OREN S.C.

Kielce

Opinie o OREN S.C.

jutek

Ja, nie wiem w ogóle o jaką firmę chodzi, bo internet nic nie mówi na temat OREN z Kielc. Byc może ktoś zrobił literówke i chodzi o znana firmę orlen. W każdym razie aktualnie nie ma działającej firmy pod ta nazwą, także nie ma co pytac o pracę. Pozdrawiam.

Ja

ta firma jeszcze istnieje? zastanawiam się jak oni się utrzymują z wydawania książek telefonicznych (!) w tych czasach, gdzie wszyscy mają komórki i internet. chyba, że teraz robią coś innego. mimo to muszę przyznać, że atmosfera spoko, tak przynajmniej było kiedy tam pracowałam. ale wyżyć z tego się nie da.

Malgorzata

Atmosfera bardzo sympatyczna, chodziłam tam z wielką przyjemnością, do momentu pierwszej wypłaty. Stawka to 5 zl za godzinę, a dziennie pracuje się 5,5 godziny. W efekcie po odliczeniu wszystkich kar, spóźnień i tym podobnych po miesiący dostaje się ok. 600 zł. Baaardzo słabo.

szczera

nie polecam tam pracować może i atmosfera bywa miła ale tak tam w [usunięte przez moderatora] że szok płaca też marna nawet od stawki 5 zl za godz potrafią odliczyć kasę za jakieś wymyślone statystyki ci którzy się połapią o co chodzi od razu idą na bruk !!!!!!! to jest [usunięte przez moderatora] a nie praca

Zostaw opinię o OREN S.C. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OREN S.C.