Gecon Sp zoo

Opinie o Gecon Sp zoo

Filtruj opinie po kryteriach:

Gogol
 Opinia

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz pracowników? Jakieś info mile widziane.

Gecon S.C.

Zweryfikowany użytkownik

Rekomendacja

Informujemy wszystkich że poniższe Komentarze nie dotyczą firmy Gecon s.c. operatora internetowego !!!!. Prosimy uważnie czytać czego dotyczą wpisy !!! Firma Gecon SP. ZO.O. której dotyczą wpisy zajmuje się pośrednictwem pracy a Gecon s.c. z Kombatantów 34 usługami w dostępie do Internetu i nie ma z tymi komentarzami nic wspólnego po prostu na nasze nieszczęście zbieżność nazw!!! . nasze opinie znajdziecie w linku: https://www.google.pl/search?source=hp&ei=HAxQXOiRCIqjsgGeuYugBQ&q=opinie+gecon&btnK=Szukaj+w+Google&oq=opinie+gecon&gs_l=psy-ab.3..0i22i30.1583.3988..4705...0.0..0.113.1010.9j3......0....1..gws-wiz.....0..0i131j0j0i3j0i22i10i30.kofz1Jy3kTA#btnK=Szukaj%20w%20Google&lrd=0x47072024c296fb51:0x84c266ae81636858,1,,,

tre
@Gecon S.C. 29.01.2019 09:23

Tak jest, dotyczy to innego gecona. takiego co nie płaci faktur. To słaba sprawa że gość wam

tre
 Opinia

napiszę jeszcze raz, bo temat upadł: firma nie realizuje zobowiązań, podpisuje umowy i zamówienia, a następnie zapada się pod ziemię. unikajcie

Tak3Nie

Hamech
 Opinia

Grzesiu wracaj do Hamechu bo bez Ciebie pizdziec jest w tym zakładzie.

Anty
@Hamech 16.07.2018 17:17

Piękna ironia :-)

Hemech
@Anty 19.09.2018 21:27

To żadna ironia ;)

@Hamech 16.07.2018 17:17

Proszę Cię o nieużywanie na forum wulgaryzmów. Każda opinia jest możliwa do sformułowania w sposób nie łamiący zasad kultury. Ponadto regulamin zabrania wymieniania imion osób, które pracowały bądź pracują w danej firmie. Zapoznaj się z nim pod tym linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin

Opinia

@Stefan w tej chwili nie znalazłam żadnych ofert pracy w Gecon. Jednak jeśli jesteś zainteresowany pracą w tej firmie, zachęcam Cię do regularnego zaglądania na nasze forum. Często pojawiają się tu informacje o nowych rekrutacjach. @Hamech proszę, abyś nie używał niekulturalnych słów w swoich wpisach na forum. Zachęcam do przeczytania regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin @ter @lopo czy firma opłaciła już zaległe faktury? Kontaktowaliście się z Gecon w tej sprawie? Jaka była odpowiedź z ich strony?

Hamech
 Opinia

Zainteresowany Ale gdzie warto iść do pracy?

Zainteresowany
 Opinia

Jak się pracuje? Warto starać się o pracę?

Stefan
 Opinia

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Olga
 Opinia

Czy są jakieś oznaki poprawy sytuacji?

ter
@Olga 11.06.2018 19:09

nadal brak realizacji faktur. dziękuję, do widzenia.

lopo
 Opinia

Firma nie realizuje zobowiązań! Unikajcie jak ognia!

Opinia

Wspominacie o problemie z wypłacalnością firmy Gecon, chodzi Wam o wynagrodzenia pracowników czy inne kwestie? Jeśli o to pierwsze czy zgłaszaliście to już odpowiednim osobom? Czy możecie napisać coś więcej o pracy w tej firmie? Czy inne warunki są zadowalające?

Norbert
 Opinia

Może nic nie muszą już płacić tylko ktoś się pomylił i w dalszym ciągu się upomina?

qwe
@Norbert 17.05.2018 09:29

podpisane umowy świadczą inaczej

Lok
 Opinia

Nie wywiązują się z zobowiązań, kłamią i oszukują. Szef odvmbiera telefon i twierdzi że pomyłka. Żenada

Tak4Nie

Opinia

Widzę, że ostatnie opinie na forum na temat są negatywne. Może da się napisać coś pozytywnego na temat Gecon? Wszelkie niedomówienia zapewne można zawsze wyjaśnić z pracodawcą i zmienić na plus. Zachęcam do udzielania się na forum oraz wpisywania wszystkich przydatnych informacji dla kandydatów.

gość
 Opinia

Nie wypłacają kasy tyle ile się należy ,nie płacą składek Zus ,mieszkało się w tragicznych warunkach nawet diety do końca nie została mi wypłacona ,dużo obiecywał prezes ,a (usunięte przez administratora) z tego było .Dobrze swoją rolę gra ze swoim pseudo kierownikiem sepleniącym nie znającym się na niczym i na nikim.Nie polecam to były traumatyczny czas współpracy ,aż rzygać się chce na wspomnienia.

Jack1
 Opinia

Nigdy nie miałem do czynienia z bardziej niesłowną firmą. To straszne że w 21 wieku są jeszcze takie przedsiębiorstwa.

Opinia

@Anon, dlaczego uważasz, że Gecon powinna wymagać zaświadczeń o niekaralności? Każdą umowę oraz każdy dokument z zasady należy czytać dokładnie. Zatem co masz na myśli pisząc na temat dokładnego czytania umowy oraz ewentualnych zastrzeżeń do niej? Dlaczego jak piszesz obcinane są spore kwoty z wynagrodzeń oraz co konkretnie obiecywane jest podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Czy obecnie Gecon prowadzi rekrutacje? Jeśli ktoś coś wie to niech napisze na tym forum.

Opinia

@Anon nie można przeczytać umowy do końca? To podpisujecie bez czytania?

Opinia

@anonymous, rozwiń myśl dotyczącą "tragicznych warunków". Nie jest to jednoznaczna odpowiedź, dlatego warto napisać o tym coś więcej. Jak pracodawca podchodzi do swoich pracowników? Firma Gecon posiada swoje strony w sieci i na portalach społecznościowych. Można twierdzić, że jest firmą, która się rozwija, czy tak jest? Z drugiej strony mnogość negatywnych komentarzy przeważa w tych opiniach. Może jest coś pozytywnego, co można powiedzieć o firmie, włączając w to atmosferę w pracy, dodatkowe udogodnienia dla pracowników itd.?

Anon
@Karolina 08.03.2018 12:52

Co do atmosfery to powiem tyle, że firma powinna wymagać zaświadczeń o niekaralności. Pracodawca podchodził na zasadzie "jak chcesz przeczytać dokładnie umowę i mieć zastrzeżenia do niej to pakuj walizkę". Dwumiesięczne obsuwy wypłat, obcinanie na spore kwoty. Nie ma jakichkolwiek udogodnień, przy rekrutacji dużo obiecują, jak przyjdzie co do czego to umywają ręce, nie wypłacają diet, itd.

fersa
 Opinia

aż taka tragedia? jestem blisko podjęcia współpracy z geconem, napiszecie coś więcej?

@fersa 05.03.2018 09:41

No jeśli nie masz nic przeciwko pracy w tragicznych warunkach, a potem walki o pieniądze, na które i tak zostaniesz przycięty, to ok. Część osób nie dostała nawet zwrotów za uprawnienia i badania, które zleciła firma. Praktycznie wszystko co było napisane to prawda.

Tak3Nie

Zadowolony z odzyskania pienię
 Opinia

Pomoc inspektora Pip okazała sie skuteczna i odzyskalismy swoje wynagrodzenie. Odradzamy jakąkolwiek współpracę z Gecon Sp zoo. W szczególności z tzw. "prezesem "(usunięte przez administratora) Szkoda zdrowia i nerwów.

Tak9Nie

zawiedzona
@Zadowolony z odzyskania pienię 03.02.2018 22:39

Niestety ale mąż nie dostał za grudzień wynagrodzenia

Opinia

Najpierw wywalili z marynarki. Później z Supon-u Białystok. Następnie położył "Hamech" - Hajnówka. Teraz zajął się Gecon-em. Nie wiem w jakiej formie jest ta firma, ale już po niej. Wyrazy współczucia.

Johny
@anonymous 30.01.2018 16:42

No to musiał nieźle narozrabiać w marynarce jak go na kopach wywalili. Z takim podejściem i brakiem szacunku dla pracowników to każdą firmę pociągnie na dno.

zawiedziona
 Opinia

Mam pytanie mąż pracował dla tej firmy czy oni wogóle wypłacą wynagrodzenie czy nie ma na co liczyć jesteśmy bez grosza

Stachu
@zawiedziona 23.01.2018 11:09

Zależy od humoru marynarza który jest prezesem :) ogólnie odradzamy pracę w Gecon sp z.oo.

P
 Opinia

Grzesiu nie daj sie wierzymy w Ciebie montazysci Hamech...????

JecPijZyj
 Opinia

Niestety te wszystkie opinie to prawda, nawet ta jedna pozytywna, pisana przez osobę która pracowała pewnie za Rafała G. Teraz ta firma powiną jakaś instytucja sie zająć w co będę wkładał starania. Pracując w firmie nie znam ani jednej osoby co by miała coś pozytywnego do powiedzenia, nawet księgowa jest nie słowna, spanie po kiblach, lub 4 ech na pokoik gdzie nie ma gdzie torby położyć, zabiescie ze sobą cały dom i najlepiej narzedzia na robote tez. Wszyscy mamy złosc do ?prezesa? Za wszystkie kłamstwa, nie ma za co tu go chwalic, porostu niech następni wiedza jak nie wygląda happy end. Pozdrawiam wszystkich kolegów

Tak11Nie

Opinia

pracowałem w tej firmie puki był ogarnięty prezes zarządu spułki a jak się zmienił na Dąbrowskiego oszusta,kłamcę ,łgarza ,świnie ostatnią który najwyrazniej ma problemy z przyrodzeniem w czym pomaga mu Kryśka niby księgowa za 4 żubry .spoko ja za 100 godzin jak i wiekszość osób nie dostaliśmy pieniędzy to os\ust i nikomu nie proponuję tam jechać bo straci tylko pieniądze i nerwy ja popieram poprzednie opinie bo to wszystko prawda

Daniel
 Opinia

karma cie dopanie Panie Dąbroski marynazu . byles zbednym balastem na tratfie ratunkowej a nie na statku

Tak6Nie

oszukany !!!!
 Opinia

Ta firma to wielka ściema ,ludzie z całej polski przyjeżdżają aby zarobić na chleb a zastają fatalne warunki mieszkaniowe,co to za firma która nie potrafi zapewnić człowiekowi godziwych warunków.Spanie na gołych podłogach z własną torbą jako podgłówek .Proszę się mocno zastanowić zanim podejmiecie z ta firmą jakąś współprace.Firma GECON powinna być firmą wycieczkową a nie budowlaną.

Tak10Nie

Opinia

Firma jest tylko firmą na papierze żeby człowiek musiał spać jak pies na podłodze a z kibla zapchanego (usunięte przez administratora) wyływalo! Smród jak z szamba, a w dodatku pokój na kila osób a połowa na podłodze umowa nie ma nic do tego co będzie przy wypłacie! Śmiech na sali ale jak to pięknie będzie oh ah za tą firmę powinien się wziąść wymiar sprawiedliwości! Tyle w temacie!

Tak11Nie

Sprawiedliwy
 Opinia

Karma Cię dopadnie! i twoją kochankę krysie! twoich przydupasów zobaczysz!

Tak7Nie

Zostaw opinię o Gecon Sp zoo - Gorzów Wielkopolski