Vinpol

Toruń

Vinpol

Opinie o Vinpol

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Alicja

@Hania, piszesz, że jeszcze się uczysz. Czy jesteś w firmie na płatnym stażu? Jakie masz relacje ze starszymi pracownikami? Czy pomagają Ci wdrożyć się w swoje obowiązki? Czy praktyka jest tylko letnia? Uważasz, że możesz się dużo nauczyć w firmie i przydadzą Ci się te wiadomości w przyszłości? Napisz jak udało Ci się dostać na staż i czy inni studenci mogą też liczyć na zatrudnienie?

Alicja

@jula, @nikola, przypominam Wam, że znajdujecie się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać, należy wypowiadać się w kulturalnej formie i nie wolno podawać danych personalnych innych osób. Odsyłam Was do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli macie do dodania jakąś opinię o firmie zróbcie to. Pomoże to innym osobom poszukującym pracy.

Hania
@Alicja 19.07.2018 18:55

Warunki pracy ok, ale sama praca monotonna, ciągle to samo, trzeba stać, pieniądze tez nie za duże, wiadomo chciałby się więcej. Ja się jeszcze uczę i na razie mi to wystarcza.

Norbi

Tak narzekacie ale może stok napisze dlaczego ta praca jest taka ciężka?

jula

tak zgadzam sie z opinia ze te baby(Anna Ż i Halina S.) sa psychiczne ich miejsce to zakład zamknięty na Mickiewicza.

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi ciekawostkami o Vinpol? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Hubert

Praca bardzo ciężka ludzie nie przyjemni jest tam przyjmowana coraz gorsza patologia czyli ludzie mało kumaci bo tylko tacy zostali na rynku pracy, kto mądrzejszy wyjeżdża za granicę.

Marta

Praca ciężka i za małe pieniądze nie można nic zaplanować bo co chwilę grafik na cały tydzień się zmienia ma być danego dnia 8 godzin a trzeba zostać na 12 godzin praca dobra ale. tylko dla samotnych osób co nie mają zrobić co z czasem oczywiście zarobki najniższa krajowa.

MarkWetelman

To oczywiste ze jak jest tak zwany sezon to każda firma łapie ludzie jak leci bo normę trzeba wyrobić wiadomo biorąc pod uwagę ze zakład ma już tyle lat i pracują tam ludzie po pól życia to normalnie ze podchodzą szyderczo do nowych pracowników takie roczniki wiedza ze musza się trzymać pracy bo nigdzie ich nie zatrudnia a poza tym już nic się nie naucza Trzeba przyznać ze własnie przez stare zasady zakład jest zepsuty zamiast się szanować i uczyć nowe pokolenie to oni się boja o własny tyłek trzeba przyznać ze wybierają ludzi z marginesu w żargonie HR mówimy na nich Beduini nie obrażając beduinów oczywiście takie firmy współpracują z firmami pośredniakami a ci przysyłają jak leci bo tylko zysk się liczy to normalne taka branża Sami sobie odpowiedzi czy warto tam iść.

Karo

W tej pracy jest paranoja zwalniają większą ilość osób w tym mnie bez podania przyczyny z dnia na dzień a muszę zapłacić czynsz nakarmić rodzinę a nie mam z czego, nigdy w życiu nie spotkałam się z taką bezdusznością.

Marcin

Nie polecam praca ciężka i za małe pieniądze, wymagań żadnych nie mają biorą wszystkich nie ważne czy jakiś kryminalista czy menel. Zwolniłem się po 3 miesiącach bo nie idzie wyrobić psychicznie ludzie tak podchodzą do innych jak by się było w jakimś kryminale.

Są na forum jacyś pracownicy firmy Vinpol? Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy?

Alicja

@Petarda dużo osób odwiedza ten wątek i to właśnie tu wyrabia sobie pierwsze wrażenie o firmie. Jeśli nie zgadzasz się z opiniami zostawionymi przez innych użytkowników portalu, to warto je sprostować zostawiając własną. Rzeczywiście, osoby pracujące w jednej firmie mogą mieć różne zdanie na temat tego samego pracodawcy, nawet jeśli pracują na tych samych warunkach. Jednak niektóre konkretne informacje mogą znacznie ułatwić decyzje o tym, czy warto aplikować do danej firmy.

PETARDA
@Alicja 28.09.2017 09:23

Każdy opisując firmę robi to na podstawie własnych emocji, dlatego wiarygodność opinii jest daleka od rzeczywistości. Jeszcze nie znalazłem opinii na tym portalu która by pochwaliła firmę....Wypowiadają się Ci którym nie wyszło i tyle... W każdej firmie produkcyjnej na świecie płaci się najmniej .... bo to jest praca dla najmniej wykwalifikowanych pracowników. Jeżdżenie na wózku czy stanie na taśmie i skręcanie elementów czy pakowanie to nie jest praca wymagająca szczególnych umiejętności i błyskotliwego myślenia, więc oczekiwania wysokich zarobków jest bezpodstawne. Zatrudniając się na produkcji gdziekolwiek trzeba się liczyć z : - niskimi zarobkami - czasem niedogodnymi warunkami np. zimno, gorąco , styczność z chemikaliami, hałas - praca fizyczną, która wymaga dużo zdrowia i zaangażowania - nadgodziny uzależnione od zapotrzebowania firmy - mrówczej pracy Trudno - darmo - to nie jest praca dla obiboka który przyszedł rządzić i ustawy pisać w zakładzie tylko dla kogoś kto chętnie wykonuje swoją pracę i ma świadomość wybranej przez siebie pracy, dla kogoś kto wie w jakim etapie rozwoju się znajduje .... niestety jest tak, że jeśli ktoś oczekuje wysokich zarobków, dogodnych warunków zatrudnienia, uwielbienia firmy i klepania po plecach to niech udowodni, że go stać na WIĘCEJ i potrafi zarobić swoją postawą na firmę, bo nikt za darmo nie płaci kokosów... Patrząc na ludzi na produkcji w jakiejkolwiek firmie mam wrażenie, że mało ludzi coś chce w swoim życiu zmienić! Tak na zakończenie do wszystkich pracowników zakładów produkcyjnych na świecie ... JEŻELI WAM PRACA SIĘ NIE PODOBA TO ZAKASAĆ RĘKAWY, PORZUCIĆ ZŁUDZENIA I BZDURNE PRZEKONANIA I WZIĄĆ SIĘ ZA SIEBIE I POSZUKAĆ SWOJEGO SZCZĘŚCIA NA ZIEMI .... BO PLUCIE NA INNYCH TO WYRAZ SŁABOŚCI I BRAKU SZACUNKU DO INNYCH. POZDRAWIAM ;-)

dsmol

W pełni zgadzam się z AGIX! Pracowałem tam 3 miesiące i dałem sobie spokój.Każdy nowy pracownik traktowany jest jak Wróg przez duże W.Ciągle jakieś żarty z nowych,jakieś głupie komentarze.Uwarzają się za najlepszych na świecie fachowców a reszta to dla nich głomby.CHORY ZAKŁAD.Stanowczo odradzam!!!!!!!!!!!

Alicja

@Petarda mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak obecnie wyglądają warunki pracy? Chętnie dowiem się, czy dalej godziny pracy są takie, jakie przedstawił @Miszczu. Czy praca na produkcji dalej jest możliwa tylko za pośrednictwem agencji? Co jeszcze warto wiedzieć przed rozpoczęciem pracy w Vinpol? Każda dodatkowa informacja może być pomocna.

Petarda
@Alicja 23.08.2017 08:34

Bardzo proszę się zatrudnic w firmie i mieć swoja opinię dotyczaca współpracy. Ja mogę miec inne odczucia jak Pani. Mi moze odpowiadac a innemu pracownikowi nie koniecznie. WARTO zadzwonić do kadrowej bo przeciez jest numer dostepny i zapytac o stanowisko na jakie chce pani aplikowac. To jest przemila konkretna osoba wiec napewno dostanie pani szczegolowa odpowiedz na kazde pytanie. Wiec szkoda czasu na wywody o tej firmie na tej stronie bo sa przesadzone przez nieudacznikow i zuchwalcow. Patrzac na ludzi sadze ze nie maja zle. Pozdrawiam

Alicja

@agix, a co podobało Ci się w pracy?

Rafał

Rozmowa kwalifikacyjna-dramat. Dyrektorzy pytają o oczekiwania finansowe, a potem dzwonią do Ciebie z propozycją pracy i o 1000zł zaniżają Twoje oczekiwania, proponując prawie najniższą krajową. K..a mać chory kraj i zakład.

agix

Praca tam to jest masakra, miałam okazje pracować od wrzesnia i żałuję, pracownicy patrzą na ciebie jak na glupka,brygadzistka Ewa to szkoda słów,nienawidzi nowych pracowników, wyzwala od złodziei nowych, byla nawet sprawa u dyrektorki, mistrz tez dziwny. Orka po 12 godzin również w soboty, urlopu nie dadzą tylko najpierw z nadgodzin biorą, nie można miec własnego zdania bo wyleją

edfw

@plx no to moze ejst tak ze oni maja jakas rekrtuacje tyle tylko ze jest ona wewnetrzna? no sam nie wiem..

Miszczu

Na produkcji walczą ludzie za parę groszy przez agencje pracy za 8 godzin dziennie dostają 1500zł na miesiąc, ale to jest raczej wątpliwy scenariusz bo już od wakacji wymyślają 12 godzin dziennie - wtedy zarobisz koło 2koła, ale jakim kosztem !!! W domu jesteś gościem zjesz i spać bo znowu następnego dnia na 6 lub na 18...

Petarda
@Miszczu 28.06.2016 13:51

Jest 2 tysiace brutto plus dodatek 350 brutto uznaniowo.

red

Skończyli, dostał się gość z wody. Dostanie skodę r i okolo 2400 + premia do 30% podstawy możesz jeszcze aplikować do LIndt-a 2400 zl podstawy + 30% (netto) zmowa jakaś czy co

NOWY

NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO ,12 GODZIN CIĘŻKIEJ ORKI JEST NORMĄ.I TA DZIWNA BRYGADZISTKA ( usunięte przez administratora )PORAŻKA

ktos

Mike w czym masz problem zaby to zgłosic do os]dopwiednich instytucji Zrob to bo inaczej nigdy sie to nie zmieni.

toruniak

Jak obecnie wygląda praca w firmie (na miejscu przy produkcji lub w dziale technicznym). Jak kierownictwo, płace, socjal itp.

Mike

Zastraszanie pracowników to norma brak plac za nadgodziny i przymusowe 12h pracy pod groźbą zwolnienia słyszałem kilkanaście razy dziennie. Nie polecam ten zakład powinni zamknąć a dyrektorkę do pudła wsadzić za to jak postępuje z ludźmi.

ciekawy

HENKELL & CO. szuka REPREZENTANTA HANDLOWEGO Miejsce pracy: Gniezno, Nowy Tomyśl, Piła, Poznań. Ktoś podpowie jakie są warunki pracy, jakie auto, jaka podstawa, jakie cele sprzedażowe?

Binkowski
@ciekawy 16.12.2014 09:59

Auto to Skoda Fabia kombi - tą przynajmniej jeździ PH u mnie w województwie, a co do innych rzeczy to nie mam pojęcia.

Riki

Nie polecam zakładu , jednym słowem dno robisz na umowę zlecenie za 7,50 zarobki od 700-2 tyś zależy od tego czy jest sezon czy nie do tego dorobisz się prędzej nerwicy i garba

gość

witam czy ktoś może wystawić opinie na temat zakładu?

Zostaw opinię o Vinpol - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vinpol