Opinie o Biuro Ochrony Osób i Mienia MINOR Sp. z o.o. w Jabłonna

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Biuro Ochrony Osób i Mienia MINOR Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biuro Ochrony Osób i Mienia MINOR Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Ochrony Osób i Mienia MINOR Sp. z o.o. w Jabłonna

Gregor Nowy wpis

Michał, nie kłam nie pracowałeś i nie pracujesz w tej firmie

Ja tam pracuje dla nich od 2015 roku i kasę zawsze miałem na czas, fajna atmosfera... Fakt pracuję na zleceniu ale w tej branży to raczej standard... Nie wiem jak było kiedyś ale jak dla mnie jest OK.

Gregor Nowy wpis
@Michał

Nie kłam, nie pracowałeś i nie pracujesz, znam prawie wszystkich pracowników

Izabela Nowy wpis

Hej, widziałam ich ogłoszenia o pracę. Czy faktycznie jest problem z mundurem i potrzebnym sprzętem? Jak wygląda kwestia zarobków u nowych pracowników?

Mówie Prawdę

Zatrudniają (usunięte przez administratora),brak mundurów po prostu (usunięte przez administratora)na kasę stary i młody firma prowadzona be pojęcia nie polecam nigdy

@Mówie Prawdę

@MÓWIE PRAWDĘ - wykazał się Pan bardzo dużą "znajomością" o naszej firmie. Niestety odpowiadając Panu, na naszych tablicach informacyjnych jest jeden numer alarmowy, a nie dwa; czasami może być ciężko się dodzwonić ze względu na dużą ilość połączeń. @MÓWIE PRAWDĘ - chyba nie za bardzo tę prawdę mówisz... Jeżeli chodzi o mundury - każdy pracownik dostaje koszulkę, spodnie, polar, w okresie zimowym również kurtkę.

Edmund Nowy wpis
@Mówie Prawdę

Ile klas skończyłeś synu, bo w trzech pierwszych uczą podstaw polszczyzny, a ty ich nie posiadłeś.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kibic

pracuje w tej firmie to dziadostwo o ubranie i sprzęt tj tel. latarki trzeba się upominać agencja ta to dziadostwo a jej prezes wraz z tym niedorozwojem Norbercikiem pseudo biznesmen i (usunięte przez administratora)to (usunięte przez administratora) bo opcina z wypłat pieniądze w rożnej kwocie i ma w (usunięte przez administratora)pracowników jak ma płacić wypłatę nie chce je przelewać na konto p.(usunięte przez administratora)

Krys

@Mówie Prawdę Jeśli tak jest faktycznie to dlaczego jeszcze pracujesz? Chyba , że konkurencja tak działa.

Grażyna

Zadziwiające jest to, że tak mało osób wypowiada się na temat pracodawcy, jakim jest Biuro Ochrony Osób I Mienia Minor, ponieważ firma zdaje się działać normalnie. A świadczy o tym chociażby fakt, iż aktualnie trwa tam rekrutacja: http://minor.com.pl/?page_id=99 Bylibyście zainteresowani pracą w takiej branży?

Marcin Okniński

Widzę, że konkurencja, lub byli pracownicy-nieudacznicy robią firmie czarny pijar. Alkohol, to mogli czuć od siebie, a jeśli chodzi o wypłaty, to nigdy nie ma problemu. Wynagrodzenia są adekwatne do kwalifikacji, jeżeli myślisz, że zarobisz powyżej minimalnej krajowej, za to, że w pracy fizycznie "jesteś", to długo nie popracujesz, ta firma zatrudnia i docenia kompetentnych ludzi, którzy potrafią się wykazać. Firma ochrania poważne imprezy masowe, na przykład Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Matecznik Mazowsza, plany filmowe, koncerty, i w sumie wszystko, co ochrony wymaga, zawsze ma ludzi, którzy znają się na robocie. Współpracuję z firmą MINOR od dłuższego czasu, jeszcze nigdy tak po ludzku traktowany nie byłem, ale ja nie nawalam, jak się czegoś podejmuję, to to robię, a jak nie mogę, bo coś wypadnie, albo choroba mnie zmorzy, to dzwonię 2 dni wcześniej i mówię, żeby na spokojnie dało się mnie zastąpić. Takie to "nasze" i znane, sam zawaliłem, a zwalę na firmę, pozdrawiam hejterów.

Mowie Prawde

Dwie kwestie. Pierwsza taka, że poziom ochroniarzy taki, że ilekroć ich widzę mam ochotę im krzywdę zrobić, bo albo zajmują się tym czym nie powinni, albo czuć od nich alkohol. Kwestia druga taka, że mimo, że wszędzie rozmieszczone są dwa numery alarmowe do tej firmy jako jedyne kontaktowe to na żaden z nich nie można się dodzwonić i poinformować ich jakich mają świetnych ochroniarzy, a co dopiero gdyby rzeczywiście była potrzebna nam pomoc firmy ochroniarskiej!

@Mowie Prawde

Dosyć dawno wypowiadano się na tym wątku, dlatego też należy Ci szczególnie podziękować za aktywność. A próbowałeś udać się bezpośrednio do siedziby firmy w celu wyjaśnienia tych kwestii? Biuro Ochrony Osób I Mienia Minor to koncesjonowane biuro ochrony. Tak się składa, że obecnie prowadzą rekrutację: http://minor.com.pl/?page_id=99 Może był ktoś ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej i powie, w jakiej atmosferze ona przebiegała?

Grażyna

@Marcin Dobrze, że jesteś zadowolony ze współpracy z firmą Biuro Ochrony Osób I Mienia Minor. Może orientujesz się, czy firma w chwili obecnej poszukuje nowych pracowników? @Wiatrak Skoro firma oszukuje swoich pracowników tak bardzo, to dlaczego nie postanowiłeś zająć się tym i komuś to zgłosić? Może takie rozwiązanie byłoby właściwe - jak sądzisz?

Nie wiem skąd te opinie współpracuje z nimi od ponad roku i jakoś kasę zawsze dostawałem między 15 a 20. Ubrania dostałem po tygodniu tłumaczyli, że muszą oddać do haftu, ale przynajmniej dostałem nowe. Ja polecam pracowałem w innych firmach i jest jest tu spoko

Wiatrak

"Biuro" tej firmy jest na zadupiu w lesie i kultura osobista także w lesie. Kłamią, oszukują i zwodzą ludzi z płatnościami. Koniec bliski tych oszustów i kłamców. Ciekaw jestem co powiedzą jak ZUS , US i PIP dobierze się do nich za te przekręty z pracownikami???!!!Może wreszcie się obudzą???!!!

Jacki

Złe opinie nie biorą się z powietrza. Tu piszą ludzie oszukani przez tą firmę. Piszcie ludzie o tej firmie.

Jacki

Pracowałem w tej firmie KRZAK i nikomu jej nie polecam, a wręcz odradzam.

Grażyna

@Rysiek @Mowie prawdę Dziękuję Wam za Wasze spostrzeżenia dotyczące warunków pracy w Minor. Jak długo byliście tam zatrudnieni? Nadmieniacie, iż firma nie daje nawet umowy zlecenia - to zatem na jakiej zasadzie tam pracowaliście? Czy ktoś jeszcze chciałby dodać coś od siebie na temat wyżej wspomnianego pracodawcy? Bardzo serdecznie zachęcam Was do dyskusji.

@Grażyna

W tej firmie pracują tylko ludzie zdesperowani, a mądrzy po poznaniu firmy, to szubko uciekają. Taka jest prawda.

Jacki

Witajcie. Radzę unikać tej firmy. Nie płacą i jeszcze się stawiają. Prezes i wice prezes to wielkie dno. Nie mają szacunku do ludzi i myślą, że wszystkie rozumy pozjadali. Pracowników mają z łapanki, bo już nikt nie chce u nich pracować. W środowisku pracowników ochrony są chyba już skończeni. Jednym słowem ta firma, to jedna wielka porażka, wiec radzę unikać. Proszę pisać, kto jeszcze pracował w tej firmie "KRZAK".

Mowie prawdę

Firma widmo dzisiaj jest jutro jej nie ma ,bez umów o pracę ani nawet zlecenia ,brak ubrania ,brak wypłaty nie ma nic nie polecam

Rysiek

Odradzam tą firmę wyzysk na maksa zero pojecia o ochronie wielki pseldo prezes biura swojego nie maja ludzie nie ubezpieczeni na czarno ,-bez umowy ludzie z łapanki , nie ma nic zero ubrań na obiekcie doprosic się nie mogłem I te chamskie podejście do człowieka omijac ja na maxa

ekja

mp tylko ciekawe czy taci emeryci mają takie samo wynagrodzenie jak pozostali pracownicy - czy ktoś wie?

Jozek

Najchętniej zatrudniają bez umowy , zarobki mizerne . Nie polecam. Strata czasu

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Ochrony Osób i Mienia MINOR Sp. z o.o. - Jabłonna

• Jak się pracuje w Biuro Ochrony Osób i Mienia MINOR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Ochrony Osób i Mienia MINOR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biuro Ochrony Osób i Mienia MINOR Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Biuro Ochrony Osób i Mienia MINOR Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biuro Ochrony Osób i Mienia MINOR Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 12 ocen.

Biuro Ochrony Osób i Mienia MINOR Sp. z o.o.