DOMLUX-MARKET MICHAŁ PUC

Hajnówka

Opinie o DOMLUX-MARKET MICHAŁ PUC

care

Dostawcy są w porządku, zastanawia mnie jednak fakt, czy zostały przyznane te benefity które chyba miały się pojawić.

gostek

w tej firmie jest zbyt drogo aby cokolwiek kupować, marża jest zdecydowanie za duża, totalnie nieadekwatna do jakości sprzedawanego towaru, podsumowując, tam się robi tylko zakupy jeśli wokoło wszystkie sklepy są pozamykane

W firmie w sklepie DOMLUX pracownicy sa zatrudniani na wynagrodzeniu minimalnym lub na czarno.Za niedobory nawet niezawinione są obciążani. Panuje bardzo niemiła atmosfera , którą to wprowadza [usunięte przez moderatora] ,która wegług swoich myśli ustawia swego męża Jak im już nie odpowiada pracownik, to wtedy stosują taką dziwne metody: ignorowanie pracownika;odsuwanie go od obowiązków i wtedy twierdzić że on nic nie robi; nie dopuszczają pracownika do samoobrony i do wyrażenia swego zdania; poniżają pracownika w obecności innych itd....Takimi metodami zaniżają samoocenę pracownika , i wywołują u pracownika lęk,strach,rozstrój nerwowy.Brak w nich profesjonalizmu i odwagi do konkretnej stanowczej rozmowy z pracownikiem i przedstawieniu pracownikowi swoich podjetych decyzji.

Zostaw opinię o DOMLUX-MARKET MICHAŁ PUC - Hajnówka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOMLUX-MARKET MICHAŁ PUC