PRACOWNIA ANALIZ ŚRODOWISKOWYCH EKOVENTUS - SZYMAŃCZYK I WĘCLEWS

Zielona Góra

Opinie o PRACOWNIA ANALIZ ŚRODOWISKOWYCH EKOVENTUS - SZYMAŃCZYK I WĘCLEWS

falubaz

Niestety wspominając dziś pracę w tej firmie ciśnie mi się na usta: "Typowi prywaciarze wyzyskiwacze". Jeden z Panów jest spoko drugi krzykacz i "wieśniak". Niestety ten drugi rządzi kadrą i kasą. Plus za duży zakres merytoryczny działań i młodą kadrę , hehe bo nikt na dłużej tam nie zostaje.

ok

ok

Zostaw opinię o PRACOWNIA ANALIZ ŚRODOWISKOWYCH EKOVENTUS - SZYMAŃCZYK I WĘCLEWS - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRACOWNIA ANALIZ ŚRODOWISKOWYCH EKOVENTUS - SZYMAŃCZYK I WĘCLEWS