sklep ,,żabka,,

Szczecin

Opinie o sklep ,,żabka,,

Stała klientka

Witam serdecznie, Dość często robię zakupy w sklepach żabka i małpka ze względu na to, ze są dość blisko mojego mieszkania na ulicy Plater Emilii. Za każdym razem kiedy tam robię zakupy jestem rozczarowana i w końcu napiszę co myślę o pracownikach tych punktów. Słaba obsługa, zero skupienia na kliencie, rozmowy przez telefon, zawsze są winni grosika. Niekiedy głośna muzyka z wulgaryzmami i nieciekawi ''przyjaciele sklepu'', którzy czasami stłuką butelkę po piwie na chodniku. Brak przyporządkowanych cen, oszustwa cenowe na promocjach. Rezygnuję z usług.

pierdoła w życiu

Był kiedyś felietonista, który nie napisał żądnej złej recenzji. Niestety nie jestem taką osobą. A zwłaszcza jeżeli chodzi o pracodawców. Pracodawców, którzy pozjadali wszystkie rozumy. Kilka przykładów co się złego dzieje w jednym ze sklepów żabka: - praca podjęta przez mnie z początkiem miesiąca - 1,5 tygodnia pracy bez umowy, ciągłe prośby o ową (zwalanie winy na panią księgową- "muszę ją zwolnić" ) - po ustnym zrezygnowaniu z pracy, próba zmuszenia mnie do podpisania umowy z 14 dniowym okresem wypowiedzenia - grafik ustalany co kilka dni na kilka dni - sklep brudny - brak środków czystościowych i ręczników papierowych

Zuza

Przy ul.Potuluckiej jest najgorsza Żabka,w jakiej robiłam zakupy.Obsługa jest niemiła,panie nadąsane,robią łaskę,że obsługują klientów.Jest też najgorzej zaopatrzonym sklepem,praktycznie poza najtańszymi piwami i papierosami nie bardzo jest co kupić.

Róża

Nie pracujcie u Kaśki i Bartka Kosteckich na ogrodniczej lub szosie polskiej bo was oszukają na pieniądze!!! Pilnujcie swoich praw . Nie dajcie się wrobić w ich machlojki . Ona ma sprawę w sądzie .

Skandal

To co się dzieje w sklepach ŻABKA i FRESCHMARKET !!!- [usunięte przez administratora] CZŁOWIEKA !!!- ludzie tam pracują za 5-6 zł netto za 1h pracy !!!! NA ŚMIECIOWĄ UMOWĘ !!!. Na ul.Rayskiego (za salonem PEUGOTA)pod blokiem 12 piętrowym jest taka żabka a teraz freschmarket - TAM CZŁOWIEKA MAJA ZA NIC !!![usunięte przez administratora] NAJLEPIEJ TO BY CHCIELI ABY LUDZIE PRACOWALI ZA FREE !!!

Meg

Chciałam podjąć pracę w Żabce i na początku ajent zaproponował zebym przyszła na "próbę" przez 3-4 dni (za darmo) na ok 4 godz. Trochę nie w smak mi to było, ale zgodziłam się. Przyszłam 1go dnia to dał mi ceny do umieszcsenia pod danymi produktami, na dzień 2gi miałam już myć półki i wykładać towar. Czułam wielki bunt w środku, ale powiedziałam sobie, że na 3ci dzień nie pozwolę się wykorzystać do pracy fizycznej bo przez te darmowe dni miałam uczyć się na kasie i na lottomacie. Gdy przyszłam 3 dnia usłyszałam, że mam iść sprzątać na zapleczu, gdzie był okropny syf :/ Powiedziałam, że nie jestem darmową siłą roboczą i pożegnałam się. Cała sytuacja miała miejsce w Szczecinie na ul. Ogrodniczej.

@Meg 16.08.2013 23:59

Od jakiegoś czasu jest tam inny właściciel i naprawdę jest ludzki.

Zostaw opinię o sklep ,,żabka,, - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sklep ,,żabka,,