ADMARBYGG.AS

Oslo

Opinie o ADMARBYGG.AS

ludzie o czym wy piszcie ja w firmie pracuję parę ładnych lat nosze logo na ubraniu i jestem z tego dumny kto zarabia 4 tyś,piszą bzdury ci co przyjechali jako fachowcy budowlani a okazało się że to ludzie bez wykształcenia i zawodu gdzie po dwóch tygodniach zostają zwolnieni bo nawet sprzątać na budowie nie potrafią .Mamy pełne ubezpieczenie , trzynaste pensje,rodzinne,zwroty podatku oraz godziwe wynagrodzenie co nie jeden mógłby z innej firmy nam pozazdrościć. a co najważniejsze firma jest wypłacalna a szef uczciwy ! ! !

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o ADMARBYGG.AS - Oslo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADMARBYGG.AS