Opinie o SIAL W. KIMBER, B. KIMBER, H. KIMBER SPÓŁKA JAWNA w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SIAL W. KIMBER, B. KIMBER, H. KIMBER SPÓŁKA JAWNA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SIAL W. KIMBER, B. KIMBER, H. KIMBER SPÓŁKA JAWNA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIAL W. KIMBER, B. KIMBER, H. KIMBER SPÓŁKA JAWNA w Szczecin

Jacek Nowy wpis

Nie polecam z kilku powodów: 1. Brak jasnych zasad współpracy (właściciel firmy zapomniał,że mamy rok 2023 a nie bandyckie lata 90-te) 2. Łamane prawo pracy w związku z pracą sprzętem bez odpowiednich przeglądów technicznych 3. Okradanie pracowniów poprzez niepłacenie im za dodatkową prace lub za nadgodziny 4. (usunięte przez administratora), poniżanie, ogólny brak szacunku nie tylko do pracownika ale do człowieka 5. Zła opinia firmy na rynku w związku ze świadczeniem usług bardzo niskiej jakości Jeśli zamierzasz zatrudnić się w tej firmie, to polecam poszukać innych ofert. Z pewnością jest więcej uczciwszych pracodawców, którzy docenią ciebie, pozwolą ci się rozwinąć i przede godziwie zapłacą za Twoje

123 Nowy wpis

Nie polecam i ostrzegam wszystkich przed ta firma . Szef furiat ,Nie szanuje pracowników. Ma problem z płatnościami. Sprzęt do pracy nie nadający się do użytku.

Ta firma to (usunięte przez administratora) nie wpłacali, fałszywi i w ogóle (usunięte przez administratora) smród brud. Koleżankę oszukali i kasy nie chcieli wypłacić, załatwiła im mechanika któremu też kasy nie chcieli zapłacić. NIE POLECAM NIKOMU!!

Nikola Nowy wpis

To prawda ze firma za nadgodziny nie płaci?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
badetko

Ta firma to cyrk na kółkach. Pracowałem tam 7 lat w dziale zieleni i uważam te lata za stracone. Firma nie płaci za nadgodziny, motto firmy to wygrać przetarg a potem to jakoś to będzie. Brakuje ludzi, sprzęt rozklekotany i do tego pracownik z dużym stażem w firmie jest traktowany jak śmieć. Szczerze nie polecam nikomu pracy w tej firmie.

KLemens

driver w końcu kuźwa się ogarnołęś - wszystko co piszesz to przeżylem tez, juz nie pracuje w tym zoo i jedna rada dla wszystkich jak chcesz to pracuj ale miej wyjebke bo i tak nie ma tu przyszlosci a szef bez powodu cie zjedzie a pieniedzy nie zaplacil juz wielu pracownikom dostawcom kontrachentom, wiec odradzam jakiekolwiek interesy z firma szefa SIAL

krzyś
@KLemens

dokładnie, ta firma to samo dno...zalegają z płatnościami dziady na prawie 10 tys. zł!!!(usunięte przez administratora)

Macie pomysł jak rozwiązać tą sytuację?

Patrycja

@Przytar czy szef nie widzi, że pracownicy go okradają? Czy nikt nie chce zwolnić takich pracowników z firmy SIAL W. KIMBER, B. KIMBER, H. KIMBER SPÓŁKA JAWNA? Może skoro zaobserwowałeś takie sytuacje to musisz to zgłosić swojemu szefowi.

Patrycja

@soluk co masz na myśli? Mógłbyś podać merytoryczną opinię na temat SIAL? Zależy nam, żeby na forum znajdowały się tylko takie wypowiedzi, bo one mają pomagać użytkownikom w znalezieniu wymarzonej pracy.

soluk

ta firma się nadaje na wyciąg do armaty :D

mał

Pewnie, że jak wynagrodzenie zaczyna się od najniższej krajowej to nie jest tak źle, bo premie i tak sie pojawiają do podstawy zarobków, a socjale są? Pozdrawiam

bibi

Ta firma jest okropna, niewielu normalnych ludzi tam zostało. Mobbing, mobbing, mobiing. I smród, i syf. Odradzam każdemu, szkoda zdrowia

kiero

bylem tam kierownikiem zieleni, to po prostu syf, szef chcialby wziac jak najwiecej roboty ale nie mysli o nowym sprzecie ani o naprawach czy tez porzadnym mechaniku, jak mozna zarzadzac taka firma jak spi sie do 13.00 i potem uaktywniac sie o 16.00 i telefonicznie pierdolic swoje madrosci

driver

No pewnie ze Ukraińcy to solidna siła robocza bo za 8złotych na godzinę pracuje i nie marudzi bo nie ma wyboru.za 5 zł tez by pracowali. Skoro taka solidna firma to dlaczego sprowadza tanią siłę roboczą a Polacy odchodzą z niej jak kolega który odszedł na dniach (dla wtajemniczonych hakowiec ). A na koniec jeszcze mu robili problemy i go straszyli bo im czlowiek nie potrzebny ktoey odchodzi maja go za smiecia.Pracownicy którzy pracowali po parę ładnych lat. Pozdrawiam kadrę Siala która pisze te pozytywne bzdury

ha

Pracowałam ładnych pare lat temu i dopiero kiedy ja byłam nie fair dostałam wypowiedzenie. Do dziś mi zle z moim zachowaniem i się szefowi nie dziwię. Szef był naprawdę ok i myślę, że właśnie nie w porządku zachowanie innych powoduje że puszczają mu nerwy. Może pracownicy z ukrainy pracują porządnie i tyle. Choć współczuję wszystkim którzy czują się poniżani, myślę że szef ceni lojalność i pracowitość i tyle.

Lukas

Katastrofa pleśn, muchy, syf, bieda, rozklekotane samochody, sprzet rozjebutany dupsko wycierasz liscmi z wycinki buhaha

driver

Pizzomen wiesz nie wiem o premiach czy sa zabierane bo juz tam nie pracuje ale z pewnoscia jesli jeszcze nie są to pewnie bedą zabierane jak co roku przez ostatnie pare lat.

driver

Słuchaj Romek umawiasz się na początku pracy na przykład na 2tys zł rozbijają Ci to na podstawę 1400zl premię 600 zł i dodatek za sprzęt 200zl.Po jakimś pół roku zaczynają cię coraz bardziej wykorzystywać każą pracować w soboty za dni wolne których nie chcą dac i jesteś już zły dla nich. Wtedy walą Ci wypłatę i dostajesz 1400zl-1600zl.jak się próbujesz dowiedzieć dlaczego tak mało zarobiles to Ci mówią że przecież masz premię uznaniową więc nie musisz jej dostać (kutasy).A i jeszcze jedną sprawa zimą premię są wszystkim zabieranie co roku.więc jak chcecie być niewolnikami to polecam ten OBÒZ PRACY!!! .

driver

Witam to co jest napisane to swieta prawda.Szef cham i furiata.pracowalem tam pare ładnych lat i firma pada na pysk kwestia czasu i sie zawinie z długami bo ma je wszedzie.Pracownicy mają pesje rozbite na premie ktore zabierają niesłusznie bez mozliwosci dowiedzenia sie co jest powodem braku 400zl.Firma postawila na patriotów z za wschodu(ukraincow) na zleceniach.Jeden Ukrainiec jest juz kierownikiem w nedznym osrodku w Brzózkach i mają byc brygadzistami bedą Polakom rozkazywac.Ciesze sie ze juz tam nie pracuje i źaluje ze tak długo zwlekałem z odejsciem.Nikomu nie polecam tego syfu.

Rysiuu

Nie wiem jak można tu pracowac to alcatraz ! tylko bez jedzenia wszedzie brud muchy, firma zadluzona nie placi wyplat na czas zawze obicna godziny do dup... z taka firma.

Zostaw merytoryczną opinię o SIAL W. KIMBER, B. KIMBER, H. KIMBER SPÓŁKA JAWNA - Szczecin

• Jak się pracuje w SIAL W. KIMBER, B. KIMBER, H. KIMBER SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy SIAL W. KIMBER, B. KIMBER, H. KIMBER SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIAL W. KIMBER, B. KIMBER, H. KIMBER SPÓŁKA JAWNA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIAL W. KIMBER, B. KIMBER, H. KIMBER SPÓŁKA JAWNA?

Kandydaci do pracy w SIAL W. KIMBER, B. KIMBER, H. KIMBER SPÓŁKA JAWNA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIAL W. KIMBER, B. KIMBER, H. KIMBER SPÓŁKA JAWNA
1.7/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Boguchwały 1
    71-531 Szczecin