GASTRONORD

Wejherowo

GASTRONORD

Opinie o GASTRONORD

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w GASTRONORD? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

olga

szko że nie ma tutaj jeszcze żadnego komentarza od tak dawna. ta firma ze swoją ofertą wszelkiego rodzaju placówek żywienia zbiorowego powinna tu mieć większy fejm

Jastrzębia Góra

Konkretna firma, dziękuję zwłaszcza panu Krzysiowi za dobrą poradę i zaoszczędzone pieniążki :) Pozdraqwiam serdecznie, klientka z Jastzębiej:)

Dobra, miła i bardzo kompetentna obsługa:) Pozdrawiam i dziękuję, Jastrzębia Góra:)

Zostaw opinię o GASTRONORD - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GASTRONORD