darmet

Luzino

Opinie o darmet

klient

UWAGA na darmet Luzino Zlecenia są realizowane nie solidnie brak trzymania wymiarów obrabiany metal leży i rdzewieje na podwórku pod płotem i na tym złomie pracuje. Ogólny nie ład nie ma nawet jak się dostac na warsztat wszedzie coś pozastawiane. Pracuje na obrabiarkach z PRL-u zdjęcia tutaj pokazane nie są jego. Właściciel wychodzi do nas w porwanych dresach i laczkach nie rozumie co sie do niego mówi. Kasuje bardzo dużo ma wygórowany cennik jak chcemy coś uchandlowac to właściciel robi się chamski. Byłem tam pierwszy i ostatni raz.

minip

Dziadowska firma, bardzo źle wykonuje zlecenia, nieterminowo, niedokładnie, z niewłaściwego gatunku materiału, większość materiałów pochodzi dosłownie ze złomu, materiały leżą na podwórku niezabezpieczone przed korozją, rdzewieją, Cena za wykonanie usługi jest mocno zawyżona, biorąc pod wzgląd czas wykonania, często i jakość wykonania usługi, część zdjęć na stronie internetowej firmy (darmet1) nie pochodzi z zakładu, niektóre maszyny mają nawet do 30-40 lat, co przekłada się na dokładność wykonania

Zostaw opinię o darmet - Luzino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie darmet