PRO NATURA Sp. z o.o. J. Frydryk

Chwiram

Opinie o PRO NATURA Sp. z o.o. J. Frydryk

elen
użytkownik zarejestrowany

bo to jest kolego poniekąd praca z poczuciem misji. poza tym, teraz jest wielka moda na produkty bezglutenowe i bez gmo, a oni jeszcze do tego mająś Certyfikat produkcji żywności ekologicznej. na pewno jest wielu chętnych na taką żywność, teraz taka moda

znawca tematu

co do kultury to owszem gadane ma ale co do moralności i etyki to mu daleko uwaga na niego.

już były pracownik

witam, widzę że temat pracy w tej firmie się powoli rozkręca. na początku chciałbym koleżance oszczędzić nerwów, bo zdrowie najważniejsze. a po drugie, szczere gratulacje że udało sie tam tobie przepracować aż 9 lat, widocznie pan [usunięte przez moderatora] płaci tobie tyle że starcza ci na wyżywienie całej rodziny i nie tylko. Bo jeśli chodzi o mnie to widmo najniższej krajowej przerażało mnie do tego stopnia że zawinąłem sie już po niecałych 3 miesiącach. A cytując anonima, problemów z wypłacalnością akurat ja nie miałem, nie wiem może miałem wiecej szczęscia, chociaz co innego na papierze a co innego na koncie... Jednak gdyby w tej firmie było tak swietnie to nie wisiałyby ciągle ogłoszenia o \"ofertach pracy\". podsumowując, jesli macie inna opcje pracy to z niej skorzystajcie, bo ja osobiscie nie polecam. pozdrawiam

czarna

witam ja pracuję w tej firmie 9lat! i daję rade! nie jest żle z tym pracodawcą można zawsze się dogadac!!! jeśli chodzi o wypłacalnosc to jest nie prawda zawsze wypłatę mam na czas nigdy nie było problemu z płacą!!a nie porozumienia zdarzają sie nie tylko w zakładach ale i najlepszych małżeństwach!!!!!!

Strzeżcie się tego pracodawcy jak ognia! Miałem być zatrudniony jako kierowca/dostawca ( docelowo ewentualnie z funkcją przedstawiciela handlowego ) - tak wynikało z rozmowy jaką odbyłem z panem [usunięte przez moderatora] Początek obiecujący: umowa już na drugi dzien, mailem przesłane trasy wyjazdu. Jak sie poźniej okazało to miałem byc 3 w 1: kierowca, przedstawiciel handlowy, i... magazynier. Jak sie dowiedziałem to ludzie nie wytrzymują u niego dłuzej nie miesiac. A ponadto ma duże problemy z wypłacalnością. Także jeszcze raz: strzeżcie się jak ognia!

Zostaw opinię o PRO NATURA Sp. z o.o. J. Frydryk - Chwiram

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRO NATURA Sp. z o.o. J. Frydryk