Opinie o Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba w Gorzów Wielkopolski

tt

elewacyjny - 2009-12-24 11:48:30 a[usunięte przez moderatora] to co tez tylko chodza i podpieprzaja szefom i licza co do sekundy godziny nawet sie nie da wylac bo linda juz godziny urywa a wielki [usunięte przez moderatora]chodzi i tylko tu zle tam zle wes to popraw pieszyc to odtego są zato im płacom .i tego wymagajom odnich prezesi

do pracownikow

Panowie myslicie ze prezes tego nie czyta??[usunięte przez moderatora]. was ??? dlaczego nie usiadzecie z nim i nie powiecie o tym wszystkim?? tylko obrazacie go na tym chorym portalu??? boicie sie ujawnic bo macie cos na sumieniu. od [usunięte przez moderatora] tez sie (usunięte przez administratora) bo oni p.r.z.y.n.a.j.m.n.i.e.j robia cos dla firmy. mam nadzieje ze prezes w czasie zimowym gdzie nie ma roboty zrobi porzadek z niekturymi z was

tomi

dziwne a robote odwalajom zanas krasnoludki.chyba ze piszesz o sobie

rocki

tomi - 2009-12-31 21:56:29 naileoiej pracowac i zamknąc ryje niewalczyc o swoje tylko potakiwac. nie jezeli chodzi o was to wy tylko walczycie o swoje a pracowac wam sie nie chce nieroby

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba kandydat na stanowisko Praca Niemcy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
tomi

naileoiej pracowac i zamknąc ryje niewalczyc o swoje tylko potakiwac.

mysle wiec jestem

co to [usunięte przez moderatora]big brader do rooty sie wescie wszyscy a bedzie dobrze i nie bedziecie mieli czasu na pisanie

tomi

no to wielu ich niebedzie

B.K. przyjaciel

nie robole tylko pracownicy - czytam sobie Panowie to co piszecie tutaj o waszym pracodawcy i tak troche smutek mnie ogarnia niektorzy pracuja w firmie ok 6 lat to sa bardzo dobrzy pracownicy niech oni wypowiedza sie czy wlasciciele chociaz raz ich na czyms oszukali czy za cos nie zaplacili . To wszystko wyzej jest pisane przez ludzi ktorzy malo robia a duzo mowia ale zdajcie sobie sprawe z tego za firma bez was i tak przetrwa przetrwala bardzo trudny czas i w nadchodzacym roku dobrze beda mieli tylko ci ktorzy byli fair wobec prezesa reszta bardzo sie zdziwi - zapytacie skad to wiem ???? bo jestem jedna z blizszych osob dla prezesa i duzo ze mna o tym rozmawia wiec ten rok bedzie szczesliwy ale tylko dla tych ktorzy jako pracownicy rowniez przyczynili sie do tego ze G.B. GORBUD istnieje i bedzie istnial PS PREZES POZDROWIONKA!!!!!!!!!!

b.p.

qqq - 2009-12-30 10:49:31 jaca - 2009-12-22 08:41:58 zwolnic sie to nieproblem .tak czy inaczei ale jakies zasady obowiazują zarówno pracodawce jak i pracownika i niewazne jak jest zatrudniony. pracodawca nie ma obowiazku dawania zadnego karpiowego - pewnie ze niema ale jak to onim swiatczy.zdrugiej strony robole pewnie niezasłużyli

qqq

tynkaz

ta zasady obowiazuja a jak sie napic na budowie to nikt nie pisze ja nie wiem zalosni jestescie godzinowcy poszukajcie sobie lepszej firmy co wam tyle na godzine da za takie partactwo jakie wykonujecie i tak sie dziwie ze tyle z wami wytrzymuja bo ja was opite ryje jush dawno ba bruk wyrabal

elewacyjny

a [usunięte przez moderatora] to co tez tylko chodza i podpieprzaja szefom i licza co do sekundy godziny nawet sie nie da wylac bo [usunięte przez moderatora]juz godziny urywa a wielki [usunięte przez moderatora]chodzi i tylko tu zle tam zle wes to popraw pieszyc to

gorbud to (usunięte przez administratora) [usunięte przez moderatora]i krętacze

jaca

rrr

jak ci niepasuje to sie zwolnij a nie narzekasz

a karpiowe gdzie??? Dał by chociaż wedki to bysmy sobie sami zlowili

tomek j

Ja nie wiem co Sie z wami dzieje bolka jak by im bylo zle to by nie pracowali a z was takie kozaki a nikt Sie przyznac nie chce kto tu pisze a jak cos to nich poszuka lepszych stawek bo ja ostatnio szukalem i naweet mniejszych nie moge znalesc wiec Sie zastanowcoe co tu piszecie bo ja bym chetnie wrucil

tomek j

Ja nie wiem co Sie z wami dzieje bollingera jak by im bylo zle to by nie pracowali a z was takie kozaki a nikt Sie przyznac nie chce kto tu pisze a jak cos to nich poszuka lepszych stawek bo ja ostatnio szukalem i naweet mniejszych nie moge znalesc wiec Sie zastanowcoe co tu piszecie bo ja bym chetnie wrucil

powiązany z gorbudem

ja się dziwie boluśiowi i jego brygadzie bo z tego co wiem i widzialem sa najlepsza ekipą elewacyjną w gorbudzie a siedza w delegacji za grosze a wiem ze nie jeden zaklad budowlany chcialby taka ekipe .......

gg

wstydzic to musi sie on a nie my

Zostaw merytoryczną opinię o Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba?

Zobacz opinie na temat firmy Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gorbud Gipsowe Tynki Maszynowe Kamil Skiba
4.3/5 Na podstawie 244 ocen.
  • Żwirowa -
    66-400 Gorzów Wielkopolski