Opinie o Chemadin Export Sp.zo.o w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Chemadin Export Sp.zo.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Chemadin Export Sp.zo.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chemadin Export Sp.zo.o w Kielce

andrej

Czy dalej szukaja pracownikow na kontrakty w DE? ktoś wie jakie stawki?

Daga

@re a jeśli masz tak długi okres pracy, czy dostałeś jakaś podwyżkę lub zaczęły przysługiwać Ci benefity ?

OSZUKANY

UWAŻAJCIE NA TĄ FIRMĘ!!! (usunięte przez administratora)! Naszej firmie są winni niecałe 50.000zł już 3 miesiące!!! Nikt od 2 tygodni nie odbiera telefonu. Firma dno!!!

iza
@OSZUKANY

Witam. Mogę pomóc w odzyskaniu należności. Jeśli są Państwo zainteresowani to proszę o kontakt.

Jjjj
@iza

Jestem zainteresowana

Lifciarz

N(usunięte przez administratora), zakupili u nas sterowanie do dźwigu za kilkanaście tysięcy ale pieniędzy po prawie roku nie zobaczyliśmy. Oczywiście brak kontaktu albo zbywanie.

iza
@Lifciarz

Tak jak pisałam wyżej, mogę pomóc w odzyskaniu należności. Jeśli są Państwo zainteresowani to proszę o informację.

Gabriela
@iza

@iza Zupełnie odbiegliście Państwo od tematu. Forum Gowork.pl jest po to, aby każdy pracownik bądź też osoba interesujaca się pracą w Chemadin Export Sp.zo.o mogła dowiedzieć się jak najwięcej informacji odnośnie warunków zatrudnienia w tej firmie. Chciałabym się dowiedzieć jaka atmosfera pracy panuje u tego pracodawcy? Czy ktoś z obecnych pracowników jest w stanie mi odpowiedzieć?

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Franek

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje jakiegoś fachowca?

@Franek

Daj spokój z tą firmą. Dno

Dominika

@GallAnonim czy będziesz aplikował na to stanowisko? Nawet, jeżeli nie dostaniesz żadnej odpowiedzi na forum. Daj nam znać, jeżeli firma Chemadin Export zaprosi Cie na rozmowę. Każda dodatkowa informacja może też innych użytkowników zaciekawić.

GallAnonim

Pojawiła się oferta pracy biurowej na stanowisku specjalista ds eksportu z j. ukraińskim/rosyjskim... czy ktoś wie jak wygląda u nich praca biurowa, jakie warunki, umowa, czy zarobki na podobnym stanowisku?

Dominika

@pracownik. to czemu nie zgłosicie tego przełożonym? Przecież firmie też zależy na osobach, które są najbardziej produktywne. Teraz na fecebooku widziałam, ze firma poszukiwała spawaczy. Czy oferta jest nadal aktualna?

pracownik.

Ta firma powinna pozbyć się tych emerytów alkoholików,którzy jada na kontrakt,niby wszystko umieją a są tępi jak buty.Chwalą się że mają wykształcenie a nie umieją czytać izometryków, nie wspomnę o prowadzeniu roboty. Jeden z nich to Jurek konfident...

Dominika

@spawacz czy ktoś zgłaszał to? Czy Ty z kimś o tym rozmawiałeś? Czy może ktoś ma podobne doświadczenia w firmie Chemadin Export i chciałby się podzielić? Zapewne na forum zajrzą osoby zainteresowane pracą w poszukiwaniu informacji o pracy w firmie Chemadin Export.

ciekawy

Witam. Co możecie powiedzieć o pracy w tej firmie na prefabrykacji konstrukcji w niemczech .pozdro

Zatrudniony

Macie racje że to są oszuści,pomimo że oszukują w płacach tz .zaniżają stawki jakie obowiązują w danym kraju oraz nie płacą szkodliwego podczas prac na zakładach chemicznych,to jeszcze nie wypłacili pracownikom Jałmużny za wrzesień.

marcin

No to w sumie niezły staż @re a możesz powiedzieć jakie warunki masz na tym kontrakcie tak konkretnie? No i jak na tym wychodzisz finansowo. Sam zastanawiam się nad przejście z innej firmy ale przez poprzednie dość niepochlebne komentarze się wahałem ale może teraz ty mnie oświecisz jak jest naprawdę

re

Pracuje w tej firmie 8 lat,na kontrakcie i jestem zadowolony. Wynagrodzenie zawsze na czas,dobry kontakt.

Jurek
@re

chemadin nie ma ani jednego kontraktu, który by trwał 8 lat. Oszukujesz, kolego.

dobry

Kolego zostawiasz im swoje pieniądze które ci się nalezą

Pracowałem w tej oszukańczej firmie pięć miesięcy w Szwajcarii nie ma pieniędzy za diety za godziny nadliczbowe . A z ich urojonych zarobków które są dietami potrącają sobie wypłatę w złotówkach.Żenada firma do zapomnienia . Wiem że czeka ich teraz twardy orzech do zgryzienia. Nie idźcie tą drogą.

Również były pracownik

Ale w czym oszukują ? Z tego co wiem to każdy wie za ile jedzie i na jakich warunkach? Jak Ci nie odpowiadało to po co przyjechałeś ? Po co pracowałeś tam aż 5 miesięcy jak jest tak źle ? Ja wiele lat tam pracowałem i nie narzekałem. Żałosny jesteś. Pozdrawiam.

dobry

Uwaga na Chemadin oszukuje na stawkach godzinowych i skłania ludzi do składania fałszywych papierów do urzędów konkretnie chodzi o Szwajcarie

Re

U Klasena maja fajny kontrakt brygadzisci maja od firmy doladowania do telefonow,pracownikom puszczaja sygnaly aby ten oddzwonil ,a firmowe pieniadze przegaduja na prywatne sprawy Na pomoc ze strony brygadzistow na tym kontrakcie nie mozesz liczyc dbaja wyloncznie tylko o swoje interesy

oszukany

Witam wszystkich lejcie z góry ciepłym moczem na tych oszustów.

młody

w sumie to każdy kiedyś w każdej branży jest początkującym zielonym ludzkiem ale trzeba dawać młodym szansę żeby się uczyli zawodu. diamenty trzeba szlifować a złota nie wydobywa się orazu w sztabkach. ja jestem tak młodym człowiekiem który chciałby w tej branży zawodowo wystartować ale nie wiem czy oni mnie zechcą

Zostaw merytoryczną opinię o Chemadin Export Sp.zo.o - Kielce

• Jak się pracuje w Chemadin Export Sp.zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy Chemadin Export Sp.zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chemadin Export Sp.zo.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Chemadin Export Sp.zo.o?

Kandydaci do pracy w Chemadin Export Sp.zo.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Chemadin Export Sp.zo.o
  • Nowy świat 28