Teel Tomasz Nowak

Poznań

Opinie o Teel Tomasz Nowak

Lidia

Według KRS firma istnieje. Może jakiś inny użytkownik ma kontakt do tej firmy i chciałby się podzielić z innymi użytkownikami? Może są tu aktualni pracownicy, którzy powiedzą, co się dzieje teraz w firmie?

ania

nie wiadomo czy istnieją kiedy nie można namierzyć ich adresu w internecie@ramon

tynoko

no ja nie mam pojęcia jak to wszystko wygląda? bo teraz zmieniła się w końcu nazwa czy nie? nie wiem juz pod jakim adresem szukać tej firmy i co konkretnie robić, bo chciałem jakoś skontaktowac się z nimi a nie wiem co o tym mysleć. Czekam na jakieś opinie odnośnie tej firmy i pracy u nich. pozdrawiam.

Kon - sultanci

firma nie istnieje od roku to fakt dodać trzeba że nie istnieje pod tą nazwą i znów w innej części miasta. milo jest nam jednak wszystkim Koń - sultantom obserwowac twoj niski i coraz szybszy upadek mamy nadzieje ze uda ci sie upasc jeszcze nizej, nie martw sie wykopiemy ci dół zebyś osiagnal zupelne DNO

anonim - 2011-01-14 13:10:10 Jedyny prawdziwy wpis,aż dziwne,że tylko oczywiście ten o niepłaceniu...

Jedyny prawdziwy wpis,aż dziwne,że tylko "wycięty",a nie usunięty ...

kierowniczka

koń-sultanci to [usunięte przez moderatora] wypisują komentarze nt firmy która nie istnieje ponad rok. znakomita strategia wymyślona w kółeczku gorzkich żalów przy piwku:))))))))

byly pracownik

wszystkie powyzsze posty pisal chyba sam szef! Teel.in nie placi na czas i trzeba sie prosic o pieniądze. Bywa też tak, że nie płaci wcale i ma wszystko gdzies, typowi [treść usunięta przez moderatora], zmieniaja takze adres firmy. Nikomu nie polecam!

;-)

ale ściemniasz!!!!

teel.me!

witam wszystkich! pracowałam w tej firmie. było bardzo miło i fajnie. praca nie jest trudna i jesli robisz wszystko zgodnie z zaleceniami, to mozna zarobić. niestety z wypłatą wynagrodzeń jest trochę do kitu, bo ja czekałam ponad 2 miesiące po tym jak odeszłam. więc jeśli macie oszczędności na koncie, to śmiało idźcie tam do pracy.

fonka

A ile srednio zarabia telemarketer ? Wiadomo, ze to zalezy od wynikow sprzedazy ale ile mniej wiecej srednio mozna zarobic ?

Tak kończą [usunięte przez moderatora]

wdówka

nie gadajcie głupot, firma [usunięte przez moderatora], jeśli ktoś wywiązuje sie ze swoich obowiązków (podpisuje umowy) to ma tam jak paczek w maśle.. gorąco polecam wszystkim dobrym sprzedawcom ;-) a jesli chodzi o pieniądze wszyscy dostaja to co im się należy, czasem nawet przed czasem jeśli jest taka potrzeba. [usunięte przez moderatora] jako szef=super

Niektórzy wyciągają tłuste prowizje:) Firma ceni talenty...

erka

Wszystko OK!!!

anna

super fajni ludzie!!!

Łatwe pieniądze to nie są ale jak się ma umiejętności to zarobic można.

Fajni ludzie, fajna praca:)

gigi

niezła firma praca szczególnie dobra dla studentów

leszek

Polecam

anonym

bez żadnych zastrzeżeń, sama sprawdziłam gorąco polecam.

bylam niedawno na rekrutacji w firmie teel bylo milo i wszystko ok ale niestety godziny pracy mi nie odpowiadaly bo moge pracowac tylko popoludniami:(((

Praca jak praca łatwa nie jest ale warunki super.

ciotka klotka

PŁacą bardzo dobrze wystarczy robić swoje.

Alle

Wszystko wporzo!!!

anno

nie robią żadnych problemów, traktują każdego pracownika bardzo dobrze. Nie lubia tylko ściemniaczy wykorzystujących nagminnie L4. Biuro nie jest w centrum ale dojazd jest dobry. Ogólnie 5.

$$$

dobre jest to że premia wypłacana jest 4!!!! razy w miesiącu.

herman

Świetna firma oby więcej takich

fikumiku

POLECAM!!!

kejtER

Ciekawa praca nie dla mięczaków:)

joojo

Miłe wspomnienia.... :)

setka

Bardzo fajna firma, praca łatwa nie jest ale za dobrze wykonaną pracę są dobre zarobki.

tentamten

Dziś znów były urodziny w pracy:) każdy tutaj ma dobrze:)

Zostaw opinię o Teel Tomasz Nowak - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teel Tomasz Nowak