Lisec Polska

Opinie o Lisec Polska

ex

duza rotacja pracownikow wynikajaca ze zlej atmosfery. Nie polecam.

Nick
@anonymous 07.02.2018 13:35

Rotacja w serwisie jest ogromna. Atmosfera fatalna, organizacja pracy beznadziejna, kierownictwo nie ma pojęcia o zarządzaniu zespołem. Jak nie narobisz godzin to nie zarobisz. Starsi serwisanci nie chcą się dzielić wiedzą wszystko ukrywają to o Tobie Grzesiek. wszystkiego musisz się domyslac. Częsta praktyka było że dopiero w niedzielę się dowiadywales gdzie spędzisz cały tydzień. W biurze sytuacja podobna po zmianie siedziby odeszło 90% pracowników. Z całego serca nie polecam. Ale praca w serwisie ma też swoje plusy można się poobracac wśród nowości z dziedziny automatyki.

Qwerty
@Nick 08.02.2018 15:45

Do tej pory tylko w serwisie byla rotacja, czasem jakis dziwak przychodził nowy ale szybko znikał. Widze, ze szef- mistrz zarządzania idzie na calosc i juz nawet biuro sie sypie. Brawo! To kto zostal ze starej ekipy? Pracujesz tam czy juz odszedłeś?

Janusz

Proszę o opinie pracy w serwisie

Nick
@Janusz 04.02.2018 10:50

Wymagają nie wiadomo czego a placic chca jak na stazu

Zostaw opinię o Lisec Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lisec Polska