TFK Ochrona

Bielsko-Biała

TFK Ochrona

Opinie o TFK Ochrona

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w TFK Ochrona?

jacek

jaro te pieniądze o których piszesz to może bardziej dokładnie określić jakie są w TFK Ochrona? Dzięki

jaro

To prawda wykorzystują ludzi ,praca za marne pieniądze.Monitoring obserwuje pracowników nie złodziei,praca na baczność.

Mam okazję pracować obecnie w ochronie na hipermarkecie Tesco w Bielsku-Białej. Potwierdzam, że warunki pracy przypominają obóz koncentracyjny. Kto tylko może, niech nie przychodzi do pracy w firmie TFK.

Zostaw opinię o TFK Ochrona - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TFK Ochrona