żuchowscy

Rypin

Opinie o żuchowscy

XXX

racja... z całą okazałości potwierdzam wypowiedz wyżej..pracuj solidnie..to powiedza ze za licho..ale coż.. nie którzy poprostu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez moderatora] ..kablujesz albo wylatujesz taka zasada.

Pracowałem w tej firmie w 2006 roku. Praca w 10 godzin min za 30 zł dniówki.I ani grosza wiecej za 3-4 godziny wiecej czasem od 7 do 21 i za te 30zł. Mozna isc na wyzsze szczeble jak donosisz na kolegów i likwidujesz innych.Jestes kabel to awansujesz. Dobre opinie daja ci co kapowali[usunięte przez moderatora] Sponsoruja cos na Rypinie a pracowników nie szanują. Porób tam jakis czas i odwiedz firme po 5 miesiącach,zobaczysz 10 nowych i 10 starych kolegów wyzuconych.Zero szacunku dla pracowników

Zostaw opinię o żuchowscy - Rypin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie żuchowscy