Opinie o Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba w Gorzów Wielkopolski

Generalnie to nie znam jeszcze żadnego komornika, żeby go spytać o firmę a ludzie takie rzeczy kiedyś tu sugerowali… na ile to mogło być uzasadnione? wiecie? Jeden Pan o zarobki pytał, ja również przyszłam po te wiedzę. Widziałam firmę na takiej stronie z ofertami, tam akurat było napisane, że ekipa w tynkach świadczy usługi od 12stu lat. mój partner tez w nich się odnajduje i chciałam sprawdzić ile by zarobił tak dla porównania. Ale teraz nie wiem czy działalność jest stale prowadzona?

Jacek Nowy wpis

Witam jaka robota na szczyglowicach i jakie zarobki proszę o szczere odpowiedzi

Gosc Nowy wpis

Popytajcie u komorników.bardzo dobrze ich znaja

Gosc2 Nowy wpis

Wpisz sobie Jacku długi gorbud w Google to zobaczysz .jak ktoś ma długi a prowadzi firmę to wniosek jest jeden

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba kandydat na stanowisko Praca Niemcy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik-Instalator systemów alarmowych
Gorzów Wielkopolski
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Jacek

Widzę dużo różnych opinii na forum o firmie Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba. Dlatego nachodzi mnie pytanie jak naprawdę wygląda praca w wyżej wymienionej firmie. Czy osoby tam pracujące, mogłyby się trochę więcej wypowiedzieć na temat warunków pracy oraz współpracy z resztą firmy. @GOSC, oskarżenia o kradzież to poważna sprawa. Mógłbyś mi proszę wytłumaczyć dlaczego tak uważasz?

GOSC

TO ZLODZIEJE.OKRADLI KUPE LUDZI.PRZESRZEGAM .POPYTAJCIE W BRANZY

Jarek

Zapomnieliście o tym forum? Szkoda, może ktoś napisze co słychać??

Dan

No trudno powiedzieć jak to jest, ale sądze, że warto się zająć tym jakoś normalnie, no co innego powiedzieć moi drodzy, polecam chyba

byly

Umowa o prace ??????oni nie wiedza co to.robilem dla nich to wiem jak ruchali wszystkich.Poszukajcie gdzie indziej roboty jest pelno a tych oszustow z daleka.

kasia

stary skiba ma nowa firme.jakby ktos chcia u niegorobote to pszestszegam.

monika

czyli kradli i nadal dzialaja?tak mozna?

byly

oni okradali a nikt ich nie okradl.tak tylko gadaja.dostawali kase i przetanczyli .a pisza tutaj jacy sa biedni .sprawiedliwosc moze kiedys bedzie.wiem ze hurtownie z zielonej gory ,poznania ,szczecina , miedzyzdrojow i gorzowa ich scigaja.nie robcie dla nich i nie handlujcie .naprawde oszusci

byly123

Oni cały czas mieli dużo ludzi tylko ze na czarno cały czas mało kogo zatrudniali bo tak lepiej i łatwiej. Powiezli dużo ludzi sami też zostali przewiezieni wiec sprawiedliwość jest

OKRADZIONY

TAK KASIU JEST DUZA ROTACJA BO NIKOMU NIE PLACA I KRECA.KASIU DAJ SE SIANA

byly

Dzialaja na rynku tak jak dawniej .Okradli full firm.Dlugow maja na sobie pelno .Sprawdzajcie w internecie i komornikow to wam powiedza co to za ludzie .obaj bracia kreca .Nie maja zadnych pieniedzy ani majatku .Spolke przeniesli do warszawy zeby sie nie rozliczac z firmami i wykonawcami.polozyli firmy w zielonej gorze i szczecinie .

byly

nie ma ich gorbud nie istnieje padl (usunięte przez administratora)

byly

czy idzie sie dogadac ze skibami?czytac nie umiesz .poczytaj co jest u gory napisane . (usunięte przez administratora)

byly

[usunięte przez moderatora] nie polecam

[usunięte przez moderatora] nie pisz tutaj o sobie jak to cie pokrzywdzili, to sa jakies jaja .wywalaliscie ludzi na kase a teraz wymyslacie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dlugi wszedzie porobione ,ludziom nie poplaciliscie a teraz wymyslacie .

cos w tym jest bo biuro zamkneli. Panie które pracowaly zostaly zwolnione(wiem bo osobiscie znam jedna z nich) posypalo sie chlopakom jak wielu innym. a starszy napewno lata na ukraine bo moja laska kilka razy rezerwowala mu bilety

Zostaw merytoryczną opinię o Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba?

Zobacz opinie na temat firmy Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba
4.3/5 Na podstawie 244 ocen.
  • Żwirowa -
    66-400 Gorzów Wielkopolski