firma remontowo budowlana stukadoor

Zgierz

Opinie o firma remontowo budowlana stukadoor

Izka

firma godna polecenia ,szybko i solidnie. mogę naprawdę polecić Izabela z Kutna

magik

to mam nadzieję, że będa szukać kogoś teraz na budowę bo szukam czegoś na sezon.

krzysztof

firma bardzo solidna jestem bardzo zadowolony, firma godna polecenia

anna

ja goraca polecam,wszystko wykonane w terminie słownie solidna ekipa,czysto,szybko i profesjonalnie,gorąco polecam

ABSOLUTNIE!!! NIE POLECAM TEJ FIRMY, NIESŁOWNI, NIEPOWAŻNI, ZERO KONTAKTU Z NIMI... ZDECYDOWANIE UWAŻAJCIE NA TA FIRMĘ.

Koń

Stanowczo NIE POLECAM firmy Stukadoor ze Zgierza. Nierzeczowi. Właściciel nie pamięta ustaleń a potem są problemy. Jakość prac ok. Chcesz stracić czas wybierz Stukadoor ze Zgierza.

Zostaw opinię o firma remontowo budowlana stukadoor - Zgierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie firma remontowo budowlana stukadoor