rekup oil

Koszalin

Opinie o rekup oil

paweł

mój znajomy pracuje i sobie chwali ,więc chyba ok

liber

Witam Was . Mój znajomy pracuję już tutaj od kilku lat. Praca jest rzeczywiście ciężka jednak nie można powiedzieć , że jakoś specjalnie ponad siły . We wcześniejszych firmach podobno trafiał dużo gorzej.

szybki

Zarobki są do przeżycia, nie wiadomo tylko jak długo pociągną. Poza tym to rozwoju tam się nie spodziewaj, jeżeli będziesz bystrzejszy od zarządu - a o to nietrudno to tym bardziej nie popracujesz.

szybki

Krótko mówiąc szkoda czasu. Ludzie z zarządu chowają twarz przed zwodzonymi kontrahentami, Pani [usunięte przez moderatora], szefowa nie ma pojęcia o mechanizmach rynkowych nie mówiąc o gospodarowaniu odpadami, całość na równi pochyłej, do całkowitego dna już niewiele brakuje, rozłożyli połowę rynku i siebie przy okazji. Życzę bezbolesnego upadku, plany ratunkowe chyba niewiele dały.

bruno

Zniszczyć takie firmy-przychodzą z zachodu,mydlą nam oczy,wykorzystują i sie zawijają-kiedy my Polacy przestaniemy się zwalczać nawzajem dla dobra koncernów zachodnich????

to są dopiero obiecywacze.

Zostaw opinię o rekup oil - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie rekup oil