Staff Storm Ltd.

Cambridge

Opinie o Staff Storm Ltd.

jane

siema wie ktoś może czy oni działają dalej na polskim rynku? Bo ani ofert pracy ani strony internetowe

pracus

zgadzam sie z opiniami. byłem zatrudniony przez staff storm w anglo, ktore upadło. Agencja Staff storm to porazka

spawacz

Robota w smrodzie i oparach nawet wentylacji nie ma. Do kibla kolejka bo sto ludzi musi sie odlac. 80 godzin musisz robic. Agencja Staf Storm obiecala mi kontrakt jak sie wykaze to robilem 80 gdzin na tydzien i wylecialem razem z innymi. Wyszlem na idiote przed rodzina.

zrobiony w jajo

wszystko to prawda, pracowałem ponad norme i nic z tego nie mam i znowu jestem bez pracy. nazwa SS pasuje do [usunięte przez moderatora]

byly pracownik z Anglo ERI

Nie polecam ani Anglo ERI ani agencji Satff Storm. Ja sam odszedlem po kilku tygodniach, na szczescie mowie po angielsku. SS to agencja na telefon. LOL

Pracownik z metalu

Zaczalem prace na nocki w anglo eri na poczatku pazdziernika przez ta agencje i moge powiedziec ze takiego [usunięte przez moderatora] nie widzialem na oczy nigdzie. Zmuszaja do pracy po godzinach i tez wylecialem po miesiacu. [usunięte przez moderatora] tam rzadzi z polskimi wajzerami a ta pani [usunięte przez moderatora] z agencji SS tak tanczy jak jej zagraja. Pani [usunięte przez moderatora] czekamy na odcinki z godzinami za pazdziernik.

Zwolniony po miesiacu

Zostalem sciagniety z Polski przez Staff Storm a konkretnie [usunięte przez moderatora] Obiecala mi prace w zawodzie stolarza na rok. Pracowlismy z kumplami w Anglo eri po 80 godzin za 6.50 na godzine i po miesiacu z dnia na dzien nas wszytkich zwolnili. Agencja Staffstorm obiecuje zlote gory a praca jest jak w obozie pracy.Taka jest prawda o tej ofercie pracy 10 kolegow moze potwierdzic.

Zostaw opinię o Staff Storm Ltd. - Cambridge

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Staff Storm Ltd.