój. Tutaj ciągle rozjazdy, podróże po Polsce (a Ci menadżerowie to latają nawet na Tajwan), presja na wynik (a to wiadomo, samo Ci z nieba nie spadnie), ciągle szkolenia techniczne i handlowe (teraz nawet co tydzień), jakby nie wiadomo jakich Einsteinów chcieli zrobić ze zwykłych ludzi. Coś za coś. Zależy, czego chcesz. Jest to na pewno miejsce, żeby się wybić, bo się da, ale za darmo nic nie ma.

kaaaa
użytkownik zarejestrowany

Czy jest tu ktoś czytający ten watęk kto napisze jak się pracuje w Pivexin? Chce tam pracować, ale musze miec jakies info po prostu. dzieki.

Michał
użytkownik zarejestrowany

Coś mi sie wydaje, że jednak nic się nie pozmieniało w pivexin technology, bo inaczej byłoby o tym głośno na forum.

aaa

I proponuje patrzec w przyszlosc, a nie patrzyc.. Chyba ze u Was w Nedzy patrzy sie inaczej.. ;)

aaa

Czas pokaze.. Predzej, czy pozniej, czas pokaze..

zZZz

Witam. Sugeruję zakończyć tę jałową dyskusję i wzajemne wylewanie żali - nie kompromitujmy się bardziej... Osobom postronnym nie wiele to pomoże :/ Zainteresowani pracą szukają rzetelnych opinii, których ciężko się doszukać w bełkocie poirytowanych i skłóconych osób. Byłym pracownikom życzę sukcesów, jednak radzę zająć się na poważnie pracą, a nie publicznym praniem brudów i wymyślaniem bzdur - słaby pomysł na rozwój nowo powstałej firmy :| Moich kolegów i koleżanki natomiast proszę o zrobienie kilku głębokich oddechów i wrzucenie "na luz" ;) Nie warto zniżać się do takiego poziomu dyskusji... ;) Dla osób zainteresowanych pracą chciałabym dodać, że po dosyć istotnych zmianach personalnych w naszej firmie wszystko zmieniło się na duży plus :) Gorąco polecam! ;) Atmosfera świetna, wynagrodzenie przyzwoite i motywujące do pracy i dalszego rozwoju :) A na stanowisku prezesa w końcu osoba zorganizowana, rzetelna i kompetentna. Pozdrawiam!

wspólpracownik

Kochani byli koledzy, proponuję abyście nie marnowali czasu. Konkurencji w was nie widać... :P Manipulując klientami daleko nie "zajedziecie". Proponuję niech każdy zajmie się swoją pracą - uczciwie zarabiając na rozrastające się rodziny. P.S. Gratulacje dla świeżo upieczonego tatusia - D.S. Poza tym bardzo to nieprofesjonalne zachowanie z waszej strony. Dla wszystkich postronnych czytelników dodam, że firma Pivexin Technology istnieje już od 6 lat na rynku, z roku na rok powiększając swoją kadrę profesjonalnych pracowników. Zarobki są naprawdę fajne i ekipa bardzo zgrana!

d

Akurat to nie ja - i jak widać po powyższym, nie tylko ja potrafię operować słowem pisanym i wymyślać TXT. Cóż, w każdym razie samego siebie nie jest mi żal, bo teraz pracuję na siebie i na firmę, dla dobra zespołu, a jeden wielki balast, kierujący się egoizmem i zachłannością, pobierający też taką gażę, że teraz te środki wystarczą na 5 przyzwoitych pensji dla nowych pracowników, już nam odpadł i nie trzeba na niego pracować, :) Wedle porzekadła: "baba z wozu, koniom lżej". Same pozytywy. :)

worker

Antydagar kimkolwiek (domyślam się, że D.W.) jesteś muszę Ci powiedzieć, że żal mi Ciebie z powodu tego w jakiej sytuacji się znajdujesz i gdzie musisz pracować bo twoja wiedza o finansach nie pozwoliła Ci na zaoszczędzenie odpowiedniej sumy aby przestać pracować dla kogoś na kogo pisałeś pismo o odwołaniu ze stanowiska V-ce prezesa pod którym się podpisałeś :)

kolo

Odradzam, trzymajcie się z daleka od tego szamba. Prezes to nic w porównaniu z dyktatorem - Panem Dareczkiem W. który tak mocno wczuł się w rolę "prezesa", że wszystkimi chce rządzić. Pracowałem tam 3 miesiące i widziałem to od kuchni. Wynagrodzenie nie powalało, a dodatkowo ta ciągła presja sprzedażowa. Uciekajcie jak jeszcze możcie

ElaB

proszę się nie gniewać na naszych byłych kolegów z DAGAR-u, na ich obronę i w ich imieniu mogę tylko powiedzieć - "SORRY, TAKI MAJĄ KLIMAT"

Antydagar

Śmieszne rzeczy pisze Pan G.B. który został zwolniony dyscyplinarnie z firmy Pivexin za m.in. kradzież bazy kontrahentów. Skoro Pivexin jest taki "BE" to dlaczego go w każdym kroku podrabiasz? W Pivexin Technology pracuje obecnie ok. 30 pracowników i żaden z nich nie podziela Twojej opinii. Płace są wyższe niż za kadencji poprzedniego prezesa notabene Twojego braciszka. Twoja premia została sprawiedliwie rozdzielona na pracowników działu handlowego. Nareszcie firma Pivexin Technology może spokojnie patrzyć w przyszłość, bo pozbyła się ciążącego na niej balastu w Twojej osobie. Polecam wszystkim zainteresowanym pracę w przyjemnej atmosferze z motywującymi zarobkami.

xXx

Drodzy Panowie, czuję głęboką desperację.. Zamiast marnować czas na wymyślanie opinii, radzę zakasać rękawy i pracować nad "renomowaną firmą (...) stabilną finansowo" :] (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o PIVEXIN TECHNOLOGY Sp. z o.o. - Nędza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIVEXIN TECHNOLOGY Sp. z o.o.