Lisec Polska

Opinie o Lisec Polska

Każdymi doświadczeniami z Lisec Polska możecie podzielić się z innymi użytkownikami na forum. Ktoś chętny?

Pomocna 2

Atmosfera beznadziejna ,Stara ekipa w porządku tylko szkoda że co niektorzy odeszli .Sypie się wszystko przez prezesa człowieka bez skrupułów .nie polecam.

ex

duza rotacja pracownikow wynikajaca ze zlej atmosfery. Nie polecam.

@ex 24.01.2018 15:56

Potwierdzam i nie polecam.

ciekawy
@Nick 26.01.2018 18:15

Cos wiecej? Ciagle ogloszenia daja.

anonymous
@ciekawy 28.01.2018 20:16

Dodają bo niewiele osob wytrzymuje ta chora atmosfere i kto normalny ten ucieka. Zostają tylko starzy wyjadacze albo ci ktorzy maja wyrąbane na zamordyzm.

@anonymous 07.02.2018 13:35

Rotacja w serwisie jest ogromna. Atmosfera fatalna, organizacja pracy beznadziejna, kierownictwo nie ma pojęcia o zarządzaniu zespołem. Jak nie narobisz godzin to nie zarobisz. Starsi serwisanci nie chcą się dzielić wiedzą wszystko ukrywają to o Tobie Grzesiek. wszystkiego musisz się domyslac. Częsta praktyka było że dopiero w niedzielę się dowiadywales gdzie spędzisz cały tydzień. W biurze sytuacja podobna po zmianie siedziby odeszło 90% pracowników. Z całego serca nie polecam. Ale praca w serwisie ma też swoje plusy można się poobracac wśród nowości z dziedziny automatyki.

Qwerty
@Nick 08.02.2018 15:45

Do tej pory tylko w serwisie byla rotacja, czasem jakis dziwak przychodził nowy ale szybko znikał. Widze, ze szef- mistrz zarządzania idzie na calosc i juz nawet biuro sie sypie. Brawo! To kto zostal ze starej ekipy? Pracujesz tam czy juz odszedłeś?

Janusz

Proszę o opinie pracy w serwisie

@Janusz 04.02.2018 10:50

Wymagają nie wiadomo czego a placic chca jak na stazu

Zostaw opinię o Lisec Polska - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lisec Polska