STEP-POLAND Sp. z o.o.

warszawa centrum

Opinie o STEP-POLAND Sp. z o.o.

Wojtek

Bardzo sztuczna atmosfera w pracy, nie mają pojęcia o tym co robią. Ciągłe zmiany terminów płatności I zero zaufania do pracownika. Nie polecam I nie życze nikomu takich warunków pracy.

kamila

Praca w tej firmie to jakaś totalna porażka. Pracodawca rzadko kiedy płaci na czas. Bardzo duża rotacja pracowników, wymagania z sufity i kasa bardzo marna. Tylko dla zdesperowanych NIE POLECAM

kamila

ania

dramat, dramat

Random on.

to co Pan napisał wyżej zgadza się ponadto: Słaba praca, nie polecam. To taka mikro firma, bardzo bardzo "specyficzna" tylko dla bardzo zdesperowanych. Odradzam lepiej poszukać czegoś normalnego, stabilnego ( duża rotacja pracowników). szkoda czasu. pozdrawiam,

tomek

firma zajmuje się wyposażeniem sklepów no i też oferuje widze urządzenia i maszyny przemysłowe głownie, wiec taka ciezka branża, ale też rerkutują! Na stanowisko jako Pracownik działu handlowego do ich siedziby do Warszawy teraz obecnie jak widze dobre warunki dają.

Dodaj komentarz o firmie STEP-POLAND Sp. z o.o. na naszym forum. Wiele osób szuka tam pracy i ich kariera może zależeć od twojej opinii.

Zostaw opinię o STEP-POLAND Sp. z o.o. - warszawa centrum

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STEP-POLAND Sp. z o.o.