AgaMar Emar Części - oszczerstwa nt. uczciwej firmy

Kraków

Opinie o AgaMar Emar Części - oszczerstwa nt. uczciwej firmy

Witam! dane nt. pracodawcy są prawdziwe, ale wszystko inne to oszczerstwa! Stek bzdur i klamstw. Pracuję w tej firmie już od kilku dobrych miesięcy i jestem bardzo zadowolona!( usunięte przez administratora ) Osoba, ktora wypisywała te oszczerstwa, sama się zwolniła, o( usunięte przez administratora ) a teraz caly czas oczernia Bogu ducha winną dziewczynę!

Zostaw opinię o AgaMar Emar Części - oszczerstwa nt. uczciwej firmy - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AgaMar Emar Części - oszczerstwa nt. uczciwej firmy