Italmarco sp. z o.o

Skawina

Opinie o Italmarco sp. z o.o

ala

Ja zastaanwiam sie jakie warunki oraz atmosfera panuje na produkcji, Wiem,że firma istnieje od 1991 roku, posiadaja duze doswiadczenie w kierowaniu firmą i branża technologi spożywczych. Mają w ofercie maszyny i do miesa i pieczenia

technik

nie ma socjala, najlepiej traktowac te firme jako kolejna noge.

zainteresowany

A czy wypłata jest w terminie? jak często w miesiącu bywają długie wyjazdy? czy wyjazdy są jakoś zaplanowane, czy informacja o nich jest "na wczoraj"?

Szukasz pracy?

tachnik 3

zdecydowanie odradzam !!!!!!!! ostatnie miejsce w którym chciałbym pracować. To co panuje w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie.!!!Ludzie pracujący tam to najgorsza zbieramina!!!!! a wpis itm to pewnie jeden z nich.

Technik

Potwierdzam opinie \'Anonima\" JEST ŹLE\'

Itm

Czy aby anomim nie jest sfrustrowany swoją niekompetencją?

Stanowczo odradzam pracę w italmarco. Firma poza nielicznymi pracownikami na etacie opiera się w głównej mierze na firmach zewnętrzynch. "własna działalnośc gospodarcza" Zakładając taką firmę będziesz zdany na łaskę i niełaskę zleceniodawcy a kasę związaną z prowadzeniem firmy będziesz płacił co miesiąc. Nie bądz zdziwiony jezeli będziesz zatrudniony w danym rejonie Polski jak dostaniesz zlecenie wyjazdu na drugi koniec polski.Możesz nie widzieć rodziny przez pare tygodni a praca 12godz na dzień.Pracując na etacie w tej firmie wiedz że panuje tu wyjątkowy haos i brak kompetencji.Narzędzia kup sobie od razu bo nie będziesz miał czym robić a będą od Ciebie wymagać SUPER wykonania. Kup sobie też MP3 bo nie będziesz miał w tej firmie z kim pogadać. UWAZAJ bo nie brakuje tu ludzi typu:" uprzejmie donoszę że:....." Mam wrażenie że każdy buduje tu swoją pozycję właśnie na takim zachowaniu.Więc musisz uważać co robisz i co mówisz i to na każdym kroku. Możesz dzielić się swoją wiedzą chetnie słuchają ale ty nic nie spodziewaj się w zamian od nikogo nic się nie dowiesz.a wymagania będą rosły.Ogólnie atmosfera w firmie italmarco jest nieciekawa, każdy gra do swojej bramki w ogóle nie ma zespołu ani pracy zespołowej. Może kiedyś się coś zmieni ale na dziś dzien nie polecam tej firmy. Chyba że chcesz się stresować codziennie i masz mocnego nerwa to POWODZENIA

Zostaw opinię o Italmarco sp. z o.o - Skawina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Italmarco sp. z o.o