Giardino Beata Cabaj

NIP: 9241787383 REGON: 321088940

Giardino Beata Cabaj

Opinie o Giardino Beata Cabaj

Andrzej

Nie podejmujcie pracy w tej firmie na stanowisku kierownika budowy zostaniecie oszukani

Robert

naciąga i oszukuje ludzi od lat, bez znaczenia czy to pracownik, kontrahent, klient - wszystkich traktuje przedmiotowo. unikać tych państwa. Moje sugestie dla Giardino Beata Cabaj: zniknąć z rynku i nie wracać Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: przestać działać

Oszukany

Profil działania Państwa Cabaj (bo oboje tak oszukują) od lat ten sam... Nie płacić i żądać odszkodowań... Sokrates Giardino Investimento... Ciekawe co otworzą teraz ...

Dla oszukanych

"Giardino Beata Cabaj - ul. Welecka 4 72-006 Mierzyn, zachodnio-pomorskie" to firma pod którą wciela się Pan [usunięte przez admina]j prezes firmy Sokrates z Szczecina. Pod tą firmą swojej żony wygrywa przetargi i nie płaci ludzią, podwykonawcą. W ten sposób firma Gardino ma czyste konto, a oszukani muszą się zmagać z bankrutem Sokrates Pana [usunięte przez admina]

gupik
@Dla oszukanych 18.05.2014 04:32

Hej Wam. Kilku moich znajomych pracowało tutaj i do tej pory wspominają firmę dobrze. W związku z tym cięzko jest się naprawdę zgodzić z tym co tutaj wypisujecie

Roman
@gupik 17.05.2016 20:25

Tomek, nie wygłupiaj się, tylko rozliczaj się z ludźmi. Takie ściemy to możesz ukraincom wciskac...

Roman

To kopia firmy Socrates Tomasz Cabaj - jedna wielka ściema. Omijac szerokim łukiem! Nie zobaczycie obiecanych pieniędzy... Moje sugestie dla Giardino Beata Cabaj: zniknąc z rynku

Weronika

@Podwykonawca często zdarzają się takie sytuacje? Udało się uzyskać należności od firmy? A ktoś z osób czytających wątek jest pracownikiem Giardino Beata Cabaj? Jeśli tak, to co możecie powiedzieć o obecnej sytuacji w firmie? Czy obecnie potrzebne są nowe osoby do pracy?

Podwykonawca

niestety z płatnościami to jest duży problem i mocno po terminie, poprostu nie płacą podwykonawcą. trzeba zdecydowanie uważać przy podejmowaniu współpracy z tą Firmą.

Podwykonawca

Zostaw opinię o Giardino Beata Cabaj - Mierzyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Giardino Beata Cabaj