Opinie o Firma Kręglewscy Sp. z o.o. w Ponin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Firma Kręglewscy Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Kręglewscy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Kręglewscy Sp. z o.o. w Ponin

Ponawiam pytanie na temat stanowiska biurowego w firmie, rzadko kto zagląda tu w ogóle z pracowników. Jest ktoś w stanie powiedzieć jak przynajmniej z zarobkami? Czytałam w wątku o minimalnej ale dotyczyło to raczej stanowisk fizycznych. A biurowe? Atmosfera obecnie jak się prezentuje, zespół zgrany?

Kandydatka Nowy wpis

Stanowisko pracownik biurowy. Jakieś uwagi? Jak atmosfera?

Martyna Nowy wpis

Dzień dobry jestem zainteresowana pracą u was mogła bym prosić o katakt

Firma nie jest godna polecenia. Praca raczej po znajomości, połowa zakładu jak nie więcej to sąsiedzi, krewni, małżonkowie itp. reszta to ukraina w związku z tym niestety pracownik, który nie należy do grona ulubieńców i rodzinki jest skazany na niegodne traktowanie- wyzysk na całego np. osoby z "grona" mogą stać i patrzeć jak sprzątasz i nikt nie raczy dać im reprymendy- nie licz na pomoc brygadzisty, bo on nic tu nie wskóra, a do majstra to już w ogóle nie idź bo "pracownicy go nie interesują"- tak przynajmniej mówił. Jak chodzi o kasę szału nie ma, minimalna krajowa. Praca sama w sobie bardzo męcząca, duże kawałki mięsa (niektóre w granicach 20/30 kg jak to przy wołowinie). Majster wyjątkowo chamski dla pracowników. Jak ma zły dzień i trafi na ciebie to pozamiatane. Kiedy tylko może da ci znać, że jesteś nikim i w każdej chwili może cię zwolnić- co z resztą chętnie czyni, bo myśli chyba, że może przebierać w pracownikach. Nie myśl, że ktoś z góry będzie do ciebie mówił "dzień dobry" i "do widzenia" bo przecież nikt nie zniży się do twojego poziomu- robotnika... Koleżanki nieszczere, nie pomocne, na początku zbierają "zwiad", który służy później jako baza do plotek. Robią wszystko żebyś nie chciał pracować, żebyś się zwolnił, utrudniają pracę na wszelakie sposoby, co chwila pytają cię "czy coś cię boli?", "Czy jesteś zmęczona?", "Czy podoba ci się praca?", "Czy chcesz się zwolnić?"- nie myśl, że to z troski o twoje samopoczucie, to wypytki żeby znowu móc o tobie plotkować. Większość pracowników codziennie mówi, że się zwolnią, ale nie myśl że to prawda. Oni sprawdzają co na to powiesz i przekażą news dalej. Co jeszcze można dodać to fakt, że ulubieńcy mogą wychodzić wcześniej z pracy. Praca niby od 6-14, rzeźnicy mają być w pracy ok 5:30 i pracują tak długo jak majster nie zakończy pracy- może to być 14, a równie dobrze 14:30. Osoby zatrudnione jako pakowacze powinny być na stanowisku ok 5:40 i kończą nie o 14 tylko około 16 (bo muszą sprzątać po rzeźniach i po sobie). Czasami praca kończy się wyjątkowo wcześnie np. kiedy nie ma zamówień, albo nie ma towaru, ale raczej jest to rzadki przypadek licz raczej na ostry zapierdol do 16. Jak chodzi o przerwy to jest jedna o godzinie 9:20. Myślę, że to wyjątkowo merytoryczna wypowiedź.

Odpowiedź Nowy wpis
@Gość

Ktoś kto składa CV, do zakładu mięsnego tym bardziej z WOŁOWINĄ powinien się liczyć z tym że to nie jest mała waga ;) Majster też człowiek może mieć lepszy i gorszy humor pomyśl lepiej czy ty zawsze miałeś/aś cudowny humor. Jeśli masz wiedzę taka jak majster, brygadzista czy szefostwo polecam serdecznie otworzyć swoją firmę ;) "Ulubieńcy mogą wychodzić wcześniej z pracy", sądzę że gdybyś miał/miała pilna sprawę do załatwienia to również by pozwolili szybciej wyjść, ale po co kogokolwiek o coś poprosić skoro można później w internecie opisać "przecież nikt się nie dowie kto to napisał".... Sprawa prosta źle się czujesz fizycznie lub psychicznie zgłaszasz się do lekarza który wystawia Tobie L4, przecież to takie proste :) Dziwne by było gdyby nikt nie posprzątał hali, która jest w kawałkach mięsa. Chciałbyś/Chciałabyś przyjść na następny dzień do pracy gdzie są resztki po wczorajszej pracy? Wtedy byś narzekała/narzekał na smród... W każdej pracy jest tak że jest więcej zamówień a na następny dzień czy tydzień jest mniej, nikt na to nie ma wpływu. Źle że późno skończysz, źle że za szybko pozostaje tylko się dzień na bezrobociu ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Kręglewscy Sp. z o.o. - Ponin

• Jak się pracuje w Firma Kręglewscy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Kręglewscy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Kręglewscy Sp. z o.o.?

Firma Kręglewscy Sp. z o.o.