Giardino Beata Cabaj

Mierzyn

Opinie o Giardino Beata Cabaj

Weronika

@Podwykonawca często zdarzają się takie sytuacje? Udało się uzyskać należności od firmy? A ktoś z osób czytających wątek jest pracownikiem Giardino Beata Cabaj? Jeśli tak, to co możecie powiedzieć o obecnej sytuacji w firmie? Czy obecnie potrzebne są nowe osoby do pracy?

Podwykonawca

niestety z płatnościami to jest duży problem i mocno po terminie, poprostu nie płacą podwykonawcą. trzeba zdecydowanie uważać przy podejmowaniu współpracy z tą Firmą.

Podwykonawca

Dla oszukanych

"Giardino Beata Cabaj - ul. Welecka 4 72-006 Mierzyn, zachodnio-pomorskie" to firma pod którą wciela się Pan [usunięte przez admina]j prezes firmy Sokrates z Szczecina. Pod tą firmą swojej żony wygrywa przetargi i nie płaci ludzią, podwykonawcą. W ten sposób firma Gardino ma czyste konto, a oszukani muszą się zmagać z bankrutem Sokrates Pana [usunięte przez admina]

gupik
@Dla oszukanych 18.05.2014 04:32

Hej Wam. Kilku moich znajomych pracowało tutaj i do tej pory wspominają firmę dobrze. W związku z tym cięzko jest się naprawdę zgodzić z tym co tutaj wypisujecie

Zostaw opinię o Giardino Beata Cabaj - Mierzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Giardino Beata Cabaj