zpm sława

Sława

Opinie o zpm sława

pracuje ktoś obecnie w zpm sława, bo dawno nie było opinii. Nikt na nic nie narzeka, może zakład upadł? Bo w Internecie wygląda, że działa. Polecacie?

jendrek

to jeden z wielu zakładów co potrafią z niczego zrobić \\\"coś\\\" kiedyś tam pracowałem , [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to wczasy w porównaniu z tym zakładem {karnym}

kupilem kielbase cebulowa prod.ZPM SLAWA toz porazka ta kielbasa to chyba lezala kolo cebuli i z tad ta nazwa 0 slownie zero cebuli

Zostaw opinię o zpm sława - Sława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zpm sława