counter
2 29 47 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Co wchodzi w socjal Akodo Security?

Kasia Nowy wpis

Gdzie pytać o miejsca pracy?

Tito Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 167 dni.
Kandydat

Czy obecnie prowada państwo rekrutacje byłbym zainteresowany praca na terenie warszawy

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 226 dni.

Czy często w firmie Akodo Security zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Stanislaw

Ogólnie jestem zadowolony. Pieniądze są na czas, kontrolni jak potrzeba cis wyjaśnić to załatwią szybko sprawę.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 327 dni.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Akodo Security?

Ryszard

Firma zdobyła opinię dobrego pracodawcy a to znaczy, że ludzie nie zmieniają pracy i nie ma potrzeb zatrudniania nowych.

@Pytanie

Witam, obecnie nie prowadzimy żadnych rekrutacji.

Jogi

Skoro nie ma powodu do narzekania to i nie ma specjalnie chętnych żeby tu zostawiać opinie, polecam firmę!!!

Jakie narzędzia pracy zapewnia Akodo Security? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

@Pytanie

Zapraszamy do kontaktu biurem Akodo Security.

Witek

Koledzy ocroniarze ! Czy wy nie wiecie ,że zgodnie z obowiazującym rozp.min.pracy z 1996 roku na jedną osobę wymagana jest dyżurka min. 8 m2 a na dwie 15 m2 ?! Do tego osobno szatnia oraz pomioeszczenie socjalne !!! Dlaczego dajecie sie traktować jak zwięta z hodowli przemysłowej trzymane w kojcach ?! Jest inspekcja pracy i sądy pracy-za takie warunki należy się finansowe zadośćuczynienie ! Dlaczego zgadzacie się na "umowy o dzieło" czy stawki "na zlecone" poniżej minimalnej obowiazujacej stawkui ? Czy wiecie ,że w takim zatrudnieniu nie wolno was kontrolować , ani wydawać polecen ? ! Nie musicie byc nawet fizycznie obecni-jedyny wymóg to niedopuszczenie do kradzieży czy zniszczenia chronionego mienia , ale jesteście ubezpieczeni od skutków takich nastepstw , bo każda firma ochroniarska jes ubezpieczona. Czy polacy w wiekszości to stado (usunięte przez administratora) bez godnosci i rozumu !!!

Agent z mosadu

Akodo przejeło bulwary wiśane współczuję tym co tam siedzą naszczęście nie robie w tej śmiesznej firmie dali chłopaką po 7 zł młody nie przeszkolony i dziadek budkę mają metr na metr ale to nie ważne takie obiekty się zazwyczaj się obstawia kwalifikowanymi i większą ilością załogi chłopaką puścili worek piachu z mostu na dach budki aż im dach wygieło ludzie nie przygotowani a tam dużo lata ćpunów i nawalonych kolesi którzy szukają dymu szkoda tych ludzi co tam siedzą nie dawajcie się to nie jest robota dla osób nieposiadających żadnej wiedzy o ochronie tam muszą być osoby doświadczone i sprawne fizycznie to nie jest żadna cieciówka do walenia w kulki tylko obiekt prewencyjny powodzenia koledzy :)

@Agent z mosadu

Ochrona nie była tam zatrudniona do szarpania się z awanturnikami tylko do obserwacji i współpracy ze służbami miejskimi. Pozdrawiam

AS

Wpis nie dotyczy firmy Akodo Security. Firma istnieje od 2013 roku i nie jest związana z firmą Akodo Sp. z o.o.

Warts
@AS

Taką ciemnote wciskajcie komis, kto nie ma pojęcia o wasiaku i spółce... To ta sama firma, pod innym szyldem. (usunięte przez administratora) Ciekawe za ile się zawina jak poprzednia i zostawią ludzi na lodzie.

@Warts

Myli się Pan, że to ta sama firma. Firma Akodo Security sp. z o.o. nie ma nic wspólnego ze starym zarządem Akodo. Firma działa i się rozwija, także nie ma obawy, że się "zawinie". Pracownicy, którzy mają chęci do pracy i wykazują zainteresowanie pracują z nami od lat i jeśli byliby niezadowoleni lub obawiali się czegokolwiek ze strony Akodo Security pewnie szukaliby innej firmy.

AS

Wypłaty są wypłacane na czas. Przy zatrudnieniu pracownik podaje swoje rozmiary i następnie kupowana jest nowa odzież, która po obszyciu trafia do nowego pracownika. Wymiana odzieży uzależniona jest od rodzaju obiektu i stopnia zużycia. Stróżówki na budowach nie są duże ale wystarczające żeby można było zjeść, napić się czegoś ciepłego i rozpisać w książce zdarzenia z dyżuru. Po zakończeniu budowy, stróżówki w złym stanie są remontowane, żeby na kolejnej budowie pracownicy mogli w normalnych warunkach wykonywać swoją pracę. Koordynatorzy mają stały kontakt z pracownikami ochrony, którzy w zależności od potrzeb służą pomocą i rozwiązują sprawy bieżące.

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Akodo Security? Może warto byłoby ożywić ten wątek newsami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Marta

@Apollo rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Akodo Security. Co możesz doradzić osobom, które zastanawiają się nad przesłaniem do firmy swojego CV? Co wyróżnia tego pracodawcę na tle innych firm z branży?

wnuk

wypłaty 4 razy w miesiacu po 500zł smiech i w umowie do 25 go kazdego miesiaca a faktycznie i nawet 1 go nastepnego mieiaca nie ma co sie tam zatrudniac wymagania a place ratalne wsyd ze to istnieje w branży ochrony.

łu asz a swoją drogą to dziwne że od ewentualnego pracownika na ochronę wymagają żeby posiadał własny samochód... już nawet nie chodzi o samą kwestię rozliczenia za zużycie

Tim

Nie wiem czy opinie dotyczą tej samej firmy bo jak czytam to wiedzę dziwne wpisy. Pracowałem w starym akodo i teraz w nowym akodo security. W starym jeździło się prywatnymi a teraz są auta służbowe. Płace i terminy jak to w branży ale ważne, że są wypłacalni i na święta płacą wcześniej.

wieslo

witam. Ta firma to jakiś żart.Brak kontaktu z ANTONI.......NIE ODBIERA TELEFONU BRAK PRZELEWU ZA PAŻDZIERNIK WARUNKI PRACY KOSZMAR ZATRUDNIAJĄ NA UMOWE ODZIEŁO OKOLO 5 ZŁ TOTALNA ŚMIEĆIÓWKA

Apollo
@wieslo

Pewnie pamiętam cie tak byłeś tam i co z tego wytrzymałe dwie dniówki to było na biedronce w Mysłowicach a pana Antka nie obrażaj bo ci nie uwierze że on telefonów nie odbierał w ochronie potrzeba ludzi z jajami a nie kalesony siedź na doopie na Wesołej i nie leć w kulki fakt że wtedy wszędzie płacili słabo a ja dalej pracuje w akodo i jest dość fajnie za godz płacą 13 brutto czyli 9 netto wiem tam na biedronce zimno ci było ale poszłeś samowolnie i jeszcze chciałeś kasiory wstydził byś sie i mi Antoniego nie obrażaj bo on jest spoko facet drugi ojciec we wszystkim pomoże

Zostaw merytoryczną opinię o Akodo Security - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Akodo Security
2/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Modlińska 73