DROBUD Jarocin S.A.

Jarocin

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o DROBUD Jarocin S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DROBUD Jarocin S.A.

kobra

witam mam pytanie jakie na chwilę obecną sa zarobki w tej firmie i warunki pracy

N

Beznadziejna firma w której nie szanują pracownika, wyzysk za durne pieniądze, firma rodzinna w której każdy jest kierownikiem ale tylko nieliczni mają do tego uprawnienia.Stanowczo odradzam i nie polecam.

Nick

DROBUD Jarocin S.A. to fantastyczna firma, nie mówię tego jako ktoś z nią powiązany, mówię to tak po prostu, normalnie, uważam, że jest tutaj dość przyjemnie, zawsze było, atmosfera jest więcej niż dobra, a premie naprawdę czasami duże, polecam te uznaniowe szczególnie

były

Pracowałem 4 lata, odszedłem z powodów finansowych - zarobki gwałtownie spadły na wskutek kryzysu w budownictwie. Z perspektywy czasu: firma jak każda w tej branży, ma plusy i minusy. Polecam dla młodego inżyniera na start - wbrew pozorom można się czegoś nauczyć ("dziubią" wszystkiego po trochu, trochę dróg, trochę wod-kan), a Szef jak się jest bystrym daje szanse. Z prezesem jak się dobrze żyje można wytrzymać. W skali 1-6 daję 4 :)

nowy

to jest firma rodzina pracuje tata syn i kuzynostwo które z zawodu jest kucharzem a tera kierownikiem masakra nie polecam a prezes brak szacunku do ludzi !!! ale zmieniła się władza w mieście wiec będzie robota

były

Potwierdzam przedmówcę, fajne chłopaki ale żadni kierownicy. Firma drogowa z kilkudzisięcioosobową załogą bez absolutnie jednego drogowca w nadzorze, jedyny kierownik z uprawnieniami na telefon - jest na przekazaniu i oddaniu budowy z pieczątką. Zarobki skrajnie niskie, szef cierpi na manię prześladowczą, dyrektor (jego kuzyn) - żadnych kompetencji posiada od niedawna ponoć uprawnienia do kierowania robotami w ograniczonym zakresie choć nie jest inżynierem budownictwa. Odradzam w ogóle kontakt z ta firma a co dopiero pracę !

hasew

beznadziejna firma niskie zarobki praca po znajomości .kierownicy którzy nie mają pojęcia o niczym ale co się dziwić skoro to kuzyni prezesa jeden kucharz drugi elektronik.

Były pracownik
@hasew 20.01.2014 18:56
beznadziejna firma niskie zarobki praca po znajomości .kierownicy którzy nie mają pojęcia o niczym ale co się dziwić skoro to...

Hejka. O jakim kucharzu piszesz??? Z tego co wiem to prezes skończył studia elektryczne a młody dyrektor Politechnikę Poznańską, studia podyplomowe, budownictwo i ma uprawnienia budowlane. Jak się zap.......ala to można dobrze zarobić. Tak trzymać. Były pracownik

Zostaw opinię o DROBUD Jarocin S.A. - Jarocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DROBUD Jarocin S.A.