counter
3 27 18 5 1
Zofia Nowy wpis

Na stronie Market Side nie widzę żadnych informacji o rekrutacjach. Może wiecie, czy mają jakieś oferty pracy? Interesują mnie wszystkie, bez względu na dział. Dzięki.

Bartosz Nowy wpis

Firma działa od 2006 roku ,więc ma spore doświadczenie w branży. Pracownicy dobrze oceniają firmę pod kontem pracodawców.

Marina Nowy wpis

Mam pytanie czy ta firma jeszcze w ogóle istnieje?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 236 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Market Side Sp. z o.o.?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Anna

Czy firma wciąż obcina premie? Czy można liczyć na stałą posadę? Jak obecnie wygląda sytuacja?

Tamara

Każda firma musi oszczędzać żeby zarobić na wszystkie koszty a nikt nie będzie rozdawał pieniędzy bez powodu.

TakNie2
Mario
@Tamara

Zatrudniając pracownika to jemu się płaci. Bez powodu to teraz rzad rozdaje. A to różnica.

taki Piotruś

Odradzam, prezes wykorzystuje pracowników a potem ich wyrzuca. Często straszy prawnikiem. Zatrudnienie na umowę śmieciową. W najlepszym wypadku na najniższą krajowa. Prezes humorzasty, często wybucha, wie najlepiej wszystko. Podczas wypłaty ma się wrażenie jakby się dostawało coś co się nie należy. Tacy ludzie nie powinni mieć nigdy firmy a już napewno nie powinni mieć swoich pracowników. Żenujacy osobnik.

Tak3Nie
sobowtór
@taki Piotruś

Dziękuje za te informację. Tylko potwierdza to, czego doświadczam. Prezes......... porażka, oszczędny do bólu, tak, że az smieszny. Ludzie się z niego śmieją, że jakby mógł to by zjadł ... no wiadomo co.

Tak3Nie
Ona
@sobowtór

Oszczędność jest w dzisiejszych czasach zaletą. Oszczędność na pracownikach niestety częsta wada w dzisiejszych czasach. Nie zapłaci Tobie zostanie dla niego.

Tak2Nie
Ona

Zajście w ciążę w tej firmie równa się ze zwolnieniem. Słabe to.

TakNie

Jakim pracodawcą jest Market Side Sp.z o.o.? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Hobbit

Byłam niedawno na rozmowie o prace, ciekawe warunki, kameralne miejsce, otrzymałam jednak informacje od prezesa ze niestety chce przyjąć inna osobę, OK jestem w stanie zrozumieć, ale ku mojemu oburzeniu, tego samego dnia gdy mi to powiedział dodali identyczne ogłoszenie o prace!!!! Odnoszę wrażenie ze firma pogrywa z ludzmi szukającymi na poważnie pracy

adka

przeciez to noramalne i ludzie sprawy, nie wiem dlaczego tak negatywnie ktos reaguje na takie informacje bo musi nagle placici pracowkowi ktorego nie ma w pracy> troche to dziwne wszystko taka jest ustawa

Chris

Szkoda, że nie wypowiadają się tutaj kobiety co pracując w tej firmie zaszły w ciąże ;-(

Ela B.

Pracowałam kiedyś w tej firmie dorywczo. Miła atmosfera i świetni ludzie ze mną pracowali. Z szefem nie miałam zbytnio styczności.

taki Piotruś

Ja nie pracowałem w tej firmie ale znam osobę w niej pracującą. A co do żalów, to z tego co widzę nikt kto tam pracował ich w internecie nie wylewa. Znajoma ma super pracę i nie ma czasu chyba zawracać sobie głowę tą firmą.

szef

@taki Piotuś, drogi kolego, pracowałeś w tej firmie przez kilka lat, jak najbardziej na umowie o pracę, z pensją w powyżej średniej krajowej, a nie "najniższą". Jeśli było tak źle, to przez tyle czasu spokojnie mogłeś się rozstać. Wypłaty "od zawsze" były robione w formie przelewów elektronicznych, nie wiem gdzie tu miejsce na wrażenia? Jeśli prowadzenie firmy wg ciebie wymaga płacenia mandatów za pracownika, tolerowania wulgarnych wyzwisk czy tego, jak namawiałeś kogoś do robienia 'na złość' pracodawcy, to faktycznie nie spełniam takich kryteriów. W pozostałych sprawach radzę sobie dobrze. Pozdrawiam i życzę więcej pogody ducha, zamiast wylewania swoich żalów w internecie.

Tak4Nie4

Zostaw opinię o Market Side Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Market Side Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Komisji Edukacji Narodowej 88 lok. 49