HIT Personaldienstleistungen GmbH

Opole

Opinie o HIT Personaldienstleistungen GmbH

Zuzanna

Strona internetowa firmy HIT Personaldienstleistungen GmbH jest bardzo przejrzysta i wygodna dla użytkowników. Za pomocą symbolów możemy wybrać dowolne kryteria, które chcemy, żeby występowały w wymarzonej przez nas pracy. W skład kryteriów wchodzą m.in: stołówka, dojazdy do pracy, darmowe owoce, samochód służbowy czy zniżki pracownicze. Jeżeli szukacie pracy koniecznie wypróbujcie poszukać ofert na ich stronie http://www.hit-personal.de/startseite.html

Zuzanna

Pracowałeś w najbliższym czasie za pośrednictwem HIT Personaldienstleistungen GmbH? Jak obecnie wygląda proces współpracy z fimą? Chętnie poznamy Twoje doświadczenia.

murarz

@iza i bardzo dobrze, że piszą konkrety. Wiele osób mogłoby mieć wątpliwości, czy CV słać, czy się jakoś nastawiać na wyjazd. A tak wiadomo- nie znasz języka, nie poradzisz sobie. To jednak często praca przy starszych ludziach, język jest niezbędny.

icek

ja pracowalem tam w ubieglym roku. praca w porzadku, za dojazdy zwracali. Ogolnie ok.

ded

czasem tydzien czekalem na telefon z praca, i siedzialem w mieszkaniu, porażka najgorsze pośrednictwo pracy !!!!!!!!!!!!!!!!1

Zostaw opinię o HIT Personaldienstleistungen GmbH - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HIT Personaldienstleistungen GmbH