STEP-POLAND Sp. z o.o.

warszawa centrum

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 10 ocen.

Opinie o STEP-POLAND Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STEP-POLAND Sp. z o.o.

Wojtek

Bardzo sztuczna atmosfera w pracy, nie mają pojęcia o tym co robią. Ciągłe zmiany terminów płatności I zero zaufania do pracownika. Nie polecam I nie życze nikomu takich warunków pracy.

kamila

Praca w tej firmie to jakaś totalna porażka. Pracodawca rzadko kiedy płaci na czas. Bardzo duża rotacja pracowników, wymagania z sufity i kasa bardzo marna. Tylko dla zdesperowanych NIE POLECAM

kamila

Praca w tej firmie to jakaś totalna porażka. Pracodawca rzadko kiedy płaci na czas. Bardzo duża rotacja pracowników, wymagania z sufity i kasa bardzo marna. Tylko dla zdesperowanych NIE POLECAM

ania

dramat, dramat

Random on.

to co Pan napisał wyżej zgadza się ponadto: Słaba praca, nie polecam. To taka mikro firma, bardzo bardzo "specyficzna" tylko dla bardzo zdesperowanych. Odradzam lepiej poszukać czegoś normalnego, stabilnego ( duża rotacja pracowników). szkoda czasu. pozdrawiam,

tomek

firma zajmuje się wyposażeniem sklepów no i też oferuje widze urządzenia i maszyny przemysłowe głownie, wiec taka ciezka branża, ale też rerkutują! Na stanowisko jako Pracownik działu handlowego do ich siedziby do Warszawy teraz obecnie jak widze dobre warunki dają.

admin

Dodaj komentarz o firmie STEP-POLAND Sp. z o.o. na naszym forum. Wiele osób szuka tam pracy i ich kariera może zależeć od twojej opinii.

Zostaw opinię o STEP-POLAND Sp. z o.o. - warszawa centrum

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STEP-POLAND Sp. z o.o.