Firma Remontowo Budowlana Przemysław Rotter

Adres: Juliusza Słowackiego 5, 62-095 Murowana Goślina

NIP: 7811548818 REGON: 634267488

Firma Remontowo Budowlana Przemysław Rotter

Opinie o Firma Remontowo Budowlana Przemysław Rotter

Co jeszcze warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV do Firma Remontowo Budowlana Przemysław Rotter?

nie mam nicka

ostrzegam przed tym pracodawcą...kanciarz [usunięte przez moderatora]..obiecuje złote góry a kasy nie wypłaca i tylko zwodzi byle pracownik się nie zwolnił.nie chcesz miec kłopotów?to omijaj rottera z daleka!!!

Floki
@nie mam nicka 13.09.2011 00:46

Dlaczego w jednym komentarzu napisane jest że nie żyje ja też pracowałem w sopocie i kasę odzyskałem przez sąd

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w przemysław rotter? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Slav 90

On podobno nie zyje

slav

Witam- mnie tez oszukal na ponad 3200zl. Teraz w ogole nie ma z nim kontaktu. Jezeli ktos wie gdzie on teraz jest to niech napisze to w komentarzu. Z gory dziekuje.

to prawda

Ja też pracowałem u niego ale w Sopocie i tak samo ludzi traktował zmieniali sie co tydzień i nie wypłacał kasy w taki sposób sie dorobił. Tylko ja byłem cfany i robiłem zdjęcia na placu budowy i z [usunięte przez moderatora] wygrałem .OCZYWIŚCIE przez sąd ale mi wypłacił z małymi odsetkami---------------------..pamiętajcie kto u niego pracuje to robić zdjęcia i nie wywinie sie pozdrawiam.

Zostaw opinię o Firma Remontowo Budowlana Przemysław Rotter - Murowana Goślina

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Remontowo Budowlana Przemysław Rotter