BOX CENTER SP JAWNA

Lubartów

Opinie o BOX CENTER SP JAWNA

poj

@melisa a czy mam rozumieć, że podpisują jakąś umowę, czy niekoniecznie? No bo chyba muszą coś dawać. Jeśli jest umowa to przeciez na tej podstasawie możesz sie ubiegać o swoje na drodze sądowej....

melisa

Firma jak firma każda ma coś do ukrycia. Ale szczerze odradzam wszystkim zainteresowanym pracą w owej firmie, ludzi poszukują ciągle, gdyż nie płacąc pensji szybko się im ulatniają. Wypłaty odbiera się tam z 2 miesięcznym opóźnieniem,a jak na czarno robisz to z miesięcznym. Jak ktoś ma stalowe nerwy w oczekiwaniu na pensje to może tam składać CV.

Klient123

Zgadzam sie ze ten szef to oszust, bierze towar a potem nie placi wszyscy kryja szefa, on nic sobie nie rozbi z dlugow, te jego firmy to jakies wydmuszki, uwazajcie ONI NIE PLACA!!!

Klient

Też należę do grona oszukanych osób.

klient

[usunięte przez moderatora] nie płacą za faktury, oszukuja ludzi i mają to gdzieś ! Kryminał i matactwo ! wszyscy w tej pseudofiremce kryją szefa, który nie potrafi rozmawiac z klientami ani wytłumaczyć dlaczego nie ma zamiaru płacić za faktury i usługi !!! Sprawa w sądzie, kilka faktur nie zapłaconych ! nie tylko nam ale również innym firmom, są wpisani w KRD i BIG a i tak nic sobie z tego nie robią. żerują na innych !

parodia

odradzam każdemu tą firme pod kazdym wzgledem , pracownik , wspołpracownik , klijent ... z daleka sie od nich lepiej trzymajcie, (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o BOX CENTER SP JAWNA - Lubartów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BOX CENTER SP JAWNA