Galerie Venis - Anicar sp. z o.o.

Opinie o Galerie Venis - Anicar sp. z o.o.

Dzień dobry!

Witaj w GALERIE VENIS i zapraszamy do środka!

Oto czym się zajmujemy:

PRODUKTY DO WYKOŃCZEŃ WNĘTRZ
Oferujemy produkty najlepszych europejskich marek, które można zobaczyć w naszych stacjonarnych salonach oraz sklepie internetowym.
PROJEKTOWANIE WNĘTRZ
Biuro projektowe to doświadczony zespół architektów i projektantów, którzy stworzą wymarzony projekt oraz wizualizacje dostosowane do potrzeb.
PAKIETY WYKOŃCZENIOWE
Zadbamy o to, aby każde wnętrze nowego domu lub mieszkania było w pełni komfortowe, funkcjonalne i posiadało atrakcyjny wystrój. Dobierzemy wspólnie opcję pakietu, a całość realizacji wykonają nasze ekipy.

Poznaj nas bliżej:

Wejdź do naszego sklepu:

Do zobaczenia!

Zespół Galerie Venis
ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Galerie Venis

Pracownik firmy - Galerie Venis

09.02.2024 10:02

Czym zajmuje się Państwa firma?

Galerie Venisikona wywiad

Firma ma dwa główne filary działalności. Część projektowa odpowiedzialna jest za sprzedaż pakietów wykończeniowych, usługi projektowe (w tym wizualizacje) oraz kompleksowe wykończenie wnętrz. Posiadamy pięć biur projektowych w największych polskich miastach. Drugi filar naszej działalności to sprzedaż najwyższej klasy materiałów wykończeniowych w dwóch stacjonarnych showroomach w Warszawie i w naszym sklepie internetowym. Nasza rodzinna firma rozwinęła się już w ogólnopolską markę, jednak dalej przyświeca nam ten sam cel. Od 30 lat jako Galerie Venis wzbogacamy polskie wnętrza i chcemy, by Polakom mieszkało się po prostu lepiej. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać pod klucz wnętrza industrialnego loftu w Browarach Warszawskich, przytulnej kawalerki w Łodzi, domu z bali w Zakopanem czy apartamentu wakacyjnego w Trójmieście. Z pasją podchodzimy do wszystkich projektów i marzeń klientów, bo głęboko wierzymy, że to co nas otacza na co dzień, oddziałuje na całe nasze życie. Nasz zespół składa się z liderów branży, ale i młodych, wschodzących talentów środowiska architektonicznego – ludzi, którzy specjalizują się w tym, by pomóc wykreować i przełożyć wizje na rzeczywistość. Aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami i trendami, nasz team uczestniczy we wszystkich najważniejszych targach designu w Mediolanie, Paryżu, Bolonii i Walencji. Wyszukujemy i sprowadzamy produkty premium z całego świata, aby zapewnić naszym klientom dostęp do innowacyjnych materiałów najlepszej jakości.

Jak wyglądały początki firmy?

Galerie Venisikona wywiad

Firma powstała w 1993 roku. Początkowo zajmowaliśmy się tylko detaliczną sprzedażą hiszpańskich płytek ceramicznych, które w tamtym czasie były towarem unikatowym. Od samego początku firma stawiała na wyjątkową jakość swoich produktów, które były dostępne w sprzedaży stacjonarnej na terenie Warszawy. Następnym krokiem w rozwoju było wprowadzenie usług projektowych, aby finalnie stworzyć autorski pakiet wykończeniowy, który obejmuje projekt, wykonawstwo i nadzór nad pracami budowlanymi, dzięki czemu klienci nie muszą przejmować się żmudnym wykańczaniem mieszkania na własną rękę.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Galerie Venisikona wywiad

W zakresie produktowym naszymi głównymi partnerami są najlepsi europejscy producenci materiałów wykończeniowych, od których bezpośrednio sprowadzamy najwyższej klasy materiały. Posiadamy wieloletnie współprace oparte na wspólnym zaufaniu i niezmiennej wysokiej jakości dostarczanych produktów. W zakresie pakietów wykończeniowych naszymi partnerami są najwięksi polscy deweloperzy mieszkaniowi. To do ich klientów skierowana jest nasza usługa pakietu wykończeniowego.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Galerie Venisikona wywiad

Galerie Venis ma oddziały w siedmiu miastach – Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Gdyni, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu. Stacjonarne showroomy naszych materiałów znajdują się w dwóch lokalizacjach w Warszawie – na Targówku, przy ul. Malborskiej i przy centrum handlowym Blue City. Większość naszych pracowników stanowią doświadczeni architekci wnętrz.

Architekt

Czy należy spełnić jakieś konkretne kryteria na stanowisku architekta w państwa firmie?

@Architekt

Dzień dobry, tak, oczywiście :) Jeśli pojawia się ogłoszenie w sprawie rekrutacji informujemy jakie kryteria są dla nas niezbędne. Pozdrawiamy!

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Galerie Venisikona wywiad

Proces wdrożenia nowego pracownika zaczynamy od dopięcia wszystkich niezbędnych formalności. Następnie nowa osoba ma przydzielonego doświadczonego pracownika i zostaje przedstawiona reszcie zespołu. Kolejny krok to dedykowane szkolenie, prowadzone według wymagań danego stanowiska. Nowy pracownik od razu dołącza do spotkań działowych, aby poznać praktyczne funkcjonowanie już na samym początku.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Galerie Venisikona wywiad

Nasi pracownicy biorą udział w międzynarodowych targach designu – głównie w Bolonii i Walencji. Organizujemy szkolenia z naszymi partnerami biznesowymi, które pozwalają naszym architektom być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Praca

Przewidują państwo szkolenia dla wszystkich pracowników? Czy tylko wybranych grupach?

@Praca

Dzień dobry, program niezbędnych szkoleń zależy od wykonywanej pracy i indywidualnych potrzeb. Pozdrawiamy!

Klient

Było małe zawirowanie, ale w 100% wyjaśnione i doprowadzone z powodzeniem do końca. 3 dni opóźnienia, ale aż miło było odbierać lokal.

@Klient

Bardzo się cieszymy! :) Przepraszamy za te 3 dni ale najważniejsze, że jest zadowolenie! Życzymy by wspaniale się mieszkało!

Pracowalem z innymi firmami tego typu i bywalo roznie. Z anicarem idzie naprawde dobrze - jak sie z nimi wejdzie we wspolprace jako wykonawca to daja duzo zlecen, projekty dobrze zrobione a nie ze trzeba sie domyslac co i jak. Chlopaki na magayznie fajne, zawsze idzie sie dogadac. Stawki mają sensowne i nie trzeba sie dopraszac o kase.

Atmosfera w firmie zdecydowanie na plus bo zgrany zespół, sama praca ciekawa i można się rozwinąć ale tempo pracy potrafi być duże. Odbiera się normalnie dni albo godziny za prace, z płatnościami czasami jest drobne opóźnienie ale zawsze się rozliczają. Było troche zmian personalnych w zeszłym roku bo wyszlo pare zgrzytow ale firma wychodzi na prostą. Największy plus to ludzie w firmie którzy zawsze chcą pomóc i nie ma wyścigu szczurów.

Justyna Nowy wpis

Nie polecam popsuła się po 1. roku serwis nie kompetentny zamówione części i nie ma tych części do lodówki na samochodzie znowu czekać 3 tyg . Nie polecam żenada brak słów

@Justyna

Dzień dobry Pani Justyno, dziękujemy za wyrażenie opinii na temat, jak rozumiemy z wypowiedzi - lodówki, która stanowiła jeden z elementów wyposażenia kuchni w pakiecie wykończeniowym, który za pośrednictwem naszych podwykonawców i współpracujących firm produkcyjnych dla Pani wykonywaliśmy. Rozpatrujemy reklamacje najszybciej jak to możliwe, jednak mamy niewielki wpływ na termin dostępności części serwisowych u podwykonawców - jest co cały łańcuch logistyczny jak się Pani domyśla... Jednocześnie pragniemy wspomnieć, że portal GoWork jako portal "serwis pracy" służy raczej, w naszym odczuciu, do wymiany doświadczeń na tematy związane z pracodawcami/pracownikami. Pozdrawiamy, Zespół Galerie Venis.

Czy firma rekrutuje obecnie?

@Kandydat

Zapraszamy do przesłania CV i kontaktu bezpośredniego z naszą firmą (biuro@galerievenis.pl), nie wiemy na jakie stanowisko poszukuje Pan/Pani pracy :) Obecnie szukamy architekta oraz osoby do Dz. Sprzedaży

Jak atmosfera w tej firmie?

@Kandydat

Dzień dobry, mamy w firmie zgrany zespół ludzi, którzy wspierają się wzajemnie w dynamicznym środowisku pracy jakim jest branża architektoniczno-wykończeniowa :) Zróżnicowanie doświadczenie, wiek i zakres obowiązków pozwala na uczenie się ciągle nowych rzeczy w przyjaznym środowisku.

Klient

Piszę z perspektywy klienta, nie pracownika. Nie polecam współpracy z Galerią Venis/Anicar. Ciężko nazwać to współpracą - nieodpowiadanie na maile, błędy w projekcie i kosztorysie, naciąganie klienta, niekompetencja ze strony architektów, która skutkuje licznymi błędami oraz brak szacunku do klienta i jego ciężko zarobionych pieniędzy. Firma ta (usunięte przez administratora) także na materiałach i nie wywiązuje się z warunków umowy oraz podejmuje decyzje bez wiedzy klienta. Dochodzi także kwestia podwykonawców, których standard pracy zostawia wiele do życzenia. Bardzo żałuję decyzji, aby to właśnie ta firma zajęła się wykończeniem mieszkania. Odradzam i sugeruję omijać szerokim łukiem.

@Klient

Jak cała sytuacja została rozwiązana? Firma zapłaciła jakieś odszkodowanie?

@Marcin

Dzień dobry, Panie Marcinie dokładamy wszelkich starań, by rozwiązać każdą sytuację indywidulanie. Pozdrawiamy

Czy po rozmowie w Anicar Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Czy w firmie Galerie Venis - Anicar sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Maja

Podbijam pytanie, czy zatrudniając się u państwa jako architekt, mogę liczyć na jakieś szkolenia? Może jakieś kursy językowe?

@Maja

Dzień dobry Pani Maju. Oczywiście zależnie od Pani potrzeb i kwalifikacji jeśli będzie Pani zatrudniona w naszej firmie jako architekt będziemy się starać, by mogła się Pani rozwijać zawodowo. Pozdrawiamy!

Tragedia

Na dzień dzisiejszy firma bankrutuje. Zatrzymują wypłatę faktur pracownikam na b2b na kilka miesięcy. Podwykonawcam mogą nie płacić faktury po 3-5 miesięcy. Atmosfera bardzo stresowa, nadgodziny, wykonujesz obowiązki innych osób nie odpłatnie, pracownicy rezygnują cały czas …. Naprawdę nie polecam atmosfera okropna, płacą mało podstawową państwową (osobom z wykształceniem technicznym i doświadczeniem), dzwonią w weekendy i święta, żadnych premii (nawet 200 zł na sylwestra) …

@Tragedia

Szanowna Pani/Panie, chętnie informujemy, że firma ma stabilną sytuację o czym świadczyć może otrzymanie (po raz czwarty zresztą!) wyróżnienia GAZELE BIZNESU 2023 kilka dni temu (o czym piszemy w naszych aktualnościach). Jest to prestiżowy ranking MŚP prowadzony od wielu lat przez Puls Biznesu i audytujący finanse przedsiębiorstw.

Czy w firmie można liczyć na premię? Jak wygląda sam system premiowy o ile występuje.

@Kandydat

Dzień dobry, w naszej firmie pracują osoby na różnych stanowiskach, z różnymi kwalifikacjami. Do każdego podchodzimy indywidualnie mając na względzie jej/jego rozwój zawodowy oraz cele biznesowe. Nie wiem na jakie stanowisko Pan aplikował, zatem prośba o zadanie pytania wprost osobie z naszej firmy, z którą będzie Pan rozmawiał podczas rekrutacji. Pozdrawiamy i powodzenia! :)

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy, że po raz czwartyznaleźliśmy się w gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP, otrzymując tytuł

GAZELE BIZNESU 2023

Jest to już 24-ta edycja prestiżowego, najstarszego, najbardziej wiarygodnego i najpopularniejszego rankingu organizowanego przez „Puls Biznesu”, który prowadzi go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości.

COFACE, będący autorem rankingu od 2001 roku, analizuje najbardziej obiektywne kryteria jakimi są wyniki finansowe, a obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ma uznaną markę, której można zaufać, ale jest także transparentna.

Gazelą Biznesu 2023 mogła zostać firma, która: działa nieprzerwanie od co najmniej 2020 r. i miała wówczas przychody na poziomie 3-200 mln zł, w ostatnich trzech latach odnotowała ich wzrost, nie miała straty i udostępnia wyniki finansowe umożliwiając ocenę kondycji.

Dziękujemy naszym Pracownikom, Współpracownikom, Partnerom Handlowym i Biznesowym, Wykonawcom oraz Klientom za wieloletnią dobrą współpracę, bez której nie byłoby tego tytułu. Obiecujemy też, że będziemy nadal dokładać wszelkich starań, by nasze produkty i usługi były na najwyższym poziomie.

Dzień dobry!

Witaj w GALERIE VENIS i zapraszamy do środka!

Oto czym się zajmujemy:

Wejdź do naszego sklepu:

Do zobaczenia!

Zespół Galerie Venis

Edi

Za prace w weekendy odbiera sie dzien w tygodniu; mozliwe są umowy b2b i o prace; pracy jest duzo, atmosfera jest fajna, choc sa osoby, ktore lubia strzelac z ucha do Prezesów.

Emilia

Jakiś czas temu negatywnie opisywaliście pracę tutaj. Coś się poprawiło od tego czasu? Macie normalne umowy o pracę i płatne nadgodziny?

zainteresowany

Witam, mam spore doświadczenie w branży i chętnie pojąłbym współpracę z firmą Anicar Sp. z o.o., odwiedziłem ich stronę, ale niestety nie znalazłem żadnych ofert pracy, nie posiadają nawet zakładki Kariera. Może ktoś z pracowników wie o wolnych wakatach?

Paula
@zainteresowany

Nie polecam pracy w Anicar. Pensja licha, a nadgodziny oczywiście są bezpłatne. Praca w weekendy bezpłatna, a wymagana. "Nie masz czasu na pracę podczas urlopu? Postaraj się bardziej" :)

Admin123

(usunięte przez administratora), zmiany warunków pracy (w czasie pracy), praca na czarno, inna oferta rzeczywista od proponowanej i dużo, dużo więcej. Termin prawa pracownika jest nie istniejący w tej firmie.

admin

Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie Anicar Sp. z o.o.!

Zostaw merytoryczną opinię o Galerie Venis - Anicar sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Galerie Venis - Anicar sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Galerie Venis - Anicar sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galerie Venis - Anicar sp. z o.o.?

Galerie Venis - Anicar sp. z o.o.