ewatex

Toruń

Opinie o ewatex

adek

skoro pieniądze są dobre, to ja bym się nie doszukiwał @anonim :)

eeeee

jest ok

elew141

Ostatnio przysyłają nawet spłatę kredytu do dwóch banków, ja otrzymałem do ZAGLA i dzisiaj do LUCASA, ratki różne ale podobne, mamy wiele banków, zobaczymy co dalej...

robpol

Firma nieuczciwa, montaż anteny niby za darmo a okazało się, że mojej żonie doszły raty do banku w Lublinie na kwotę 900 zł(całość). Nie założyli statywu antena przymocowana do rury. Przy wietrze brak sygnału po telefonie do Ewatex przyjeżdża jakiś (usunięte przez moderatora) bez narzędzi i drabiny i chce kasować za statyw 40 zł. Później brak kontaktu z ww firmą. Świadczą także usługi z TPSA i nie mogę się doczekać kiedy znowu zawitają u mnie w domu(wizyta karetki będzie konieczna). BARDZO PROSZĘ UWAŻAĆ NA TĄ FIRMĘ. Pozdrawiam naciągnięty przez EWATEX

raf

Generalne spoko ,praca dobra bo dobra kasa.

Zostaw opinię o ewatex - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ewatex