Market Side Sp. z o.o.

Adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 88 lok. 49, 02-777 Warszawa

NIP: 7123011157 KRS: 0000259317

Market Side Sp. z o.o.

Opinie o Market Side Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Tamara
 Opinia

Każda firma musi oszczędzać żeby zarobić na wszystkie koszty a nikt nie będzie rozdawał pieniędzy bez powodu.

Mario
@Tamara 13.05.2019 18:25

Zatrudniając pracownika to jemu się płaci. Bez powodu to teraz rzad rozdaje. A to różnica.

taki Piotruś
 Opinia

Odradzam, prezes wykorzystuje pracowników a potem ich wyrzuca. Często straszy prawnikiem. Zatrudnienie na umowę śmieciową. W najlepszym wypadku na najniższą krajowa. Prezes humorzasty, często wybucha, wie najlepiej wszystko. Podczas wypłaty ma się wrażenie jakby się dostawało coś co się nie należy. Tacy ludzie nie powinni mieć nigdy firmy a już napewno nie powinni mieć swoich pracowników. Żenujacy osobnik.

Tak1Nie
sobowtór
@taki Piotruś 10.02.2015 11:43

Dziękuje za te informację. Tylko potwierdza to, czego doświadczam. Prezes......... porażka, oszczędny do bólu, tak, że az smieszny. Ludzie się z niego śmieją, że jakby mógł to by zjadł ... no wiadomo co.

Ona
@sobowtór 18.04.2016 16:26

Oszczędność jest w dzisiejszych czasach zaletą. Oszczędność na pracownikach niestety częsta wada w dzisiejszych czasach. Nie zapłaci Tobie zostanie dla niego.

Ona
 Opinia

Zajście w ciążę w tej firmie równa się ze zwolnieniem. Słabe to.

Opinia

Jakim pracodawcą jest Market Side Sp.z o.o.? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Hobbit
 Opinia

Byłam niedawno na rozmowie o prace, ciekawe warunki, kameralne miejsce, otrzymałam jednak informacje od prezesa ze niestety chce przyjąć inna osobę, OK jestem w stanie zrozumieć, ale ku mojemu oburzeniu, tego samego dnia gdy mi to powiedział dodali identyczne ogłoszenie o prace!!!! Odnoszę wrażenie ze firma pogrywa z ludzmi szukającymi na poważnie pracy

adka
 Opinia

przeciez to noramalne i ludzie sprawy, nie wiem dlaczego tak negatywnie ktos reaguje na takie informacje bo musi nagle placici pracowkowi ktorego nie ma w pracy> troche to dziwne wszystko taka jest ustawa

Chris
 Opinia

Szkoda, że nie wypowiadają się tutaj kobiety co pracując w tej firmie zaszły w ciąże ;-(

Ela B.
 Opinia

Pracowałam kiedyś w tej firmie dorywczo. Miła atmosfera i świetni ludzie ze mną pracowali. Z szefem nie miałam zbytnio styczności.

Tak1Nie
taki Piotruś
 Opinia

Ja nie pracowałem w tej firmie ale znam osobę w niej pracującą. A co do żalów, to z tego co widzę nikt kto tam pracował ich w internecie nie wylewa. Znajoma ma super pracę i nie ma czasu chyba zawracać sobie głowę tą firmą.

szef
 Opinia

@taki Piotuś, drogi kolego, pracowałeś w tej firmie przez kilka lat, jak najbardziej na umowie o pracę, z pensją w powyżej średniej krajowej, a nie "najniższą". Jeśli było tak źle, to przez tyle czasu spokojnie mogłeś się rozstać. Wypłaty "od zawsze" były robione w formie przelewów elektronicznych, nie wiem gdzie tu miejsce na wrażenia? Jeśli prowadzenie firmy wg ciebie wymaga płacenia mandatów za pracownika, tolerowania wulgarnych wyzwisk czy tego, jak namawiałeś kogoś do robienia 'na złość' pracodawcy, to faktycznie nie spełniam takich kryteriów. W pozostałych sprawach radzę sobie dobrze. Pozdrawiam i życzę więcej pogody ducha, zamiast wylewania swoich żalów w internecie.

Tak4Nie

Zostaw opinię o Market Side Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Market Side Sp. z o.o.