Opinie o F.H. Active w Kielce Węgrzce Wielkie 632

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie F.H. Active. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w F.H. Active o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H. Active w Kielce Węgrzce Wielkie 632

były dzienny

pracowałem 4 lata - nie wiem gdzie pracowali Ci co się negatywnie wypowiadają ale to gruba przesada. Jak ktoś zarabiał 6,5 to się nie dziwie że go wywalili, system premiowy jest tak skonstruowany, że kompletny imbecyl nie powinien zarobić mniej niż 7,5 -> wystarczy podawać klientom towar z magazynu. Ja nigdy poniżej 9 nie zszedłem A co do Szefostwa, 4 lata i nikogo na oczy nie widziałem po za moim regionalnym Polecam każdemu kto lubi sprzedawać i chce pracować

była pracownica

również nie polecam, szefostwo- masakra, możesz żyły z siebie wypruwać, a i tak dostaniesz [usunięte przez moderatora]... jedyne co dobrze wspominam to ludzi z którymi pracowałam

allllllla

Bylam pracownikiem tej firmy przez kilka dobrych lat i nie polecam prace na dłuzej.Jeśli ktoś jest studentem to zawsze mozna sobie cos dorobic, (usunięte przez administratora). Ogólnie polityka tej firmy prehistoryczna, nie stawiają na dobry marketing tylko uważają, że samo ma sie sprzedać. Jeśli chodzi o pracowników to musisz cały czas cos robic nawet jak nie ma klientów na sklepie, zeby udawac stuczny tłum to klient wtedy wejdzie, smiech kto decysujac sie na wejscie do sklepu bierze pod uwage co robi sprzedawca, chyba ludzie ida szukac konkretnego produktu. Pomysły szefowej tej firmy absurdalne !!!! (usunięte przez administratora)

WSPÓŁPRACOWNIK

No ja sie nie dziwie D.M. ze Cie zwolnili skoro 10% ceny nie potrafias obliczyc, a jak ogarnelas przecinki to muke straszna mialas z 15%. I tak sie dlugo utrzymalas jako zastepca kierownika, gratulacje. Do pracy przychodzi sie pracowac - czasami mega ciezko a nie bujac w oblokach. Prace polecam, a firma stawia na mlodych - na czym jak widac po komentarzach nie zawsze dobrze wychodzi.

minius02
@WSPÓŁPRACOWNIK

ha ha ha, za to ty umiałaś wszystko

minius02
@WSPÓŁPRACOWNIK

z tymi przecinkami to jeszcze mam problem, nauczysz mnie? Tak to prawda bujałam w obłokach ale to nie Twoja sprawa dlaczego! Chcesz ciężko pracować to pracuj proszę bardzo tylko pomódl się do tego z góry żebyś w wieku 30 paru lat nie siedziała na wózku poskładana przez udar ze zwyrodnieniem stawów problemami z kręgosłupem i paroma niedowładami. Pozdrawiam wszystko wiedzącego WSPÓŁPRACOWNIKA.

Sprzedawca

Rozmowa 20 min. na zapleczu z kierownikiem sklepu.

Pytania o rodzinę (co robi mama, tata..), doświadczenie oraz ile chciałbym zarabiać.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Pracowałam, a odeszłam bo skończyłam studia. Miło wspominam i polecam wszytkim którzy chcą sobie dorobić. Ci co narzekają, niech sobie otworzą włsaną działalność - ciekawe czy będą tolerować takich lenii jakimi sami są .... heh

sowa

Firma sportowa, a nawet nie ma żadnych dodatkowych korzyści jak karta multisport itd... zarobki słabe jak na takie warunki

Jakiś czas pracowałam w firmie Active i zdążyłam zauważyć jak firma traktuje pracowników...Zgadzam się w 100% z moją przedmówczynią,(usunięte przez administratora).Dlatego wszystkim odradzam współpracy z firmą Active.

Novy26

Jedyny plus pracy w tej firmie to dość przyzwoite zarobki. Reszta pozostawia wiele do życzenia. (usunięte przez administratora). Jednak skutki takiego zarządzania prędzej czy później wyjdą.

hdadh

i jeszcze wam powiem, że skoro tylu z was się niczego nie nauczyło, to oznacza że jesteście kompletnymi [usunięte przez moderatora]!!!

coldplay

A ja wam powiem [usunięte przez moderatora], że pracowałam tam długo, ale sporo zajęć miałam na uczelni więc zrezygnowałam. A teraz chce wrócić, bo świetnie wspominam ten czas, wiele się nauczyłam, poznałam niesamowitych ludzi i tęsknie za tym! Jak w każdej pracy, pracodawca wymaga od ciebie wiele, ale zawsze tak będzie jaka by to nie była praca czy stanowisko! Taka praca dla studentów to szansa. Chyba nie znacie życia...

dominika

Ja też tam pracowałam jako za-ce kierownika i niczego się nie nauczyłam, może dlatego że pracowałam za krótko bo niespełna 3 miesiące, po czym zostałam zwolniona z dnia na dzień (jeszcze za buty musiałam zapłacić których nie chciałam). Podobno się nie sprawdziłam no cóż....bywa. Z początku było mi bardzo ciężko pogodzić się z tym. Długo nie mogłam znaleźć pracy dla siebie. A teraz w lutym minie rok jak pracuje w administracji i jestem zadowolona. Fajnie że nie mam już nic wspólnego z tą firmą a będąc w galerii sklepy activu omijam szerokim łukiem. DM

juśka

Pracuję 5 msc i polecam! Fajna wypłata i atmosfera... firma ma trochę starodawne zasady i szefostwo takie sobie ale kierownik w naszym sklepie jest świetny i atmosfera też. grafik można sobie dopasować - praca dla pracujących nie dla leniuchów

I. G. Radom

Ja również pracowałam w firmie Active, byłam kierownikiem ponad rok czasu i nie uważam tego czasu za czas stracony. Pomimo tego że wcale nie było lekko, wiele się w tej firmie nauczyłam, co zostało docenione przez moich kolejnych pracodawców. Uważam że praca w firmie Active to praca pełna wyzwań, więc jeśli ktoś szuka pracy żeby przesiedzieć przez 8 godzin i iśc do domu to nie jest praca dla niego, dlatego jestem przekonana że takie właśnie osoby są z tej pracy niezadowolone i wypisują pierdoły żeby sie tylko czepić. Duży wpływ na atmosferę pracy mają również nasi współpracownicy i przełożeni. Zespoły w sklepach tworzymy sami więc atmosferę w nich również, tak więc nie możemy obwiniać firmy za to że z kimś sie nie dogadujemy, wszędzie tak może własnie być, natomiast nasi przełożeni sa po to żeby czasem nas kopnąć w tyłek czy nam się to podoba czy nie. Osobiście uważam że mnie sugestie ze strony moich przełożonych bardzo mi pomogły dlatego dziękuje p. Łukaszowi oraz p. Jarkowi. Ich wskazówki bardzo pomogły mi w pracy na tym stanowisku a współprace z nimi i całą firma uważam za bardzo owocną. Podsumowując dostałam od firmy dużą szanse, uważam że wykorzystałam ją do maksimum, firma bardzo dobra, godna polecenia ( jśli chce sie pracować) owszem zdarzają się niedociągnięcia organizacyjne ( ale gdzie ich nie ma ). Dlatego dziekuje wszystkim za współprace, \\\"mojemu\\\" zespołowi szczególnie ( Utrzymać mi wskaźniki na takim poziomie jakim były!!!! ;) no!! ;) Jarkowi i Łukaszowi, Uli i wszystkim pracującym w tej firmie Active. Pozdrawiam serdecznie, I.G Radom

misia

Miałam przyjemność popracować zaledwie tydzień i już mogę stwierdzić z pełnym przekonaniem, że nie polecam. Jestem studentką zaoczną - byłam na 2 rozmowach kwalifikacyjnych, jak najbardziej pasowało im to, że jestem studentką, moje kwalifikacje też im odpowiadały. Pracowałam przed otwarciem nowego sklepu, czyli po 14 godzin dziennie od 7 rano, praca fizyczna - skręcanie mebli, manekinów, odkurzanie, wieszanie towaru, czyszczenie witryn etc. Sklep został otwarty, jeszcze praktycznie nie miałam okazji sprawdzić się jako sprzedawca kiedy zostałam zwolniona, bo \"jednak nie chcą zaocznych\". Poczułam się po prostu wykorzystana, jako siła robocza, bo mało czasu do otwarcia sklepu a brakowało rąk do pracy. Żałuję straconego czasu, bo odmówiłam pracy w innych firmach, nastawiając się na Active i angażując od samego początku. Dodam, że nie podobał mi się kontakt z kierownictwem i brak organizacji - raz dzwoniła jedna osoba, raz druga, ciągle zmieniały się terminy spotkań, co osoba to wydawała mi inne polecenia. Mam tylko nadzieję, że nie będzie problemów z zapłatą za przepracowane godziny.

Fuegusik - 2011-09-29 19:29:05 Pracowałem dla tej firmy bardzo długo. I przeszedłem wszystkie szczeble \ mam dokładnie takie same odczucia co kolega:)pozdrawiam serdecznie biednych sprzedawców i zestresowanych kierowników activu;).Była kierowniczka

aaaaa

jezeli masz umowe-zlecenie to mozesz odejsc w kazdej chwili.

na szczęście juz tam nie pracuję i dobrze mi z tym - 2011-07-05 10:05:57anonim - 2011-06-30 23:03:52Ja za to uważam ze ta dyskusja do niczego nie prowadzi i proponuje ja zakończyć. Wszyscy popełniamy błędy naważniejsze jest to żeby umieć się do nich przyznać, a wyciaganie ich na forum internetowym, jest zenujace i dlatego ja tutaj nikomu jego blędów wytykać nie bede:) Po co roztrząsać coś czego juz sie nie zmieni. Jednocześnie dziekuje ze ktos sie za mna wstawił :) Jesteście super drużyna:) Pozdrawiam was wszystkich Wasza ulubiona(usunięte przez administratora)To miały być wypowiedzi o pracodawcach a wy najeżdżacie na siebie- to bardzo smutne. Jak w takim razie wyglądają wasze zespoły w sklepach?Ja mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że miałam wspaniały zespół, ale to była tylko nasza zasługa, że dobrze nam się pracowało, bo niestety firma Active nie należy do najlepszych.Pozdrawiam wszystkich pracujących ciężko sprzedawców i kierowników;)Tak opinie o pracodawcach ale i o kierownikach też są ważne to oni budują atmosferę a kto by chciał pracować(usunięte przez administratora)

na szczęście juz tam nie pracuję i dobrze mi z tym

anonim - 2011-06-30 23:03:52Ja za to uważam ze ta dyskusja do niczego nie prowadzi i proponuje ja zakończyć. Wszyscy popełniamy błędy naważniejsze jest to żeby umieć się do nich przyznać, a wyciaganie ich na forum internetowym, jest zenujace i dlatego ja tutaj nikomu jego blędów wytykać nie bede:) Po co roztrząsać coś czego juz sie nie zmieni. Jednocześnie dziekuje ze ktos sie za mna wstawił :) Jesteście super drużyna:) Pozdrawiam was wszystkich (usunięte przez administratora)

Typowa praca sezonowa(wakacyjna). Zarobki OK, ale wiadomo- chcesz zarobić, to musisz się narobić- nie ma nic za darmo ;) Do wynagrodzenia podstawowego dużo premii (jeśli ma się szczęście i trafi na dobrze prosperujący sklep, to przy 1(usunięte przez administratora) Pozdrawiam wszystkich byłych, obecnych i przyszłych pracowników!

Ja za to uważam ze ta dyskusja do niczego nie prowadzi i proponuje ja zakończyć. Wszyscy popełniamy błędy naważniejsze jest to żeby umieć się do nich przyznać, a wyciaganie ich na forum internetowym, jest zenujace i dlatego ja tutaj nikomu jego blędów wytykać nie bede:) Po co roztrząsać coś czego juz sie nie zmieni. Jednocześnie dziekuje ze ktos sie za mna wstawił :) Jesteście super drużyna:) Pozdrawiam was wszystkich Wasza (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o F.H. Active - Kielce

• Jak się pracuje w F.H. Active?

Zobacz opinie na temat firmy F.H. Active tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F.H. Active?

Kandydaci do pracy w F.H. Active napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F.H. Active