Call Connect

Rzeszów

Opinie o Call Connect

Była, zadowolona

Pracowałam u nich w latach 2012- 2014, byłam wtedy studentką studiów dziennych, nie było z tym żadnego problemu, elastyczne godziny pracy i miła atmosfera, ważne by wyrobić godziny, a i premie były :)

Zdrowy obiektywizm

No tak. Szkoda, że nie ma pensji bez wymagań. Wtedy to byłoby pięknie... Ludzie - bądźcie obiektywni. Nikt nie jest przykuty do pracy kajdanami. Rozumiem, że wiedzieliście jaka będzie pensja przed rozpoczęciem pracy. A to że trzeba się czegoś nauczyć, żeby mieć dobre wyniki to chyba normalne! Z pozdrowieniami

edi

absurdalne wymagania co do wiedzy jednak nie idzie to w parze z zarobkami

Konsultant

1088zł na rękę-wymagania kosmiczne co do wiedzy, wieczne obiecanki premii

Zostaw opinię o Call Connect - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Call Connect