Nodium Group S.C.

Tychy

Opinie o Nodium Group S.C.

na szczęście były pracownik

Uważajcie na tą firmę, ponieważ co chwilę kasowane są negatywne opinie o pracy w Nodium Group S.C. - Tychy. Niestety tylko takie opinie posiada ta firma dlatego starają się oszukać wszystkich, którzy chcą sprawdzić jakość pracy i pracodawcy w tej firmie i kasują złe opinie co jakiś czas. Zapewne ta opinia również za jakiś czas zostanie skasowana. Żenujące i nie uczciwe podejście dlatego ostrzegam przed firmą Nodium Group S.C. - Tychy czyli sklepem internetowym www.sport-shop.pl

Jak oceniasz rekrutację w firmie Nodium Group S.C.? Dodaj komentarz i pomóż innym.

Zostaw opinię o Nodium Group S.C. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nodium Group S.C.