B.M.MIROX

Opinie o B.M.MIROX

Robert

Stary tabor praca po 12 -13 godz zero socjalu ,najgorsza firma jaka pracowalem

Sebastian

Oszukuja na wyplatach zalegaja z wynagrodzeniem,nie polecam nikomu

Hej
użytkownik zarejestrowany

@lubilsa nie mają starych samochodów u siebie akurat. Głównie jezdzi się Scanią czy Iveco. Ogólnie firma współpracuje ze spółkami z grupy Fiat, a baza firmy znajduje się na terenie koncernu Fiat Auto Poland, w pobliżu takich firm jak Ceva i Sadi Polska.

ja pracuje u Mirka kilka lat i nie narzekam pozdrawiam wszystkich dobrych kierowców samochody na tą robotę sa ok w miejscu pozdrawiam

Cyrus

Nie polecam! Śmiesznie niskie zarobki.Praca po 12-16 godzin.Ogólnie gorzej nie można trafić!

vipkardynał

Nie polecam ! Praca na dwa etaty, a zarobki jak za 1/4 etatu ! Stary tabor ! Zero socjalu!

Zostaw opinię o B.M.MIROX - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B.M.MIROX