Zakłady Mięsne "Smolarek"

Milicz

Opinie o Zakłady Mięsne "Smolarek"

Adrian

Cóż przepracowałem w tej firmie 2,5 roku jako kierowca, po śmierci głównego właściciela nowe szefostwo sobie delikatnie mówiąc nie radziło, unikanie przez Michała rozmow z personelem i ciagle pretensje ze strony jego siostry Karoliny sprawiły ze ludzie zaczęli sie zwalniać, gdy dogadałem sie z nowym pracodawca postanowiłem odejść wtedy doszło do sytuacji niebywałej mianowicie z zakładu zostało wysłane pismo z opinia na moj temat, moj nowy niedoszły pracodawca postanowił zrezygnować z moich usług, na koniec jeszcze zostałem oszukany i nie zostały mi wypłacone niewykorzystane dni urlopowe.

Joanna

A na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy firmy obecnie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w Smolarek.

Jurek

Ja to wyciagalem 3.600 zl na miesiac. Ale trzeba bylo czasem w soboty porobic. Bylem kierowca. Mozna bylo sobie czesto podbierac o kielbachy i ropy. Firma git. I jak najdalej od kolegow. Nie spoufalac sie.

Refleksja
@Jurek 20.12.2016 17:19

Jurek tylko niekumaty i bezmozg chwali się podbieraniem czegokolwiek w internecie a co do podwyżek to można próbować lecz z góry jest odmową a 3600 to zarabiales chyba jeżdżąc 16 godzin na dobę plus soboty 4 w miesiacu lub za dobrych czasów na kat c. Także zejdź na ziemię i nie wprowadzaj ludzi w błąd bo piszesz jak potrzepany. Praca dla ludzi odpornych psychicznie jeśli nie umiesz im się postawić jak Cię tyraja zrobią z Ciebie niewolnika

Szukasz pracy?

Jurek

Nie sluchaj bzdur co cholota Ci pisze. Dobra firma Dobre zarobki. Czeste podwyzki. Deputat na kwote 200 zl. Kazdego miesiaca. A cholota chcialaby nic nie robic i kase brac.

posiof

Ciężka sprawa ogólnie @Jan, no ale nie wiem też ile w tym prawdy, bo z tego co słyszałem to raczej nie ma z nimi problemów, pieniądze są na czas, w umowie o pracę masz też zapisane do kiedy mają być wypłaty.

kasia

tam to masakra ja pracowalam to jest wyzysk ludzi a olka kadrowa wielka jak ci nie chce zaplacic to powie ze normy nie wyrobilas a czlowiek zasowal jak kazdy z nich

asia

pracowałam w tym zakładzie jak był ubój kiepsko oceniam tam pracę choć zarobki na czas,Piotr który polował na panienki i Bogusia która się słuchała Maćka i Leona a nie oni jej więc jak miało być dobrze jak pracownicy rządzili rozbiorę, a ty jak tak chwalisz Olę siostrę szefa to musisz być majstrem,na temat Michała i Sylwi nic nie powiem bo oni za mnie nie pracowali

@asia 11.01.2016 23:11

ja nie chwale wcale olke siostre michala tylko Ole wagowa Czytaj dokladnie a potem oceniaj Olka kadrowa to tak jak Michaajlepsza i nal czyste zero a Ola wagowa to najlepszy pracownik w tej zalosnej firmie Az szkoda ze sie tam marnuje

men
@asia 11.01.2016 23:11

Widze że bazujesz na plotkach wyrażając o tych ludziach opinię.To świństwo!

zainteresowany

Chcialbym sie starać tam jako kierowca ale nie wiem czy warto mógłby mi ktos wiecej o tym stanowisku w tej firmie ? I czy wogule warto tam isć ?

@zainteresowany 05.11.2015 13:37

kierowca

Agnieszka tak jest super ale tam zadzi Olka ciotka Michala a oni oboje sa strasznie tepi i zieloni

tp

aty myślisz rze inne rzeżńie tego ńie robią jeszcze gorsze guwno żresz niechce ćie obrzydzac pracowałe w rzeżńi w poznaniu tam śię działo smolar jest okejwyroby ma super

byłam tam

smolar wie co dobre dla wszystkich on już w wieku 30 lat miał 2 firmy i rozwalił gss rzeźnie potem mu wspólników " zabrakło" a że kierownicy na wydawce polędwicę sopocką myją bo jest śliska albo belgijską z koniną czyszczą szczotkami z pleśni to jest ok. O tym chyba smolarek nie wie ani jego odbiorcy!!!

Popiedziska

wszyscy maćie jakieś ale, czeba mieć troszke oleju rzeby tam pracować a niestać jak widły w gnoju/p.marian jest ok nielubi jak ktoś jest ćiemny i nie kuma co do niego śie muwi.lepiej iść po kurońiuwke haha jesteśćie rzałośni są tam pracownicy co pracują kilkanaśćie lat i nie narzekają.a Agńieszka kadrowa jest fajna laską pozdrawiam T.P.

kierowca

z szefem nieda sie porozmawiac bo on jest najmadrzejszy a pozatym boi sie swojej ciotki ktora niezna kompletnie sie na kadrowaniu Niewiem czemu tego zakladu jeszcze nie zamkneli Czysty mobing stosuja poprostu zalosny zaklad

pracuje w tej firmie od początku jakbyś gościu kumał co nie co to Ola była w tej firmie zwykłą wagową a nie żadną kierowniczką, co do Miśka to się nie czepiaj, jak i do Sylwi i Oli. Ten kto żle wypisuje na ich temat to po prostu nierób który patrzy jak po katach się pochować a Sylwia tyle lat tam pracuje że nie da jej się wykiwać i to cię bolało bo pewnie cię szybko rozgryzła.Jestem zadowolony z tej pracy chociaż mogliby więcej płacić

byly kierowca

szkoda mi w tym zakladzie tylko Oli bo to ladna i madra kobieta tylko marnuje sie w tym zalosnym zakladzie Poza Ola niema tam w kierownictwie nikogo madrego a Michal ze swoja ciotka powinni isc do szkoly najpierw i poczytac kodeks pracy Nie polecam nikomu tej firmy bo jest w niej czysty mobing Sylwia i Michal ze swoja ciotka to ludzie nienormalni stosuja czysty mobing Pozdrowienia dla Oli jesli w tym syfie jeszcze pracuje

byly kierowca

Ola nie zawrucila mi w glowie wcale poprostu uwarzam ze szkoda jej w tym zalosnym zakladzie poprostu strasznie sie tam marnuje Ale zawsze praca to praca Jest jedyna tam osoba co sie dobrze na wszystkim zna no i jest normalna w porownaniu do innych jak np ( usunięte przez administratora ) Wielkie kierowniczki a na niczym sie nie znaja szczegolnie Sylwia Takie jest poprostu moje zanie o tym zalosnym zakladzie Michal idz do szkoly i poczytaj regulamin pracy i daj go tez swojej ciotce bo ona jako kadrowa jest zerem

wagowy

tylko w tym zakladzie ola jest normalna z kierownictwa pozatym same nieroby nygusy kadrowa zielona jak but ale to bladynka to niema sie czemu dziwic a jak pracownicy mowia o sylwi to nie napisze bo mam troche kultury dlamnie to dziadostwo malo spotykane w kraju

Pershing

Kazdy narzeka, a i tak stoi w kolejce do Pana Smolara. Ten co pisze o 13 posterunku pierwszy w rzedzie jak kundel z lapami wycignietymi i zwilzonym jezorem. Ale Pan S. sam wybiera kto bedzie dla niego pracowal. Tylko wybrancy. A wiec nie narzekac tylko wloski na zel, umyc zafajdane pazury i na rozmowe kwalifikacyjna. W przod z piesnia na ustach.

xxx

jak tak dobrze to czemu już nie pracujesz???a żniwa to raptem króciutki okres i nik z tych co tam pracowali to pod budką nie stoi no chyba że masz na myśli siebie pracowniku sezonowy

@traktor 22.05.2015 12:28
kolego niejestem złośliwy ale są uniego pracowńicy co pracują kilkanaśćie lat i nienarzekają.tylko tacy ludzie jak ty nygusy.na...

Naucz się lepiej najpierw ortografii "jusz" pisze sie przez "ż" a nie "sz"

traktor
@xxx 03.09.2015 09:35
Naucz się lepiej najpierw ortografii "jusz" pisze sie przez "ż" a nie "sz"...

ale ty jesteś mądry,a u smolarka stałeś jak widły w gnoju i niekumałeś co do ćiebie się mówi takich tempaków niepoczebuje mam do ciebie prace w ochrońie za 3 zyla tam śię nadasz

kierowca sp rolniczego

firma jest ok dla tych co chcą pracować,wypłaty na czas umowy na stałe nie dla nygusów tylko dla rzetelnych.pracowalem w tej firmie i niejest zle są tacy co niepłacą pęsji a smolar płaći i daje paczki rzywnościowe / na temat tej firmy Durńie niewypisujćie bzdur widze rze wolićie kurońia i rzebrańia kasy pod sklepem/co rok jestem na rzniwach ijest ok/poz.T.P

koles

zalosny zaklad nawet smieci pala w koszach a pozniej zakopuja w ziemi zeby nie placic za ich wywoz najgorszy syf jaki widzialem w zyciu powinni dawno zamknac ten zaklad jest poprostu okropny nikomu go nie polecam jeden wielki syf

kierowca

samochody sa bardzo niebezpieczne strach nimi sie po ul poruszac wiekszosc nadaje sie tylko na zlom firma poprostu jest zalosna

kierowca

dziadostwo niez tej ziemi samochody stare jak swiat a jakcos sie zepsuje to trzeba placic nawet jaj samochod sie spalil koledze to mial z tym problemy pisze jeszcze raz straszne dziadostwo nie mowiac juz o kierowniczej kadrze bezczelne nieroby takie jest mojezdanie

haha

to miała byc odp dla pershing

mloda

pracowalam tam nie polecam brak szacunku o wszystko czeba sie prosic a wyplaty marne zasowalam od 6 rana az do 18 a nakoncou powiedzieli ze sa nie zadowoleni a o pracownikach na rozbioze szkoda gadac to mowiac delikatnie cholota i wlazo dypy tu staba gadaja a zachwile kopia dolek zaloje ze wogole tam poszlam do pracy

123 dc

nie warto tam pracowac za te pieniądze to sami niech pracują ,może zaczną doceniac pracownika.niech p.O.N wezmie ruszy tyłek i się wezmie za uczciwą pracę. A po za tym w prezencie kodeks pracy trzeba jej kupic ,bo nie ma pojęcia o niczym.podziwiam tych ludzi co jeszcze tam pracują ,kontrol potrzebna by była zeby zakład przetrzepali.

beznadziejna firma ,(usunięte przez administratora),zero szacunku(usunięte przez administratora)Dużo rządzących a mało pracujących:(((((

xxx

kolego -z psełdonimem roki przyprowadz im więcej takich niedorajd jak ty to będą sie cieszyć widze że masz niską samoocene jaśli ten zkład i bezrobocie to twoje dwie alternatywy i pomysł na życaie to twoja sprawa dobrze że sa ludzie bardziej ambitni w naszych okolicach życze ci tam dozywocia za marną pensyjke widocznie to lubisz :)

Marcel1969

Ci co maja ambicje dają sobie świetnie rade i nie wracają, a firma panoszyć sie mogła kilka lat , na dzien dzisiejszy ledwo jadą:))jakoś mnóstwo ludzi przez te lata odeszło i nie wracają i pod budką z piwami ich nie widać a znam wielu z nich, sami sie zastanawiają jak mogli tam pracować przez tyle lat :)pamiętaj że jak sie nie rozwijasz to sie cofasz niestety to prawda udowodniona, no i kolego jaki pan Wrocławia i Poznania --bzdury JAKICH MAŁO CIEKAWE PRZECIEŻ TERAZ TO PIKUŚ HA HA

haha
@Marcel1969 07.02.2014 19:01

hahahaha:D.... Oglądałeś 13 posterunek? Swojego czasu bardzo śmieszny serial... Ale mniejsza z tym:), Ty i tak nie wiesz do czego zmierzam:). Wiesz dlaczego Twoim zdaniem Smolarek jest dla Ciebie władcą? bo Ty jestes PERSHING a On trzyma Cie na smyczy:D.

PERSHING

Smolarek jest wladca naszego rejonu a ja nie narzekam na prace u ( usunięte przez administratora ) Rygor musi byc, lad i porzadek. Podobno ten mlody przyszedl jeszcze wczorajszy do pracy. Tak bywa jak sie ma w zylach wiecej wody jak krwi. A Na Smolarka nie ma co narzekac, bo polowa z was siedziala by na kuroniu, a co z tym sie wiaze pila pod budkami z piwem i kradla. Pan Smolarek juz sie nie musi rozwijac. To on jest wladca Poznania, Wroclawia itd. Tylko ( usunięte przez administratora ) go przebija ;))

Krzysiek

Witam:) nie polecam... pracowałem 2 lata, licząc czas bez umowy to grubo ponad:). Śmieszna firma:) dostałem auto w opłakanym stanie... a gdy cos odpadło to musiałem za to płacic:P. Gdy wyszła mi pauza i spałem na leśnym parkingu to za 2 dni dostałem wezwanie do biura i musiałem sie spowiadac dlaczego spałem:). Nie wszyscy tam są zli.. Kadrowej wybaczam bo blond:D(wiadomo) Nie wiem czy ona tam jeszcze pracuje:) AAAALE MAAAASAKRA OGÓLNIE:D

poprzednik pewnie ma niewielkie doświadczenie i nuż finansowy jeśli sie tak zachwyca ciekawe ile popracuje :))??? i uwierz pić nie powinno sie w żadnej pracy więc nic mądrego nie odkryłeś :))))))))))))))))))wynagrodzenie to obowiązek każdego pracodawcy a reszta to lepiej nie pisać ale masz prawo mieć swoje zdanie oby taki optymizm pozostał w tobie długo pogadamy za jakiś czas :)

RAFAL KACZAN

MAJA DOBRE WYROBY JEDYNIE NIE TRZEBA PIC SZEF W PORZADKU WYPLATA NA CZAS A ZE TRZEBA GIBAC TO WSZEDZIE

RAFAL

CO CHCECIE DOBRA FIRMA

anonim283

Pensja :). Ha ha żadna łaska i nigdy nie współmierna do wykonywanej pracy, szkoda opisywać i tak koniec nadchodzi:) .....i dobrze. Zakład gdzie wiecznie zmieniają się pracownicy ,to chyba daje do myślenia; powodzenia obecnym ,byłym,i przyszłym :)

Nie polecam tej firmy nikomu. Brak szacunku dla pracownika, są bezwzględni i beszczelni co do konkurencji, osoby odpowiedzialne za firmę swoją osobą nie prezentują niczego pozytywnego.

annn.24

wiem cos na temat smolarka. zero szacunku do ludzi

pracowałem w tej firmie do niedawna i nie polecam, totalny[usunięte przez moderatora] a w dodatku auta nie mają autokaska i każa za wszystko płacić, pani kadrowa na zastępstwie to nawet nie wie ilie 2x2

Wymiatacz

Pracowałem w tej firmie jako kierowca prawie 6 lat, powiem tylko tyle totalny [usunięte przez moderatora] pracownika, nikomu nie polecam w tej firmie pracowac

buziak

nie jestem pewna bo pracuje nie długo ale chyba chodzi tu o( usunięte przez administratora )

Zgadzam się z Tobą( usunięte przez administratora )o nie znam

PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE JEDYNYMI KIEROWNIKAMI KTÓRZY COS KUMAJĄ TO ( usunięte przez administratora )CO PRAWDA BUZIE MAJA DUZE ALE NIGDY NIESŁUSZNIE NA NIKOGO NIE KRZYCZA

ufo

macie rację do wszystkiego te kobiety wszystkie pracuące na tych stanowiskach nie mają poęcia o kierowaniu pracownikiem .. Zero szkoleń menadżerskich i żadnego obycia w sprzedaży to cód że jeszcze istnieją choć nie wróżę im za wiele z takim podejściem do pracowników :P

anonim 2

Byłem pracownikiem tej firmy i wypowiedź na temat kadrowej to chyba nie jest ta( usunięte przez administratora ) co była poprzednio, ponieważ obecnie Pani w kadrach jest miła i uprzejma.

dodatek 123

A co się dziwić tam na krzesłach ( usunięte przez administratora )możne niewiedziec co tam się dzieje jak oni ( usunięte przez administratora ) Ciekawe ile oni zarabiają?

Zostaw opinię o Zakłady Mięsne "Smolarek" - Milicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięsne "Smolarek"