przemysław rotter

Opinie o przemysław rotter

Slav 90

On podobno nie zyje

slav

Witam- mnie tez oszukal na ponad 3200zl. Teraz w ogole nie ma z nim kontaktu. Jezeli ktos wie gdzie on teraz jest to niech napisze to w komentarzu. Z gory dziekuje.

to prawda

Ja też pracowałem u niego ale w Sopocie i tak samo ludzi traktował zmieniali sie co tydzień i nie wypłacał kasy w taki sposób sie dorobił. Tylko ja byłem cfany i robiłem zdjęcia na placu budowy i z [usunięte przez moderatora] wygrałem .OCZYWIŚCIE przez sąd ale mi wypłacił z małymi odsetkami---------------------..pamiętajcie kto u niego pracuje to robić zdjęcia i nie wywinie sie pozdrawiam.

nie mam nicka

ostrzegam przed tym pracodawcą...kanciarz [usunięte przez moderatora]..obiecuje złote góry a kasy nie wypłaca i tylko zwodzi byle pracownik się nie zwolnił.nie chcesz miec kłopotów?to omijaj rottera z daleka!!!

Zostaw opinię o przemysław rotter - Murowana Goślina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie przemysław rotter