Opinie o PRACOWNIA ANALIZ ŚRODOWISKOWYCH EKOVENTUS - SZYMAŃCZYK I WĘCLEWS w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PRACOWNIA ANALIZ ŚRODOWISKOWYCH EKOVENTUS - SZYMAŃCZYK I WĘCLEWS. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PRACOWNIA ANALIZ ŚRODOWISKOWYCH EKOVENTUS - SZYMAŃCZYK I WĘCLEWS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRACOWNIA ANALIZ ŚRODOWISKOWYCH EKOVENTUS - SZYMAŃCZYK I WĘCLEWS w Zielona Góra

ja Nowy wpis

@nik hmm czyli można się tu sporo nauczyć ale kosztem stresu?

@nik Nowy wpis
@ja

Mniej więcej. Sporo odnośnie opracowania części opisowej/graficznej do operatów wodnoprawnych, natomiast nic odnośnie pozostałych dokumentów środowiskowych, bo albo nie dostawaliśmy tych zadań i być mże szefostwo się tym zajmowało albo nie było na to zleceń.

nik Nowy wpis

Gdy wspominam pracę w tej firmie to pierwszym moim skojarzeniem jest ciągły stres i bardzo słaby przepływ informacji. Część osób dosyć merytorycznie tłumaczyła zasady napisania dokumentów środowiskowych (w tamtym czasie najwięcej było zleceń na operaty wodnoprawne), więc dla osoby, która nigdy nie miała styczności z pisaniem takowych dokumentów, na plus. Jednak, gdy trzeba było przejąć i omówić tematy po poprzednim pracowniku, do tego zapoznać się z nowym zleceniem lub podjąć jakąkolwiek decyzję, komunikacja z osobami zarządzającymi, w tym liderem zespołu, była na marnym poziomie. Teksty w stylu: "proszę zrobić tak, jak było w poprzednim operacie" (pomimo tego, że operaty zostały zrobione kilka/kilkanaście lat wcześniej i dużo rzeczy mogło się pozmieniać) lub "proszę zapytać kolegów/koleżanek" są na porządku dziennym. Koniec końców często zostaje się z nowymi obowiązkami samemu. W rezultacie i tak dostaniesz ochrzan od osób zarządzających, bo "zrobiłeś coś źle" pomimo wcześniejszego dopytywania się o szczegóły i podjęcia decyzji przez te same osoby. Po kilku tygodniach pracy, nie było ani jednego dnia bezstresowego. Praca w tak negatywnej i nerwowej atmosferze z pewnością nie sprzyja nikomu. Oczywiście pracy jest bardzo dużo, krótkie terminy odpowiedzi na wezwania, stare tematy do ogarnięcia i nowe zlecenia. Pracę utrudniał też brak porządku w dokumentach na komputerze. Do tego minimalna krajowa, bardzo słabo płacą. Jeden operat = jedna wypłata w miesiącu. Jedyny plus pracy w tym miejscu to dosyć spory zakres merytoryczny, który na start trzeba przerobić, więc jednocześnie człowiek uczy się więcej. Młoda kadra, jednak spora rotacja pracowników - w ciągu trzech miesięcy odeszło 5 osób. Pomimo ciekawego zakresu obowiązków, nie polecam pracy w tej firmie ze względu na wszechogarniający stres, chaos w dokumentach, darcie się zamiast konstruktywnej krytyki, w tym często za błahe sprawy oraz perfidne i bezczelne wmawianie czegoś, czego się nie zrobiło.

jhon

Zakres merytoryczny do przerobienia jest ogromny, faktycznie robią sporą cześć z tego co mają na stronie(operaty wodnoprawne itd), część rzeczy szybciej dowiesz się jak zrobić od innych współpracowników(super współpraca z ludźmi, biuro też, każdy ma własne stanowisko) niż od szefostwa(tekst w stylu proszę sprawdzić jak było zrobione w poprzednim opracowaniu, a opracowanie było robione 10 lat temu, i zmieniły się wymagania prawne), często ciężko skupić się na jednej rzeczy, bo jest się zalewanym wezwaniami od urzędów (sprawy nawet z zeszłego roku, ale to nie wina firmy tylko urzędników), niestety czasami jak szefostwo wygra przetarg to niektórych rzeczy trzeba nauczyć się od zera samemu, bo szkoleń brak. Z ilością pracy bywa różnie czasami jest od groma i nawet nie da rady pomyśleć czy się coś dobrze zrobiło czy nie ( i wtedy przychodzi wezwanie z urzędu o uzupełnienie, na które masz aż 7 dni :P) a czasami są spokojniejsze dni. Na koniec najważniejsze słabo płacą(bardzo słabo).

olek Nowy wpis
@jhon

A jakich pytań można spodziewac się na rozmowie rekrutacyjnej?

falubaz

Niestety wspominając dziś pracę w tej firmie ciśnie mi się na usta: "Typowi prywaciarze wyzyskiwacze". Jeden z Panów jest spoko drugi krzykacz i "wieśniak". Niestety ten drugi rządzi kadrą i kasą. Plus za duży zakres merytoryczny działań i młodą kadrę , hehe bo nikt na dłużej tam nie zostaje.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie PRACOWNIA ANALIZ ŚRODOWISKOWYCH EKOVENTUS - SZYMAŃCZYK I WĘCLEWS? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
ok

ok

Zostaw merytoryczną opinię o PRACOWNIA ANALIZ ŚRODOWISKOWYCH EKOVENTUS - SZYMAŃCZYK I WĘCLEWS - Zielona Góra

• Jak się pracuje w PRACOWNIA ANALIZ ŚRODOWISKOWYCH EKOVENTUS - SZYMAŃCZYK I WĘCLEWS?

Zobacz opinie na temat firmy PRACOWNIA ANALIZ ŚRODOWISKOWYCH EKOVENTUS - SZYMAŃCZYK I WĘCLEWS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRACOWNIA ANALIZ ŚRODOWISKOWYCH EKOVENTUS - SZYMAŃCZYK I WĘCLEWS?

PRACOWNIA ANALIZ ŚRODOWISKOWYCH EKOVENTUS - SZYMAŃCZYK I WĘCLEWS
3.8/5 Na podstawie 4 ocen.

PRACOWNIA ANALIZ ŚRODOWISKOWYCH EKOVENTUS - SZYMAŃCZYK I WĘCLEWS