Opinie o Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba w Gorzów Wielkopolski

j.c

w weekend andrzejki a zaliczek nie dali...... a sami sie bawia pewnie

ta

pracownik - 2009-11-26 19:22:04 a mi sie dobrze pracuje szybko zapominacie ile razy prezes wam pomagal a ile razy zostawiał bez kasy na iedzenie choc obiecywał

a mi sie dobrze pracuje szybko zapominacie ile razy prezes wam pomagal

fg

bo ich niepodniesli

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba kandydat na stanowisko Praca Niemcy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
obserwator

to jezeli nikomy stawek nie obcieli to czemu wszyscy na nich nazekacie??

byly

fajnie sie pracowalo

tynkarnia

nie nawał pracy tylko alkocholu a godzinowcy wkułko nazekaiom bo tynkarnia zarabia dwa razy tyle co godzinowcy ale zato mniej chlejom

byly pracownik

firma spoks no troszke szefowie nieslowni ale przy takiej ilosci pracy nie dziwie im sie

siatkarz

Panowie przestancie narzekac i wezcie sie do pracy bo prezes musi przelac kaske na nasza wyplatke

T

Ja uważam, że firma jest ok zawsze3 narzekają Ci którym nie chce się pracować.

b.p

gorbód to dno brak słow zeby opisac co tam się wyrabia

prezes zarzadu

panowie myslicie ze prezes firmy z wami by tu rozmawial pewnie znow gdzoes baluje zamiast zbierac wam na wyplaty

m.z

b.p. - 2009-11-23 06:23:31 prezes podpisz sie a nie piszesz o sobie w trzeciej osobie [anonim] za co mamy być wdzięczni za ciagłe zwodzenie że jestesmy oszukiwani cz za ten ochłap który nazywacie wypłatom

b.p.

prezes podpisz sie a nie piszesz o sobie w trzeciej osobie [anonim]

???

co wy (usunięte przez administratora) ??? wypłat była 13 w piatek a wypłaty są do 10 kazdego miesiąca!

co wy piszecie pracujemy razem razem rozmawiamy nażekamy i godzimy się na wszystko bo leprze to niż nic ale jest coraz gożej

w.g.

ciekawe a wtym miesiacu też były na czas

:PP

ja w sumie tez sie przyzwyczailem do pewnych niedogodnosci ale kasa zawsze byla na czas

a ja sięprzyzwyczaiłem do niedotrzymywania słowa przestojów i braków w narzędziach :) ale wypłate zawsze miałem na czas :)

rok temu jeszcze było morzliwie teraz sie rozsypało wypłaty nie na czas nie w całosci problemy z nazedziami dotrzymywaniem obietnic przestoje a prezesi balują taka prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba?

Zobacz opinie na temat firmy Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba
4.3/5 Na podstawie 244 ocen.
  • Żwirowa -
    66-400 Gorzów Wielkopolski