Vinpol

Toruń

Opinie o Vinpol

Alicja

@Petarda dużo osób odwiedza ten wątek i to właśnie tu wyrabia sobie pierwsze wrażenie o firmie. Jeśli nie zgadzasz się z opiniami zostawionymi przez innych użytkowników portalu, to warto je sprostować zostawiając własną. Rzeczywiście, osoby pracujące w jednej firmie mogą mieć różne zdanie na temat tego samego pracodawcy, nawet jeśli pracują na tych samych warunkach. Jednak niektóre konkretne informacje mogą znacznie ułatwić decyzje o tym, czy warto aplikować do danej firmy.

PETARDA
@Alicja 28.09.2017 09:23

Każdy opisując firmę robi to na podstawie własnych emocji, dlatego wiarygodność opinii jest daleka od rzeczywistości. Jeszcze nie znalazłem opinii na tym portalu która by pochwaliła firmę....Wypowiadają się Ci którym nie wyszło i tyle... W każdej firmie produkcyjnej na świecie płaci się najmniej .... bo to jest praca dla najmniej wykwalifikowanych pracowników. Jeżdżenie na wózku czy stanie na taśmie i skręcanie elementów czy pakowanie to nie jest praca wymagająca szczególnych umiejętności i błyskotliwego myślenia, więc oczekiwania wysokich zarobków jest bezpodstawne. Zatrudniając się na produkcji gdziekolwiek trzeba się liczyć z : - niskimi zarobkami - czasem niedogodnymi warunkami np. zimno, gorąco , styczność z chemikaliami, hałas - praca fizyczną, która wymaga dużo zdrowia i zaangażowania - nadgodziny uzależnione od zapotrzebowania firmy - mrówczej pracy Trudno - darmo - to nie jest praca dla obiboka który przyszedł rządzić i ustawy pisać w zakładzie tylko dla kogoś kto chętnie wykonuje swoją pracę i ma świadomość wybranej przez siebie pracy, dla kogoś kto wie w jakim etapie rozwoju się znajduje .... niestety jest tak, że jeśli ktoś oczekuje wysokich zarobków, dogodnych warunków zatrudnienia, uwielbienia firmy i klepania po plecach to niech udowodni, że go stać na WIĘCEJ i potrafi zarobić swoją postawą na firmę, bo nikt za darmo nie płaci kokosów... Patrząc na ludzi na produkcji w jakiejkolwiek firmie mam wrażenie, że mało ludzi coś chce w swoim życiu zmienić! Tak na zakończenie do wszystkich pracowników zakładów produkcyjnych na świecie ... JEŻELI WAM PRACA SIĘ NIE PODOBA TO ZAKASAĆ RĘKAWY, PORZUCIĆ ZŁUDZENIA I BZDURNE PRZEKONANIA I WZIĄĆ SIĘ ZA SIEBIE I POSZUKAĆ SWOJEGO SZCZĘŚCIA NA ZIEMI .... BO PLUCIE NA INNYCH TO WYRAZ SŁABOŚCI I BRAKU SZACUNKU DO INNYCH. POZDRAWIAM ;-)

dsmol

W pełni zgadzam się z AGIX! Pracowałem tam 3 miesiące i dałem sobie spokój.Każdy nowy pracownik traktowany jest jak Wróg przez duże W.Ciągle jakieś żarty z nowych,jakieś głupie komentarze.Uwarzają się za najlepszych na świecie fachowców a reszta to dla nich głomby.CHORY ZAKŁAD.Stanowczo odradzam!!!!!!!!!!!

Alicja

@Petarda mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak obecnie wyglądają warunki pracy? Chętnie dowiem się, czy dalej godziny pracy są takie, jakie przedstawił @Miszczu. Czy praca na produkcji dalej jest możliwa tylko za pośrednictwem agencji? Co jeszcze warto wiedzieć przed rozpoczęciem pracy w Vinpol? Każda dodatkowa informacja może być pomocna.

Petarda
@Alicja 23.08.2017 08:34

Bardzo proszę się zatrudnic w firmie i mieć swoja opinię dotyczaca współpracy. Ja mogę miec inne odczucia jak Pani. Mi moze odpowiadac a innemu pracownikowi nie koniecznie. WARTO zadzwonić do kadrowej bo przeciez jest numer dostepny i zapytac o stanowisko na jakie chce pani aplikowac. To jest przemila konkretna osoba wiec napewno dostanie pani szczegolowa odpowiedz na kazde pytanie. Wiec szkoda czasu na wywody o tej firmie na tej stronie bo sa przesadzone przez nieudacznikow i zuchwalcow. Patrzac na ludzi sadze ze nie maja zle. Pozdrawiam

Alicja

@agix, a co podobało Ci się w pracy?

Rafał

Rozmowa kwalifikacyjna-dramat. Dyrektorzy pytają o oczekiwania finansowe, a potem dzwonią do Ciebie z propozycją pracy i o 1000zł zaniżają Twoje oczekiwania, proponując prawie najniższą krajową. K..a mać chory kraj i zakład.

agix

Praca tam to jest masakra, miałam okazje pracować od wrzesnia i żałuję, pracownicy patrzą na ciebie jak na glupka,brygadzistka Ewa to szkoda słów,nienawidzi nowych pracowników, wyzwala od złodziei nowych, byla nawet sprawa u dyrektorki, mistrz tez dziwny. Orka po 12 godzin również w soboty, urlopu nie dadzą tylko najpierw z nadgodzin biorą, nie można miec własnego zdania bo wyleją

edfw

@plx no to moze ejst tak ze oni maja jakas rekrtuacje tyle tylko ze jest ona wewnetrzna? no sam nie wiem..

Miszczu

Na produkcji walczą ludzie za parę groszy przez agencje pracy za 8 godzin dziennie dostają 1500zł na miesiąc, ale to jest raczej wątpliwy scenariusz bo już od wakacji wymyślają 12 godzin dziennie - wtedy zarobisz koło 2koła, ale jakim kosztem !!! W domu jesteś gościem zjesz i spać bo znowu następnego dnia na 6 lub na 18...

beKa
@Miszczu 28.06.2016 13:51

jedna wizyta ze swym cv w agencji i wiadomo jest robota... Rozpoczałem prace w Henkelu, stawka wyzej bo 14,5zl brutto co mnie zaskoczylo, 1sza umowa o prace 2 tyg, 2ga umowa o prace na 3miesiace, potem wiadomka pomyslimy, 8 godzin i tyle. Ale praca dla tych ktorzy chca pracowac, nie jest ciezko, lecz szybko, tak to opisze. #albosiedzwdomu

Petarda
@Miszczu 28.06.2016 13:51

Jest 2 tysiace brutto plus dodatek 350 brutto uznaniowo.

red

Skończyli, dostał się gość z wody. Dostanie skodę r i okolo 2400 + premia do 30% podstawy możesz jeszcze aplikować do LIndt-a 2400 zl podstawy + 30% (netto) zmowa jakaś czy co

NOWY

NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO ,12 GODZIN CIĘŻKIEJ ORKI JEST NORMĄ.I TA DZIWNA BRYGADZISTKA ( usunięte przez administratora )PORAŻKA

ktos

Mike w czym masz problem zaby to zgłosic do os]dopwiednich instytucji Zrob to bo inaczej nigdy sie to nie zmieni.

toruniak

Jak obecnie wygląda praca w firmie (na miejscu przy produkcji lub w dziale technicznym). Jak kierownictwo, płace, socjal itp.

Mike

Zastraszanie pracowników to norma brak plac za nadgodziny i przymusowe 12h pracy pod groźbą zwolnienia słyszałem kilkanaście razy dziennie. Nie polecam ten zakład powinni zamknąć a dyrektorkę do pudła wsadzić za to jak postępuje z ludźmi.

ciekawy

HENKELL & CO. szuka REPREZENTANTA HANDLOWEGO Miejsce pracy: Gniezno, Nowy Tomyśl, Piła, Poznań. Ktoś podpowie jakie są warunki pracy, jakie auto, jaka podstawa, jakie cele sprzedażowe?

Binkowski
@ciekawy 16.12.2014 09:59

Auto to Skoda Fabia kombi - tą przynajmniej jeździ PH u mnie w województwie, a co do innych rzeczy to nie mam pojęcia.

Riki

Nie polecam zakładu , jednym słowem dno robisz na umowę zlecenie za 7,50 zarobki od 700-2 tyś zależy od tego czy jest sezon czy nie do tego dorobisz się prędzej nerwicy i garba

gość

witam czy ktoś może wystawić opinie na temat zakładu?

Zostaw opinię o Vinpol - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vinpol